Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum

Posted by on Eylül 4, 2015 in Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum, Genel | 1 comment

Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum

Eski Sevgiliyi Geri İstiyorum

Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum demek tek başına yeterli değil. Bunu benden daha iyi biliyorsun. Söylemek, istemek anlamına gelmiyor her zaman. Emimin eski sevgilinle unutulmaz anlar yaşadın, hatıralar seni yalnız bırakmıyor. Ancak onu geri kazanmak için karar vermek ve uygulamak pratikte o kadar kolay olmayabilir. Başlangıçta attığın adımlar bir müddet sonra anlamsız ve hatta ürkütücü gelmeye başlayabilir. Çünkü bir sebepten dolayı ayrılmaya karar verdiniz ve belkide ayrılma sebebiniz kale gibi önünüzde duruyor.

Eğer onu geri kazanmayı gerçekten istiyorsan ilişkinizi sabote eden aksaklıkların ortadan kalktığına onu ikna etmelisin. Tabi eğer o da istiyorsa. Şu anda kafan karışık, seni geri istiyor mu? Tekrar birlikte olmak için bir çaba harcayacak mı? Ya da senin onu düşündüğün kadar seni düşünüyor mu?

Keşke bu soruların cevaplarını fal bakar gibi söyleyebilseydin. Gerçi fal bakmaya gerek yok. Doğru ve akılcı gözlemlerle ilişki durumun ne olursa olsun, sonuçları tahmin edebilirsin. Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı kılavuz bir kitap niteliğinde. İlgili yazıyı okuyarak kitap hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsin. Ben sana biraz daha fikir vermek istiyorum. Sonra kitabı incelemen uygun olacaktır. Sabrım yok dersen, önce kitabı incele sonra yazıma geri dön. Aynı anda iki yere birden odaklanman mümkün değil. Her iki tarafta da yer alan can alıcı bilgileri göremez ve eski sevgilini geri kazanmak için elinde olan son fırsatı kaçırabilirsin.

Onun durumu hakkında bir bilgin yok. İpuçlarını toplayabilir ve ona belli etmeden dikkatini çekebilirsin.

Onun Dikkatini Çekmek

Dikkat çekmenin, ilgiyi kendinde toplamanın farklı yöntemleri var. İlk akla gelen silah KISKANDIRMAK. Yedi tehlikeli davranıştan biri olduğunu söylemek mümkün. Ters tepebilir. Kıskandırmak yerine hayat çizginin eskiye döndürebilir hatta eskisinden daha iyi bir hale getirebilirsin. Dikkat et göstermelik ve yapmacık tavırlardan bahsetmiyorum. Bugüne kadar sevgilin için kendini ihmal ettin. Değerlerinden vazgeçtin. Hayatını geri almaktan ve eski sen olmaktan bahsediyorum.

İlişkinin ardından gelen yeni ilişkiler karşı tarafta değişik algılara yol açar.

  • “Biliyorum beni kıskandırmak için yapıyor”
  • “Ne kadar da çabuk demek ki bitmesinin sebebi başkasıymış”
  • “O yaparsa bende yaparım”

Listeyi uzatmak mümkün. Temel hedef onu kıskandırmak değil kendi hayatının kalitesini yükseltmek olmalı. Kendine vakit ayırarak daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Aslında ilişkin devam ederken de yapman gerekiyordu. Sorunlardan kaçmak değil aksine ihmal ettiklerini geri almakla ilgili.

Eski Sevgiliyi Geri Almak İçin En Etkili Yöntem

Eski sevgiliyi geri almak için en etkili yöntem hangisi? Ne zaman harekete geçmeli?

  • 1 ay sonra mı? Hemen mi? Daha mı sonra?
  • SMS ?
  • Facebook?
  • Yüz yüze karşılaşmalar görüşmeler?
  • Bir not kağıdı?

Tüm bunlar bir süreç işi. Ortasından ya da sonundan başlamak yolu kısaltır, ancak nereye gideceğini bilemezsin. En kestirme yok bildiğin yoldur. Eski sevgiliyi kazanmanın garantili yolları kitabında adım adım ne yapman gerektiği anlatılmış durumda. Eğer incelemediysen kitabı hemen inceleyebilirsin.

Son zamanlarda Eski sevgiliyi geri kazanmak için aşık etme dualarıyla ilgili oldukça fazla soru geliyor. Bununla ilgili bir yazı hazırlamıştım yazıya göz atmak isteyebilirsin. Aşık Etme Duası

Benzer Konular:

1 Comment

  1. Acil yardıma ihtiyacım var.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir