Kenzül Dua Kitabı Abdülkadir Çelik

Posted by on Kasım 22, 2018 in Kenzül Dua Kitabı Abdülkadir Çelik | 0 comments

Kenzül Dua Kitabı Detaylı İnceleme 2018

Abdülkadir Çelik‘in itina araştırıp derlediği “Her kapıyı açan anahtar dular” Kenzül Dua Kitabı içinde yer almaktadır. Uzunca süren araştırmaları sonucun elde ettiği deneyimleri okurlarıyla buluşturmuştur. 

Okuyucular kitaptaki dualar sayesinde manevi huzuru bulup Allah’a sığınıyorlar. Kimin ne derdi varsa dua arayışına girer ve  Allah katında kabul edilmesini ister. Kitaptaki dualar Allah katında kabul olmak için aracılık görürler çünkü Allah katında duadan daha kıymetli ibadet yoktur.

Sağlıklı ve mutlu olmak illa maddiyat gerektirmez. İnsanın iç huzurunu sağlaması dengeli hayatın kurulmasında önemlidir. Dua etmek kişi ile Allah arasındadır. Duanın ediliş şekli ve içeriği farklı açılardan önemli olabilir. Kitapta hangi duanın kaç tekrar gerektirdiği ve ne zaman okunabileceği detaylı şekilde anlatılmış.

Kenzül Dua - Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Abdülkadir Çelik’in derlediği Kenzül Dualar Kitabı hakkında 2018 yılında sık soruların başında kitabın nasıl okunacağı gelmektedir. Kenzül Dualar Kitabı PDF indirilerek okunan bir kitaptır. Okuyucuya inanılmaz faydalar sağlar. “Ben bu bilgisayar işlerinden anlamıyorum” demenize gerek yok. Süreç son derece basit ve anlaşılır. Bir iki tıklamadan sonra kitap sürekli elinizin altında olacak. Kaybolma, yırtılma derdi olmadan dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Metroda, metrobüste, otobüste ya da sıra beklerken her an yanınızda olacak bir kitaptan bahsediyoruz. Hatırlayamadığınız yerde akıllı telefonunuzu açarak takıldığınız yeri hemen görebilirsiniz.

Kenzül Dua Kitabı PDF İçinde Neler Var?

Temiz kalple ve yürekten istemek için her hayır için dualara yer verilmiş durumda. Aşağıda kitapta hangi duaları bulabileceğinize dair başlıkları görebilirsiniz. Son derece özel ve değerli dualarla isteklerinizin yerine gelmesini dileyebilirsiniz.  Kenzül Dua Kitabı PDF içindeki dualar;

 • Sevdiğiniz insanın sizi sevmesini isteyebilirsiniz… (Eşinizin daha çok sevmesi, sevgilinizin sizi sevmesi).
 • Sizi mutsuz eden tüm dertlerden kurtulmak için dua edebilirsiniz.
 • Nazarlardan korunmak için dua edebilisiniz.
 • Eşinizin ya da eski sevgilinizin dikkatini tekrar üstünüze çekmek için dua edebilirsiniz.
 • Parasal olarak daha rahat hayat sürmek için dua edebilirsiniz.
 • Ruh halinizin iyileşmesi için dua edebilirsiniz.
 • Sağlığınızı kaybettiyseniz sağlığınızı geri kazanmak için dua edebilirsiniz.
 • Çevrenizden saygı ve sevgi görmek için dua edebilirsiniz.
 • İşlerinizde başarılı olmak için dua edebilirsiniz.
 • Sınavlarda başarılı olmak için dua edebilirsiniz.
 • Büyü gibi kötü etkenleri uzak tutmak için dua edebilirsiniz.

Kısacası iyi ve doğru yöndeki tüm istekleriniz için Abdülkadir Çelik’in derlediği Kenzül Dua Kitabı PDF içindeki duaları edebilirsiniz.

Kenzül Dua Kitabı – Abdülkadir Çelik PDF indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Konular: 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir