Eski sevgiliyi kazanmak

Posted by on Haziran 8, 2012 in Eski sevgiliyi kazanmak | 1 comment

Eski sevgiliyi kazanmak

Eski sevgiliyi kazanmak

“Eski sevgiliyi kazanmak” için sorduğunuz soruları cevaplayabilmek, benim için  tam bir ironidir. Bir yandan sizi tam olarak anlamam, diğer yandan duygularımı kontrol edip sağlıklı cevaplar vemem gerekiyor. Ne yazık ki bunu yapabiliyorum. Çünkü sizin yaşadığınız bu sıkıntıları bende yaşadım. İnsanın o andaki ruh halini ve ilerleyen dönemde neler yaşadığını kendimden biliyorum. Bu yaşanılan süreçte, eski sevgiliyi kazanmak için harcanan emeklerin karşılığı alınamadığında, çok daha yıkıcı olabiliyor. Bu nedenle aldığınız tavsiyelere ve attığınız adımlara dikkat etmelisiniz.

Eski sevgiliyi kazanmak için neler yapılmalı?

İlişkiler, kişiler arasındaki sevgi, saygı ve fedakarlık bağları üzerine kurulmuştur. Çok güçlü olduğunu düşündüğümüz bu bağların sürekli olarak beslenmesi gerekir. Aksi durumda zaten kırılgan olan bu bağlar kopma noktasına gelebilir. İlişkiler kopma noktasına geldiğinde ya da koptuğunda bile yapılabilecek bir şeyler olduğunu unutmamak gerekir. Durum ne kadar ümitsiz gözükürse gözüksün eski sevgiliyi kazanmak için atılabilecek akılcı adımlar muhakkak vardır.
Eski sevgiliyi kazanmak için  atılabilecek adımlardan birkaç tanesini aşağıda bulabilirsiniz…

Unutmayın çözüm daima sizin içinizdedir. Sigara ya da alkolle kendinize zarar vermeniz, hırsınıza yenik düşüp karşınızdakine zarar vermeniz kimsenin işine yaramayacaktır.

eski sevgiliyi kazanmak

 • Güçlü olun
  Sevgiliden ayrılmak yıkıcı etkileri olan ve insanın derinden sarsan bir durumdur. İnsan kendini bırakır ve hayatta hiçbir amacı kalmamış gibi davranmaya başlar. Aslında yapılan en büyük hatalardan bir tanesi budur. Eski sevgiliyi kazanmak istiyorsanız, kesinlikle güçlü olmalı ve dimdik ayakta durmalısınız.  Yıkıldığınızı, acı çektiğinizi belli etmek özellikle eski sevgilinizi geri kazanmak için yaşadığınız bu durumları gün yüzüne çıkarmak size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Aksine, onu sizden uzaklaştıracaktır.
  Ağlamak, yalvarmak yerlere kapanmak yerine, Dünya’ya ne kadar güçlü olduğunuzu gösterin. Birilerine muhtaç yaşamak, tercih edilen bir durum değildir. Öfkenizi, üzüntünüzü, göz yaşlarınızı kapalı kapılar ardında yaşayın. Bu duyguları kimseye göstermeden yaşamak içinize atmakla aynı anlama gelmiyor.  Kendinizi de kahretmeyin, hayatı yaşamaya devam edin.  Sizin dimdik ayakta duruyor olmanız,  sizin onu düşündüğünüz kadar onun da sizi düşünüp düşünmediğini anlamanın etkili bir yoludur.
 • İletişimi mümkün olduğunca azaltın
  Birebir iletişim kanallarını mümkün olduğunca kapatın. Sizin dimdik ayakta durduğunuzu, hayattan keyif aldığınızı çevrenizden öğrensin. Bu karşınızdakini meraklandıracaktır. İletişim kanallarının kapanması her ikinize de biraz zaman tanıyacaktır. Bu süre zarfında bağların neden zayıfladığı ya da koptuğu konudunda düşünme fırsatı yaratır. Eski segiliyi kazanmak için atılması gereken önemli adımlardan biri de iletişim kanallarının minimize edilmesidir.
 • İşleri oluruna bırakın ve olumlu düşünün
  Eski sevgiliniz üzerinde baskı kurarak, onu korkutarak geri kazanamazsınız. Ayrılma sebeplerinizde biri de hayal kırıklıkları olabilir. Beklentilerin karşılanmaması ve ilişkinin beslenmemesi en büyük etkenlerdendir. Baskı kurarak ilişkiyi daha da derinlere gömmeyin. İşleri biraz zamana bırakın ve hatalarınızı düşünün.
 • Kendiniz olun
  Siz ve eski sevgiliniz, ilişkinin başlarında birbirinizi çekici ve benzersiz olarak görüyordunuz. Bunun bir yada birden fazla sebebi vardı. Neydi birbirinizi çekici kılan etkenler? Neler değişti ? Bunları tespit etmeye çalışın. İlişkilerin önemli bir düşmanı da monotonluktur. Kendiniz olmayı çalışın. Eski sevgiliyi kazanmak yerine kendiniz gibi davranmaya çalışın. Başlangıçta nasılsanız öyle olun. Bu sayede etrafınızda kaybettiğiniz herkesi geri kazanabilirsiniz.

Eski sevgiliyi kazanmak için yöntemler

Eski sevgiliyi kazanmak kolay değil ama yapılabilir. Tutarlılık ve plan başarılı olmak için ilk atılması gereken adımlardır. Eğer gerçekten onu seviyorsanız, onu geri kazanmak için bir takım zorluklara göğüs gerebilmelisiniz. Eski sevgiliyi kazanmak için denemiş ve kendini kanıtlamış yöntemleri BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Benzer Konular:

1 Comment

 1. Yazar, en önemli hususlara açıklık getirmiş.

  ‘Sevdiğini geri kazanmak isteyenlere ışık tutmuş.

  Yazılanlar, insan ilişkilerinde de olmazsa olmazlardan.

  Teşekkürler.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir