Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Posted by on Nisan 4, 2016 in Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak | 0 comments

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Ne Yapmalı

Eski sevgiliyi geri kazanmak için adım adım dediklerimi yap. Sanırım bu tarz tavsiyeleri son zamanlarda sıklıkla duymaya ya da okumaya başladın. Daha önce dikkatini bile çekmeyecek öneriler tavsiyeler seni bombardımana tutmaya başladı bile. Neden şimdi dikkatini çekiyor? Çünkü; sen eski sevgilini özledin ve eski sevgilini geri kazanmak için neler yapman gerektiğini araştırıyorsun. 1 ay öncesine kadar böyle bir konunun varlığından bile habersizdin.

Kafan karışabilir ama birkaç soruda ben sormak istiyorum. Bugüne kadar ıskaladığın ya da gözden kaçırdığın başka neler var?

  • Eski sevgilini ne kadar iyi tanıyorsun?
  • Sizi bir arada tutanlar neydi?
  • Sizin şarkınız hangisiydi?
  • Eski sevgilini yeterince iyi anlamış mıydın?
  • İlişkinizden beklentin neydi?
  • Gerçek ayrılık sebebini tam olarak biliyor musun?
  • Birlikte ortak bir amacınız var mıydı?

Kısacası eski sevgilinin ardından göz yaşı dökmek yerine ne olup bittiğini anlamak için kendine sorular sordun mu? Eğer sormadıysan fazla aşama kaydettiğini düşünmüyorum. Herşey ilişkinin bittiği günle aynı. Diyelim ki; bir şekilde ona tekrar kavuştun. Sonra ne olacak? Yaşadığın sıkıntı, üzüntü ve özlemi tekrar yaşamak an meselesi…

Eski sevgiliyi geri kazanmak için atman gereken adımların başında önce ne olduğunu anlamak gelir. Neler olup bittiğini anladığında neler olup biteceğini de ön görme yeteneği kazanırsın. ,

Eski Sevgilime Nasıl Ulaşırım

Devir teknoloji devri herkes elinde akıllı telefonlarla uyuyor neredeyse. Yolda, otobüste oturma odasında her yerde telefon var artık. En yakın arkadaşından daha fazla sırrı barındırır ve en mahrem odalara girer cep telefonu. O zaman ona ulaşmanın en kestirme yolu teknolojiden geçiyor. Eski sevgiline mesaj göndererek kapıları açma şansın var.

Sakın ona yalvaran, acizliğini belirten mesajlar gönderme. Ona muhtaç olduğunu bilmek sana acımasından başka amaca hizmet etmez. Acınmak ise ilişkide en istenmeyecek durumlardan biridir. Sırtında taşıyacağı kambur durumuna düşmek istemezsin.

Ne Yapmam Gerekir?

Atılacak adımların başında ilişkiyi ve kendini tahlil etmek gerekiyor. Daha sonra geleceğe umutla bakmasını sağlayacak ve seninle tekrar başlamayı isteyecek hale getirmek lazım. Ona göndereceğin WhatsApp ya da SMS mesajları ile bu mümkün.

Eski Sevgiliye Mesaj kitabı tamamen bu dediklerimi anlatan bir kitap. Okumanı tavsiye ederim.

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren En etkili aşk duaları kitabı da farklı alternatif biz çözüm olabilir. Yazımın sonundaki linkleri kullanarak eski sevgiliyi geri kazanmak için hazırlanmış kitaplardaki tecrübelerden faydalanabilirsin.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir