Aldatılmak

Posted by on Temmuz 6, 2012 in Aldatılmak | 0 comments

Aldatılmak

Aldatılmak

Aldatılma şüphesini her kadın hayatında en az bir kez tatmıştır. Gizemli mesajlar, uzayan mesai saatleri, cevapsız bırakılan çağrılar, belki üzerinden gelen değişik bir parfüm kokusu, ceketinde bir saç teli… Bunlardan biri bile seni şüphe deryasında boğulmaya iter değil mi?

İşin aslı olduğunu düşünürsek, bir kadının en çok kalbini kırabilecek şeydir aldatılmak. Bunu kaldıramayıp arkasını dönüp gidecek kadınlarda yok değildir hani.. Ama birçoğumuz anaç varlıklar olduğumuzdan yuvamıza, ilişkimize sahip çıkmayı tercih ederiz. Yaramaz çocuğumuzu affeder, acımızı içimize gömer, bununla yaşamaya devam etmeye çalışırız.

Aldatıldın, ya da sadece şüphe içindesin ama emin değilsin. Yine de ilişkini sürdürmeye devam etmek, erkeğini geri almak istiyorsun. O zaman şimdi neler yapman gerekiyor, biliyor musun?

İhanetin Bedeli

Eğer eşinle yüzleşip bunu doğruladıysan ve affetmeye karar verdiysen; sakın konuyu sürekli açıp bunu yüzüne vurma. Bu sadece konunun aranızda gündelik bir mesele haline gelmesine ve ilişkinizde aldatmanın meşrulaşmasına neden olur.

Eğer sadece şüphelerin varsa ama emin değilsen; bunu konuşmaya çalışmayı şahsen gereksiz buluyorum. Zira aldattığını kabul eden erkek sadece talihsiz bir şekilde ve inkar edemeyeceği bir durumda yakalanmış olan erkektir. Aksi taktirde etinden et koparsan kabul etmez, deli mi?

Empati

Her iki durumda da, seni olaya şöyle dışarıdan, birde adamcağızın tarafından bakmaya davet ediyorum. Ne o, şimdi de adamcağız mı oldu deme, oldu valla…

aldatılmak ve aldatılmayı öğrenmek

Türk kadınında genetik, evlenince kendini salma hastalığı var maalesef. İlişkinin ilk zamanları, adamla buluşmadan önce bir saat süslenip hazırlanan Türk kızı, ilişkinin ilerleyen evrelerinde, hele birde evlendikten sonra kendini salıverir. Adamın karşısına defileye çıkacak gibi gelen kadınımız evrimini tamamlar pijamayla kapı açmaya başlar. Aman kilo almayayım diye diyetini asla bozmayan, salataya talim yaşayan hanım kızımız başlar hamur işlerini, tatlıları lüp lüp yutmaya. Sonra da gelsin kilolar…

Ürünü satana kadar reklamı güzel güzel yapmayı biliyoruz da evlenince bitiyor mu? Bitti diyorsan adam “aldatınca” da bir şey deme o zaman güzel kardeşim, o da sana sadık eş reklamı yapıyormuş demek ki onca zaman.

Sevgiliyi Geri Kazanmak

Kendine özen de gösteriyorsun, ya da göstermeye başladın, ama hala şüphelerin devam ediyor ve ilişkini eski rayına sokmak istiyorsun. Eşi, sevgiliyi geri kazanmak için sana rehber olabilecek bir kitap önereceğim o zaman. Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları e-kitabını okuyarak, sorularının cevaplarını bulabilir, ne yapman, nasıl hareket etmen gerektiğine karar verebilirsin. Emek verilen bir şeydir ilişki ve herkes emeğine sahip çıkmak ister. Aldatılmak yazımında sonuna geldik, girdiğin yolda başarılar ve mutluluklar diliyorum sana…

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir