İnternette Uzak Durmanız Gereken 6 Erkek Tipi

Posted by on Haziran 19, 2015 in İnternette Uzak Durmanız Gereken 8 Erkek Tipi | 0 comments

İnternette Uzak Durmanız Gereken 6 Erkek Tipi

Sanal Ortamlarda Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Sevgiliyi geri kazanma blogu olarak, eski sevgililerine kavuşmak isteyen okurlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Cep telefonu, bilgisayar, tablet derken sanal hayat gündelik hayatın içine iyice yerleşti. Dolayısı ile ilişkilerin de sanal ortamda doğup yeşermesi kaçınılmaz oldu. Sonradan acı çekip mahkus talihine küsmekten ve eski sevgili acısı çekmektense burada yer alan ipuçlarını değerlendirmeni tavsiye ederim.

Sosyal ağlar ve oyunlar kadın erkek yakınlaşmasını sanal ortama taşıdığından beri yeni erkek tipleri peydah oldu. Eskiden “Ben adamın ne mal olduğunu gözüne baktığımda anlarım, ciğerini okurum” klişesi maalesef sanal ortamda tarih oldu. Konuyu şöyle bir kurcaladık ve elde ettiklerimizi paylaşmak istedik.

Online Buluşmada Uzak Duracağın Erkek Tipleri

Sanal ortamlardaki buluşmalar eğlenceli ve bir o kadar da tehlikelidir. Gündelik hayatlarında gerçekleştiremediklerini sanal ortamlarda yaşamak isteyen çok farklı insan gurupları var. Hoş sohbet edip vakit geçirmek için girdiğin sosyal sanal çevre başını ağrıtabilir. Gizli fantezilerini hayata geçirmek isteyenler, evli olup da gönül eğlendirmeye çalışanlar, gerçekten mutluluğu arayanlar, dolandırıcılık yapmak isteyenler… Liste uzayıp gider. En iyisi dikkatli olmak!

Sanal Alemde Kimlerden Uzak Durmak Gerekiyor?

İnternette uzak durmanız gereken 6 erkek tipini şöyle sıralayabiliriz.

1- Emme-Basma Tulumba Erkekler

Zamanında televizyonlarda “Evet-Hayır” isimli bir yarışma vardı. Sunucu 2 dakika içinde yarışmacıya sorular sorar. Yarışmacı da “Evet ve Hayır” kelimelerini kullanmadan açık ve yorumlu cevaplar verirdi. EVET veya HAYIR kelimelerinden birini kullandığı anda yarışmayı kaybederdi. Sanal ortamlarda da ağzı kapalı erkeklerden uzak durmak gerekir. Söylediklerinize hiç bir yorum getirmeden, sadece EVET veya HAYIR cevabı veriyorsa onu Mehter marşıyla göndermeniz gerekmektedir. Çünkü; onun gerçek fikirlerini asla öğrenemezsiniz. Amacının ne olduğunu bilemezsiniz. Bazı hedeflerine ulaşabilmek için sahte bir uyum süreci yaşıyor olabilir.

2- Fazla Paylaşımcı Erkekler

Profiline bakıldığında kendisi ile ilgili fazlaca paylaşımda bulunan erkekler riskli bir guruba dahildir. Haddinden fazla resim güzel bir tuzak olabilir. Sohbet ilerledikten sonra genelde karşılaşılan manzara aynı olmaktadır. Başka bir resim istendiğinde resim gönderilir. Risk burada ikiye ayrılır. Mail adresine gönderilen resim tamamen çıplak bir adam resmi olabilir. Ya da “Şu andaki halini gönderir misin?” dendiğinde türlü bahaneler üretilebilir. Çünkü, resimdeki vatandaş kendisi değildir. sahte olarak kullandığı resimlerinde belirli bir sınırı vardır.

3- Eski Sevgilisini Unutamamış Erkekler

Eski sevgilisini unutamamış erkekler intikam ya da kıskandırma peşinde olabilirler. Kötü bir tuzağın oyuncağı olabilirsin. “O şöyle yapardı, böyle söylerdi” vb. gibi cümleler ilerisi için de son derece sıkıntılıdır. Çünkü sizi bir kalıba sokmaya çalışacaktır. Sizi siz olduğunuz için değil. Eski sevgilisine benzetebileceğini düşündüğü için istiyor olabilir.

4- Kadınsı Beklentilere Hemen Dokunanlar

İlginç bir sanal alem profilidir. Bu erkek tipinin avantajları ve dezavantajları vardır. Tanıştıktan kısa bir süre sonra evlilik, çocuklar ve aile yaşamı hakkında konuşabilen erkekler çekici gelir. Durumun farkında olan bazı erkekler kendilerine vazife çıkarıp konuşmayı ve sohbeti sürekli olarak bu tarafa kanalize ederler. Emin olmanız gereken durum aynı konuşmayı kaç farklı kadınla yaptığını yaptığıdır.

5- Ciddi Olmayan Erkekler

Yakışıklı, çekici ve kadınlarla nasıl konuşulması gerektiğini bilir ama ciddi değildir. Tatlı tatlı konuşurken istemediği ya da hoşlanmadığı bir konuya gelindiğinde sanki yokmuşsun gibi davranabilir. Sadece gönül eğlendirmek ve kısa ilişkiler yaşamak için oradadır. Eğlence ve paylaşım tamamdır ama bir adım öteye gitmek neredeyse imkansızdır.

6- Gizemli Sevgili

Sanal ortamda gayet kendinden emin. Kadın ruhunu okşayabilir. Konu gerçek hayata geldiğinde paylaşımlar bir anda kesilir. Konuşmalarında tutarsızlıkta oluşmaya başlar. Sesli ya da görüntülü sohbet teklifleri hep ondan gelir. Senin taleplerin “Zaman uygunsuzluğu” yüzünden red edilir. Dikkat etmek gerekiyor. Hail hazırda ilişkisi bulunan gizemli bir sevgili ile internet ortamında konuşuyor olabilirsin.

Sanal ortamda buluşmalara ve tanışmalara çok dikkat etmek gerekir. Çoğu insan aslında var olmayan ve özendiği bir insanın kostümünü giyerek klavye başına oturuyor. Zaman içerisinde kazanımlar elde ettikçe kendisine alternatif bir dünya yaratmış oluyor. Kendisi de inanmaya başlıyor.

Erkekler için de sanal ortamda kızlarla tanışmak son derece karmaşık bir hale gelebilir. Kızla tanışma eğitim setinden bulacağın tüyolar sağlıklı bir ilişki kurmana yardımcı olacaktır. İnternette kızlarla buluşma rehberi ise konuyu erkekler açısından ele alıyor.

İnternette uzak durulması gereken 6 erkek tipini biz verdik. Diğerlerini de yorum bırakarak siz paylaşabilirsiniz.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir