Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı

Posted by on Nisan 12, 2013 in Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı | 0 comments

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı

Neredeyse fenomen haline gelen Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı ile aşk acısı, ayrılık acısı çektiğim dönemlerde karşılaştım. Umutsuzca internet’te gezinti yapıyordum. Sonra bu konuda hazırlanmış farklı kitaplarla karşılaşmaya başladım. Pek işe yaradığını düşünmediğim diğer kitapların isimlerini burada vermek istemiyorum. Sonuçta onlar için de bir emek harcanmış. Ayrıca bu sitede yazarlık yapan diğer arkadaşlarımdan da farklı düşünüyorum. Bu nedenle ben bugün “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” isimli eski sevgiliyi geri kazanma kitabından bahsedeceğim.

Kitabın ilk sayfasından son sayfasına kadar büyük bir dikkatle okudum. Bu kitabın diğerlerinden pek çok farkı var. Öncelikli olarak çok doğru yöntemler barındırıyor. Eski sevgiliyi geri kazanmak isterken kendi kişiliğinizden ve samimiyetinizden hiç birşey kaybetmenizi istemiyor. Tamamen insana değer veren bir yaklaşımı var. Artık sokaktaki çocuğun bile bildiği basit yöntemler üzerinde durmuyor.

Size herhangi bir danışmana ya da yaşam koçuna gittiğinizde alabileceğiniz tüm tavsiyeleri veriyor. Unutmayın ki bu tür hizmetlerinden saatlik ücretleri 200 – 300 TL arası değişiyor. Ve bu tavsiyeler Eski sevgiliyi geri kazanmak üzerine inşaa edilmiş. Ama sadece bununla sınırlı kalmıyor. En önemlisi “Tekrar kendinizi nasıl geri kazanabileceğinizi” anlatıyor. Zaten siz kendinizi kazandığınızda, aşk acısının gözlerinize indirdiği kepengi kaldırdığınızda etrafınıza saçtığınız ışıkla eski sevgilinizi otomatik olarak kendinize çekeceksiniz. Hayalini kurduğunuz o güzel, mutlu günlere bir adım daha yaklaşacaksınız.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı İçeriği

  • Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak için uygulanacak taktikler
  • Ayrılık sonrası dönemde dikkat edecekleriniz
  • Ayrılık acısı ile başa çıkmak ve yapılacak hataların önüne geçmek
  • Stress, Yalnızlık, Kaygı, Korku gibi duyguların üstesinden gelebilmek
  • Onu geri kazanmak için tam olarak neler yapmanız gerekiyor ?

Eski sevgilinizi yeniden kazanın

Kitabın içinden derlediğim başlıklar bunlar. Aslında kitap Kişisel Gelişim alanında da size oldukça yardımcı olacak. Gördüğünüz davranışların ne kadarına güven melisiniz? Gerçekten sizi seviyor mu? Sizi aldatıyor mu? Size yalan mı söylüyor? tüm bunları da bir anda öğrenebilme yeteneği kazanacaksınız.

Bu adımları doğru attığınız takdirde bundan sonrası için kendine çok daha fazla güvenen. Ne istediğini bilen ve arzulanan birisi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken “DOĞRU” adımları atmak. İşte doğru adımlar bu kitap’ta çok net bir şekilde verilmiş. Klişe ve sıkıcı tekrarlardan kaçınılarak hazırlanımış olan Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak isimli kitabı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı Bana Neler Katacak?

Yukarıdaki satır aralarında bunun ipuçlarını vermiştim. Kişilerin düşündükleri hareketlerine yansır. Yani Beden Dili’ne geçer. Sözlerle söylenemeyenler çoğu zaman Beden Dili ile tercüme edilir. Tabiki Beden Dili’ni biliyorsanız bunu okuyabilirsiniz.

  • Eski ya da şimdiki sevgiliniz “Seni Seviyorum” derken ne kadar gerçekçi?
  • “Arkadaşlarla maç izliyordum” ya da “kız kıza buluştuk, sohbet ettik” derken gerçekleri mi söylüyor?
  • “Senden bıktım” veya “senden nefret ediyorum” sözleri ne kadar gerçek

Tüm bunları karşınızdakinin beden diline bakarak anlayabilirsiniz. Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak isimli e-kitabı aldığınızda Kadınlar ve Erkekler için ayrı ayrı hazırlanmış olan iki ayrı “Beden Dili” kitabına da sahip olacaksınız.

Tüm bu seti okuduğunuzda bir yandan Eski sevgilinizi geri kazanmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenirken bir yanda da onu geri kazandıktan sonra aşk ilişkinizi nasıl sağlam bir şekilde yürüteceğinizi öğreniyor olacaksınız.

Kısacası diğer Eski Sevgiliyi Geri Kazanma kitaplarında başkalarına yatırım yapmanız öğütlenirken “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” adlı kitapta kendinize yatırım yapmanız tavsiye ediliyor. Huzurlu, dingin, sağlıklı bir bireyin karşısında hiç bir engel duramaz. Elinden kaçıran siz değil “O” olsun. Kitabı indirmek için buraya tıklayın

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir