Aşık Etme Duası Kitabı

Posted by on Kasım 6, 2018 in Aşık Etme Duası Kitabı | 0 comments

Aşık Etme Duası Kitabı

Aşık Etme Duası

Aşık etme duası adını ya da aşık etme dualarının derlendiği En Etkili Aşk Duaları Kitabını Internet’te gezinirken gördün ya da bir arkadaşından duydun. Sonrada kitap ve aşık etme duası hakkında sayfalarca yazı okumaya başladın. Akabinde kafan karışmaya başladı. Şimdi arkana yaslan ve sakince okumaya başla. Bende uzunca bir zamandır dillere pelesenk olan Aşık Etme Duası kitabını senin için araştırdım  ve elde ettiğim bilgileri de seninle paylaşıyorum.

Yazı içinde tamamen tarafsız bir şekilde kitap hakkında yazılan yazıların özetini ve benim kendi düşüncelerimi bulacaksın. Aslında bu yazıyı çok daha önce kaleme almayı planlamıştım. Ne var ki Türkiye’deki PDF formatında hazırlanan kitapların sayısı her geçen gün çığ gibi büyüyor. Hepsini okuyup araştırma yapmak biraz zaman alıyor. Blogumdaki diğer yazıları takip ettiysen genellikle kişisel gelişim kategorisindeki kitaplara yer veriyorum. Sıra aşık etme duası kitabına geldi. O halde başlayalım.

Aşık etme duası

Aşık Etme Duası Kitabı Gerçek midir?

Bu soruyla başlamayı uygun gördüm. Temelde sorulmasının iki sebebi var. Birincisi kimimiz böyle bir kitabın varlığından şüphe ediyor. Gerçekten aşık etme duası kitabı adında e-kitap var mı? Yoksa bizi dolandırmaya mı çalışıyorlar. Diyelim ki parayı ödedik karşılığında gerçekten kitabın indirme linki mail adresimize gönderiliyor mu?

OdaklıPazar firması üzerinden satılan kitabın indirme linki gerçekten mail adresimize gönderiliyor. Hemen cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan okumaya başlayabiliyoruz. Burada bir parantez açmak istiyorum. Ürün sahibinin sitesinden ve diğer kaynaklardan okuduğum kadarı ile OdaklıPazar firması dışındaki sayfalardan yapılan alışverişlerde sorun çıkabiliyor. Ve doğal olarak ne ürün sahibi ne de OdaklıPazar bu noktada sorumluluk kabul etmiyor. Tamam şimdi anlaşıldı, ödememizi yaparsak aşık etme duası kitabını okuyabiliyoruz.

Dedik ya iki sebebi var diye, ikinci sebebine gelecek olursak; Böyle dualar gerçekten var mıdır? Yani Aşık etme dualarının islamda yeri var mıdır? Konunun uzmanı ben değilim. Bende günlük hayatta şükretmek için, dara düştüğümde sığınacak yer aradığım için ve buna benzer sebeplerden ötürü dua ederim. O yüzden farklı farklı kaynaklardan Aşık etme duasının İslamdaki yerine baktım. Sana da aynısın tavsiye ederim. Gözden kaçırdığım ya da atladığım noktalar olabilir. Lütfen önce sende araştır. Benim bulduğum kaynaklarda sevgi, karı-koca arasındaki ilişkiler hakkında dualardan bahsedildiğini gördüm.

Aşık Etme Duası Ne İçin Edilir ?

Yine araştırdığım kaynaklarda helal ve ahlaka uygun şekilde, İslami kurallara ters düşmeyecek şekilde evlilik  için dua edilebildiğini öğrendim. Temel şart dua ederken İslami şartlara ters düşmemek olduğunu mantık da kabul ediyor zaten. Aşık etme duası hangi hallerde edilemez? Sorusu hemen karşımıza çıkıyor. Cevap oldukça basit. Maddeler halinde sıralarsak ;

  • Başkasıyla evli kadınlar ve erkekler için niyaz edilemez.
  • Yakın akrabalar için niyaz edilemez.
  • İnancı olmayan kadın ve erkekle için edilemez.
  • Süt kardeşler için niyaz edilemez.

Tekrar söylemek istiyorum ben konunun uzmanı değilim. Yaptığım araştırmaların sonuçlarını burada paylaşıyorum. Aşık etme duası ya da En etkili aşk duaları kitabı hakkındaki soruların cevaplarını buradan okuyabilirsin. Sen de merak ettiğin sorularının cevaplarını aldığında lütfen sayfanın altındaki yorum bölümünde paylaş, bizi de aydınlatmış olursun.

Aşık etme duası konusundan sonra çok merak edilen Kenzül Dua Kitabı konusuna da değineceğim.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir