Eski Sevgiliyi Geri Kazanmamak için 4 ipucu

Posted by on Ocak 29, 2013 in Eski Sevgiliyi Geri Kazanmamak için 4 ipucu | 0 comments

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmamak için 4 ipucu

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmamak için 4 ipucu

Sevgiliyi Geri Kazanma yolları için yazdığım yazılar son noktayı “Eski Sevgiliyi Geri Kazanmamak için 4 ipucu” ile koymayı düşünüyorum. İlişkiler özeldir, paylaşılanlar da. Ancak siteye gelen yorumlardan ve maillerden anlıyorum ki genellikle yapılan 4 hata ilişkilerin dibine kezzap döküyor. Nefes almak, yeşermek, ilerlemek isteyen ilişkiler kişisel girişimlerle baltalanıyor. Öncelikli olarak “Duygusal Yaraları” iyileştirmek gerekir. Aşk acısı denen duyguları ve insanı felç eden ağrıdan sıyrılarak bir şeyler yapmak gerekir.

Neden başlık “Eski Sevgiliyi Kazanmamak” diyebilirsiniz. Hemen söyleyeyim bunları yaptığınız takdirde “Eski Sevgiliniz” sonsuza kadar “Eski sevgiliniz” olarak kalabilir. Aşağıdaki listeye geçmeden önce “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” isimli e-kitabın tüm hayatınızda köklü değişiklikler yapmanıza vesile olabileceğini düşündüğümü belirtmek istiyorum. Değişim, problemlerin çözümü, ilişkiyi ilerletmek, ayrılık acısını dindirmek ve benzer konularda sizi aydınlatacağını düşündüğüm kitaba buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Kazanmamak için yapılacaklar listesi

Her şeyden önce şu alışveriş zırvalıklarına bir son vermelisiniz. İnsanlar kendilerini iyi hissetmek için, eski sevgiliyi kıskandırmak için alışveriş dükkanlarına hücum ederler. Sorunlardan kaçarak, onlardan saklanarak bir çözüm elde edilemez. Ancak sorunlar ertelenir, çözümden uzaklaşılır. Çünkü bu tür alışveriş çılgınlıkları çözülmeyen sorunlara yenilerini eklemek için son derece müsaittir. Özellikle de kredi kartı borcu, alınanların 10 gün sonra beğenilmemesi gibi. Problemleri yaratan, size deli gibi aşık olan adamın eski sevgiliniz olmasına sebep olan şey herhangi bir dükkandan aldığınız kazağınız ya da pantolonunuz olabilir mi? Neden önce onları değiştirmeyi düşünüyorsunuz? Sorunların sebebi başlangıçtır Peki Neresi başlangıç?

Ağlamak ve zayıf gözükmek Size acınmasından başka hiç bir işe yaramaz. İnsanlar güçlü insanların yanından olmak isterler. Sizden ayrıldığında “Bensiz hiçbir şey yapamaz, bitecek ” diyerek birisinin geri dönmesi sizi ne derece mutlu edecek? İki gün sonra ufak bir tartışma yaşadığınızda şimdiden kaybetmeyi göze alıyorsunuz demektir.

Anlamsız, çaresiz mesajlar atmak. Çaresizliğiniz ilişkinizin önündeki en büyük engeldi belkide. Sizi sürekli sırtında taşımaktan yoruldu. Aciz, kendi kararlarını veremeyen birisini kaç gün sırtınızda taşırsınız. İlişkinizi canlı tutacak ilgiyi sürekli hayatta kılacak neler yaptınız? O olmadan yaşayamayacağınızı söylemek onu kısa bir süre mutlu eder ya sonra?

Salıvermek, koyvermek. Hepsi aynı kapıya çıkıyor. Saçları bakımsız, yediği çikolatalardan sivilcelere boğulmuş ve en az 5 kilo almış birisi size ne kadar çekici gelir. Hemen buzdolabına sarılırsanız olacağı budur. Her zaman söyledim kıyafet, yiyecek, elektronik eşyalar sizi kendi dertlerinizden kurtaramaz. En fazla biraz daha derine gömer. Sonra sizi kim çıkartacak?

Kendinize kendiniz için bakın. Kendinizi sevdiğiniz için bakımlı olun, birilerine güzel gözükmek için değil. Önce aynadakine saygınız olsun. Siz kendinize saygı duymazsanız kimse size saygı duymayacaktır.

Ağlamak, acındırmak, anlamsız tacizler, salıvermek, koyvermek, alışveriş yapmak Eski sevgilinizi geri kazanmamak için bu ipuçlarını uygulayın. Sonucu kısa sürede alırsınız.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir