Eski Sevgilim Beni Özlüyor mu?

Posted by on Mart 18, 2015 in Eski Sevgilim Beni Özlüyor mu? | 0 comments

Eski Sevgilim Beni Özlüyor mu?

Eski Sevgilim Beni Özlüyor mu?

Eski sevgilin Beni özlüyor mu diye merak ediyorsan “Beni özlüyor mu testi”‘ni cevaplayarak sonucu HEMEN öğrenebilirsin. Testi görmek için buraya tıklayabilirsin.

Neden burada olduğunu tahmin etmek zor değil, muhtemelen eski sevgilini özledin ve “Eski sevgilim de beni özlüyor mu?” diye merak ediyorsun. Aslında bulunduğun bu sayfa bir planın parçası, eski sevgiliyi geri kazanmak için adım adım neler yapılmasını gerektiğini anlatıyorum. İlk adıma Eski sevgilimi nasıl geri kazanabilirim yazısından ulaşabilirsin. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabını da okumanı tavsiye ederim. Şimdi biz konumuza geri dönelim.

Eski Sevgilimin Beni Özlemesini Sağlayabilir miyim?

Ayrılık sonrası genelde çiftler intikam ateşiyle yanarlar. Çok sert ve katı kararlar alıp, kendilerini haklı çıkarmak için uğraşırlar. Biraz zaman geçtikten sonra pişmanlıklar başlar ve diğer soru işaretleri kafaları kurcalamaya başlar. Her ne aşamada olursan ol, eski sevgilinin seni özlemesini sağlayacak bilimsel yöntemlerin olduğunu aklından çıkarma. Onun seni özlemesini sağlayabilirsin. Bu yazıyı bu metodları açıklamak için hazırladım. Ne var ki bazı metodları kendin belirlemelisin. Çünkü; her ilişki kendi içinde dinamikleri barındırır ve bunlara dikkat etmelisin.

sevgilimi geri kazanmak istiyorum

 

Eski Sevgilin Seni Özlüyor..

Eski sevgilinin seni özlediğini biliyor muydun? Sana çok uzak bir ihtimal gibi gözükse de o seni  özlüyor. “Seni görmek istemiyorum”, “seninle konuşmak istemiyorum” da dese  özleme ihtimali çok yüksek.

Yaşananlar ve anılar insan zihninden kolayca sökülüp atılabilen argümanlar değil. Sevgili ile yaşanan en ufak zaman parçası bile hafızalarda derin izler bırakır. Geçici ön bellek yerine kalıcı belleğe işlenir. Ve silinmeleri zordur. Bu nedenle onunda seni özlüyor olması son derece normal.

Kilidi Aç!

Seninle ilgili anılar depolandı. Ayrılık sonrası bir sinirle beraber belki de resimler yakıldı, face’den gönderildin. Skype’da mutelendin. Bunlar kolay işler. Yani teknik olarak kolay. Birisine seni istemiyorum demenin basit yolu. En azından karar alması zor olsa da uygulaması teknik açıdan çok kolay. iki tane tuşa basarak resimler silinebilir, hesaplar kapatılabilir. İnsan zihni böyle mi? Tabi ki hayır. Seninle ilgili anıları da bir yerlere kaldırıp üstüne kilit vurmaya çalışıyor. Ne var ki o anı hazinesinin tek anahtarı onda değil. Sen de o anahtara sahipsin.

Eski sevgilim beni özlüyor mu? Büyük ihtimalle evet. Yapman gereken şey doğru yöntemleri kullanarak o hazineye ulaşmak ve kilidi açmak. Pandora kutusu gibi bir kere açıldığında tüm bedeni sarar bu anılar.

Doğru yöntem çok önemli. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı yazımda bu yöntemlerden bahsettiğim için tekrar yazmayı düşünmüyorum.

Unutma Kilit tek ama anahtar iki tane…

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir