Eski sevgiliyi geri kazanma

Posted by on Şubat 13, 2012 in Eski sevgiliyi geri kazanma | 0 comments

Eski sevgiliyi geri kazanma

Eski sevgiliyi geri kazanma yollarımı arıyorsun ? Bu blog içerisinde sana çözüm olabilecek birşeyler bulabilirsin. Öncelikle buraydaysan aşağıdaki duyguları ve düşünceleri taşıyor olman son derece normal

  • Terk edilmek canı yakıyor
  • Çevrendekiler, senin ilişkinin çoktan bittiğini, hatta bir adım daha ileri gidip sana nerede hata yaptığını söylüyor

İlişkin bitmek zorunda değilse? Mücadele ederek eski sevgiliyi geri kazanmanın bir yolu varsa? Evet bu söylediklerim hayal olmayabilir. Size 2 adımlık bir plan sunuyorum. İlk adımdan başlayarak dikkatlice okuyun. İkinci adım size tam bir çözüm sunabilir. Terk edilmek korkunç acı veren bir tecrübedir. Duygularınız karmakarışık olur, var olma sebebinizi sorgulamanıza sebep olur, sinir, öfke, nefret en çok hissettiğiniz duygulanız olur. Ancak,  Eski sevgiliyi geri kazanmak istiyorsanız. Tam tersine sakin olmalısınız ve planınızı hazırlamalısınız. Ayrılıkla biten ilişkilerin %85’i, doğru bir taktik ve mücadele ile tekrar canlanabiliyor. Bu iki adımı içeren yazının ilk bölümünde size uyan noktaları tespit etmeye çalışırsanız. İkinci adımda ki  profesyonel yardıma hazır hale gelirsiniz. Yazının ilk bölümünde genel tespitlere yer verdim. İnsanların en çok yaptıkları hataları bu ilk bölümde göreceksiniz. İkinci bölüm ise profesyoneller tarafından hazırlanmış ve aslında neler yapılması gerektiğini içeren bir bölümdür.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için yalvarmayın

Yalvarırsanız “Eski sevgiliyi geri kazanamazsınız”. Bu ilk kuralımız. Birbirlerinden ayrılan insanlar sevgililerini geri almak için onlara yalvarırlar. Yalvarmak iticidir. İlk başta doğru gibi görünsede emin olun ki yapabileceğiniz en kötü iştir. Kimse sevgilisinin yardıma muhtaç ve kendi ayakları üzerinde duramayan “Aciz” birisi olmasını istemez. Bu sadece sizi acındırır ve küçültür.

Eski sevgiliyi kazanmak için herşeyi kabullenmeyin

Onun ayaklarına kapanmanıza gerek yok. Gitmemesi için herşeyi feda etmeyin. Kendi mutluluğunuzu da feda etmiş olacaksınız. Onun her türlü isteğini kabul etmeniz karşı tarafta iki sonuç doğurur.

  • Kendisi için hiçbir beklentisi olmayan insanlar gelecek için güven vermezler ve sıkıcıdır
  • Bir müddet sonra bu ilişkinin heyecanı kalmayacaktır

Eski sevgiliyi kazanmak için taciz etmeyin

Geleceğinizi mesaj trafiği ile yok etmeyin. Gereksiz mesajlar, cevapsız çağrılar karşınızdakini bıktıracaktır. Bunun sonunda “Lanet olsun” deyip geri dönse bile sağlıklı bir ilişki olmayacaktır. Bu şekilde geri dönme ihtimali ise yok denecek kadar azdır. En çok yapılan bu hata ile birlikte var olan imajınızı yerle bir edecek hatta zavallı durumuna düşeceksiniz.  Bundan kesinlikle kaçınmalısınız.

Eski sevgiliyi kazanmak için aşırı sevgi gösterisinden kaçının

Aşırı sevgi her zaman karşıdakini bunaltır. “Seni Seviyorum” , “Sana Aşığım” kelimeleri her zaman her kapıyı açmaz. Yerinde ve zamanında kullanıldığında etkili olur.  Sürekli bunları tekrarlamak, “eski sevgilinin” gözündeki inandırıcılığınıza zarar verecektir. Hatta vermiştir.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için destek olun

Eski sevgiliye destek olmak, ona kol kanat germek, size ihtiyaç duyduğu anda yanında olmak en etkili kazanma yöntemlerinden biridir. Ayrılan insanlar zayıf olurlar ve destek bulacakları birini ararlar. Bu siz olursanız, onu geri kazanmak için en büyük adımı atmış olursunuz. Acımak, taciz etmek, aşırı sevgi göstermek ne kadar itici ise bu yöntem o kadar çekicidir Yukarıda saydığım hataları yaptısanız üzülmeyin.. Dert etmeyin.. ilk siz değilsiniz, son da olmayacaksınız..

Eski Sevgiliyi geri kazanmanın yolları

Bu yukarıda sayılan hataları yaptıysanız ve yapmaya devam ediyorsanız, dur demenin zamanı geldi. Şu ana kadar yapılan hataları gördük, şimdi nasıl telafi edeceğimize bakalım. Eski sevgiliyi geri kazanma yollarının ikinci adımına geçmek için aşağıdaki linki tıklayın. 2. Adım Eski sevgiliyi geri kazama ikinci adım için tıklayın Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir