Erkekleri Etkilemek İçin 5 İpucu

Posted by on Temmuz 30, 2012 in Erkekleri Etkilemek İçin 5 İpucu | 1 comment

Erkekleri Etkilemek İçin 5 İpucu

Erkekleri Etkilemek İçin 5 İpucu

Erkekleri Etkilemek – Bu yazımda istediğiniz erkeği etkilemek ve baştan çıkarmak için birkaç faydalı ipucu önereceğim. Bu güne dek hep kendinizi geliştirmenizin üzerinde durmuştum. Bugün biraz daha eğlenceli birşeyler yapalım ve onları nasıl peşimizden koşturabileceğimize bakalım.

Erkekleri Etkilemek İçin;

1. İstemem Yan Cebime Taktiği: Onunla yakınlaşmanız senin kontrolünde olsun. Beden dilinle onu istediğin mesajını verirken, ağzın tam tersini söylesin. Böylece istenmediğini duyduğunda sana sahip olmayı daha çok arzulayacaktır, ama beden dilinin verdiği mesajları aldığı için de sana yaklaşmaktan korkmayacaktır. Onu bu şekilde yörüngene sokabilir ve orada başı dönene kadar kalmasını sağlayabilrisin.

2.Hafif Dekolte İyidir: Bizde onlara bakıyoruz yalan mı? Hepimizin erkeklerde takıntılı olduğu bölgeler vardır; eller, saçlar, gözler, omuzlar, hatta popo. Eh onlar da bize bakıyor. Onu göreceğiniz zamanlarda hafif bir dekolte giymeniz, sizi aklına düşürmekte oldukça faydalı olacaktır. Ama abartmadan, dengeli ve doğal bir şekilde. Sizin gerçek bir kötü kız olduğunuzu düşünmesini istemeyiz değil mi?

3.Doğal Olun: Genelde hoşlandığımız birini görünce heyecanlanıp, dikkatini çekmek için olur olmaz şeyler yapabiliriz.Ve bu gibi durumlarda kendimizi küçük düşürecek hareketler yapmamız kaçınılmaz olur. Sakın soğukkanlılığınızı kaybetmeyin ve doğal olun. Saçınızı gayet abartısız bir şekilde savurarak da dikkatini çekebilirsiniz, top çevirmenize ya da ateş yutmanıza gerek yok.

4.Miyop olun: Hayır şaka yapmıyorum. Araştırmalar, erkeklerin kendilerine gözlerini kısarak bakan kadınlardan daha çok etkilendikleri yönünde sonuçlar elde etmiş. Ve bu konuda miyop kadınlar doğal olarak çok etkileyici bulunuyormuş. Ona gözlerini kocaman kocaman açarak, hayrete düşmüş gibi değil, gözlerini hafif kısarak, kısa bakışlar atman oldukça çekici olacaktır.

5. El altında durmayın: Onun dikkatini bir kez çekmeyi başardın. Artık stratejini geliştirmen gerekiyor. Örneğin hergün öğle yemeğinde karşılaşıyorsan, bir iki gün farklı yerlerde ye. Sürekli karşılaştığınız yerlerde bulunma, o günlük yolunu, çıkış saatini değiştir. İlgisi istemsizce seni aramaya yönelecektir. Ya bu kalıcı bir değişiklik olurda bir daha göremezsem kaygısıyla sana yakınlaşma sürecini hızlandıracaktır.

İstediğin Erkeği Elde Etme

İstediğin erkeği elde etmek ve kendine bağlamak için verdiğim ipuçlarını uygulamalısın. Başarılı olur ve daha fazlasını istersen sana Erkekleri Baştan Çıkar ve Sonsuza Dek Kendine Bağla E-Kitabını önerebilirim. İlişkilerle ilgili taktikler alıp uygulamaya koymak, başarılı olduğunu görmek herhalde dünyanın en keyifli şeyidir. Kendi hayatımızı nihayet kontrol altına aldığımızı hissettirir çünkü.

Erkekleri etkilemek ve onu elde etmek, kalan hayatının başlangıcını yaratmak, geleceğine yön çizmektir. Bunu başarmayı, kontrolü altına almayı kim istemez? Gelecek yazıma kadar, sevgiyle kalın.

Benzer konular:

1 Comment

  1. Mrb erkek arkadaşımla ayrıldık o benim ona karşı hislerimi hiç bilmeden ona söylemeden bitti bu ilişki onu geri kazanmak istiyorum benim onu arayıp Herşeyi anlatmam ne kadar doğru olur

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir