Sevgiliye kendini affettirmek

Posted by on Haziran 1, 2012 in sevgiliye kendini affettimek | 6 comments

Sevgiliye kendini affettirmek

Sevgiliye kendini affettirmek

Eski sevgiliye ya da sevgiliye kendini affettirmek. Oldukça zor gözüküyor, biliyorum. Zor olduğunu öğrendiniz. Peki şimdi ne olacak? Ya hemen bu sayfayı terk edin ve olanları kabullenin ya da yazıyı sonuna kadar okuyarak “sevgiliye kendini affettirmek” için faydası olabileceğini düşündüğüm bilgileri okuyun. Önce affedilmek hakkında biraz söyleşelim.

Affedilmek, gizemli bir rahatlık verir. Affedildiği zaman, ciğerlerine derin bir nefes çekmiş gibi etkilenir insan. Hatalarınızdan dolayı, gururunuz kırılmadan affedilmek, çekilen tüm sıkıntıların üzerine bir sünger çeker. Hayat normal şekliyle devam etmeye başlamıştır.

Affedilmek marifet ister. Bazı hareketler ve davranışlar vardır ki kolay affedilemez, affedilmemelidir. Örneğin ALDATMAK,YALANLAR, ARKASINDAN İŞ ÇEVİRMEK gibi davranışlar kolay affedilemez. Beyaz yalan olarak tabir edilen yalanların dışında kalan ve hayatı kökünden sarsan yalanların bahanesi “Seni incitmek istemediğim için yalan söyledim” olamaz. Bu tür yalanlarla insanlar üzerindeki etkinizi tamamen yok etme noktasına getirebilirsiniz. ALDATMAK için fazla bir şey söylemeye gerek yok sanırım. Kendinizi onun yerine koyduğunuzda ne hissediyorsunuz?

Kuru bir çiçekle, playstation oyun konsoluyla ya da şaklabanlıkla sevgiliye kendinizi affettirmek iyimser düşüncelerden öteye gitmez gibi gözüküyor. Daha ciddi ve dikkatli düşünmelisiniz. Gerçekten işiniz zor ve çok çaba sarf etmelisiniz. Ama durum ümitsiz değil. Çözüm sizin içinizde ve kendinizi değiştirmekte yatıyor. Nasıl mı? Uzman görüşlerinin yer aldığı, tamamen çözüme odaklı kaynaklardan faydalanabilirsiniz. Paylaşmaktan çekindiğiniz sorunlara hemen çözüm bulabilirsiniz .Bu konuda size tavsiyem. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabıdır.  Yüzlerce bitmiş ilişkiyi tekrar canlandıran Eski sevgiliyi kazanmanın garantili yolların kitabı incelemek için buraya tıkla.

eski sevgiliye kendini affettirmek

Sevgiliye kendini affettirmek için kendinizden başlayın

Bir ilişkinin temelinde ne gibi sorunların olduğunu anlamak gerekir. Olaylara sadece gelinen son noktadan bakamazsınız. Son gelinen nokta sadece patlama noktası olabilir. İlişkinin sona ermesindeki sebep, son edilen kavga değildir. Zaman içerisinde insanların içlerinde biriktirdikleri ya da görmezden geldikleri olaylar, omuzlanamayacak kadar ağır bir hale gelir. Bu yükün üstüne eklenen en ufak bir parça, ilişkinin çökmesine sebep olabilir. Bu nedenle ilişkinizin nerede aksamaya başladığını? Hataların nerede yapıldığını ? görmeye çalışın. Hatalarınızı görmek, öğrenmek ve kabul etmek onları tekrarlamayacağınız anlamına gelmelidir. Her ilişki içinde yaşanabilecek küçük sorunlar için,

“Yeteri kadar samimi ve dürüst itiraflar, sevgiliye kendini affettirmek için  iyi bir başlangıç olabilir.”

Aşağıda onu geri kazanmak için size verebileceği bir kaç tavsiye var. Daha fazla bilgi almak için hazırlanmış olan ücretsiz e-kitabı indirebilir ve yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Ücretsiz e-kitabı indirmek için yapmanız gereken sadece aşağıdaki basit formu doldurmak. Kitap mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

sevgiliye kendini affettirmek ücretsiz e-kitap

 • Bakımlı olun. Onu geri kazanmayı çok istemeniz, kendinize bakmayacağınız ve perişan olacağınız anlamına gelmez. Evet iç dengelerinizi kurmakta zorlanacaksınız. Ancak perişan ve bitmiş bir halde gözükmek sizi sadece acındıracaktır. Eğer bu durumdaysanız kendinizle bir anlaşma yapın. Uykusuz gecelere ve şişmiş göz altlarınıza veda edin. Aksine bakımlı ve düzenli olmaya çalışın.
 • İnsanın çevresi, verdikleri kararlarda son derece etkilidir. Ortak arkadaşlarınıza iyi gözükmek, keyifli olduğunuzu hissettirmek, kimseye muhtaç olmadan ayaklarınız üzerinde durabildiğinizi belirtmek sevgiliye kendini affettirmenin başlangıç noktalarından biridir. İlişkinizde yaşadığınız ufak sorunların sizin önünüze geçemeyeceğinin açık bir göstergesidir.
 • İyimser olun. Kendinizi güvensizlik ve umutsuzlukla bölmeyin. Bu tür davranışlar ileride karşınıza çıkabilecek birlikte olma fırsatını törpüleyecektir. Pozitif ve umut veren kişi olmak sizi yüceltecektir.
 • Geride durmayı bilin. Kaçan kovalanır sözünden yola çıkarak, her anı bir fırsat olarak değerlendirmeye çalışmayın. Saygınlığınızı koruyun

Gerçekten sevgiliye kendini affettirmek istiyor musun?

Kendinize sormanız gereken önemli sorulardan bir tanesi budur. Onu gerçekten geri kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz çok şey var. Planlı ve metodlu bir şekilde bu mümkün. Ancak ihtiyacınız olan en önemli etkenler kararlılık ve sabırdır. Kararlılık ve Sabır ,önünüze çıkacak olan aşmanızı sağlayacak etkenlerdir. Eğer onu kazanmayı ve eski sevgilinize kendinizi affettirmeyi istemiyorsanız. Hiç başlamayın…

Sevgiliye kendini affettirmek için yardımcı e-kitap

Aşk asla basit değildir. Aslında aşk genellikle emek vermeden, hazıra konduğunuz bir duygudur. Bir anda kendinizi içinde buluverirsiniz. Önemli olan Aşka iyi bakabilmektir. Esas emek ve çaba onu bulduktan sonra harcanmalıdır. İlişkiniz bitmenin eğişine gelmişse ve durdurmak istiyorsanız erkekleri iyi tanımalısınız. Sevgiliye kendini affettirmek ve eski sevgiliyi geri kazanmak için hazırlanan e-kitap’a BURADAN  ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular:

6 Comments

 1. Sayin admin bana yardimci olur musunuz ? Bana eski sevgilim durmadan msjlar atiyodu bende yeni sevgilim bunu duyarsa beni öldürür diyerek ona hayatimdan defol diye bi mesaj yazdim sonra bu msji ben itirah ettim ben eski sevgilime boyle bir msj yazdim askim habern olsn diyerek ama ben o mesajdan tam 2 hafta sonra söyledim sevgilime oda bana niye attigin anda söylemedin bana guvenmiyomusun ? Dedi ve bana baya bi küstü lutfen yardımcı olun ne yapa bilirim ?
  Not: gonlünü biraz olsa aldım artik mesajlarima cevap veriyo ama hala kirgın

 2. Admin ben sevgilime bir iliskide herseyi erkek yapmak zorunda deyil sen hic bir sey yapmiyosun dedim. O da bana küstü ne yapmam gerek yardim ederseniz cok memnun olurum

 3. Admin bana acil yardımcı olurmusun nerdeyse her akşam kavga ediyoruz konuştuğmuzda herşeye kırılıyoruz neredeyse napacağmı bilmiyorum.

 4. erkek arkadaşım daha ilişkiye yeni yeni başlarken bana daha önce kac kişiyle çıktığımı sordu ben 3 kişi dedim daha sonra ilişkımızin 5. ayında tekrar gecmişimi kurcaladı ve daha çok kişiyle çıktığımı söyledım ve tartıştık kimseyle öpüştüp öpüşmediğimi sordu bende gerceği söyleyip öpüştümü söyledım ama onunla tanışmadan önce olmuştu herşey şimdi benımle yüzyüze gelmek bile istemiyor benden 1 hafta süre istedi msj atma arama 1 hafta boyunca dedi barışıp barışmayacagnı 1 hafta snra söylecek peki ne yapmalıyım bu süre boyunca

 5. merhaba

  admin luften bana yardimci olurmusun
  ben sevglime yalan soyle kiz arkdasimla ciktim ve sevglim ogrendi simdi 3 haftadir kusyuz ve ne yapcam bilmyorum nasil bisey plancaycim bilmyorum kendini affetdir diyo hic bisey fayda etmiyo soguk davraniyo bana canim yaniyo hergun agliyorum luften bi akil ver vana ne olur admin

  • Duygusal ya da cinsel olarak aldatmak sevgiliyi en çok kızdıran ve kıran olaydır. Empati yapıp kendini onun yerine koyduğunda onun hissettiklerinin ancak onda birini hissedebilirsin. Eski ilişkini ve eski sevgilini geri kazanmaya çalışmak yerine ilişkini baştan inşaa etmelisin. Senin yeni sen olduğunu olna göstermeli ve değiştiğini ispatlamalısın. Seninle aynı ortamda bulunmak istemiyor olabilir, telefonlarına cevap da vermiyordur belki. Ama sana “Kendini affettir” demiş. Bu iyi bir işaret doğru argümanları bularak ona yaklaşmalısın. Mesaj trafiği etkili bir yoldur. Sana şimdi burda 1-2 satır mesaj yazsam anlamsız olacak çünkü her ilişkinin kendi temelleri ve beslendiği kaynaklar vardır. Eski sevgiliye mesaj kitabını okuyarak onunla nasıl iletişim kurarak eski sevgilini nasıl geri kazanabileceğini öğrenebilirsin. Kitabı okuyarak hatalarını ve neler yapman gerektiğini kendin keşfedebilirsin.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir