Kenzül Dua Kitabı Nerede Satılır?

Posted by on Kasım 22, 2018 in Kenzül Dua Kitabı Nerede Satılır? | 0 comments

Kenzül Dualar Kitabı

Kenzül dualar kitabı nerede satılır? Nasıl Alınır? ve Nasıl Okunur? Tüm sorularınızın cevapları burada. Adından sıkça söz ettiren Kenzül dualar kitabını sizin için alıp inceledik. 

Kenzül Dualar Kitabı Nedir?

Abdülkadir Çelik tarafından derlenen dua kitabıdır. Abdülkadir Çelik, “Dünya dualar üstüne kuruludur”, “Dua her kapıyı açar”, “Dua her kapıyı açan anahtardır” düşüncesiyle yola çıkmış ve duygularını, düşüncelerini tüm inananlarla paylaşmak için Kenzül Dualar Kitabını yayınlamış. Önce kitap hakkında temel bilgilere bakalım.

Kitabın İsmi: Kenzül Dualar Kitabı – Ya da diğer ismiyle “Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı”.

Kitabın İçeriği: Duaların gücünü kabul ederek hemen hemen her derde deva olacak duaları barındırmaktadır.

Kitabı Kim Yazmış?: Anahtar dualar kitabı Abdülkadir Çelik tarafından yazılmıştır.

Kenzül Dualar Kitabı Kaç Sayfa: Dört cilt halinde hazırlanan kitap şu anda 626 sayfa. Ancak kitaba olan ilgi ve Abdülkadir Çelik’e gelen talepler doğrultusunda zaman zaman yeni dualar ekleniyor ve sayfa sayısı artıyor. Kitapları satın alanlar sonradan güncellenen kitapları indirme hakkına sahiptirler.

Kenzül Dular Kitabı Basılı Kitap mıdır?: Hayır, Anahtar dualar kitabı basılı yayın değildir. PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Detayları yazının ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

Kitabın Dili: Açıklamalar, bilgiler ve yazılar Türkçe, Duaların okunuşları Arapçadır.

İade Garantisi: 60 gün

Kenzül Dualar Kitabı Nerelerde Satılır?

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı az önce de belirtildiği üzere basılı bir yayın değildir. Kitapçılarda ya da sahaflarda bulunmaz. OdaklıPazar firması üzerinden satışı gerçekleştirilir. Sağda solda kitabın satıldığını duyduk. OdaklıPazar dışındaki satıcılara itibar etmeyiniz. Ödeme yaparsanız kitap mail adresinize gelmez, telefon desteği alamazsınız ve paranızı geri alamazsınız.

Anahtar Dualar Kitabı Nasıl Alınır?

Kenzül Dua Kitabı - Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar

Kenzül Dualar kitabı lisans ile korunduğundan resmi yollardan alınması yasal kuraldır. Aynı zamanda yazar Abdüllkadir Çelik’in emeğinin karşılığının verilmesi ve kul hakkı yenmemesi de diğer bakış açısı olmalıdır.

Kitabı satın almak için buraya tıklayarak ürünün satış sitesini ziyaret edin. Siteye girdiğinizde kitabın resmini görene kadar ekranda kaydırın ve “HEMEN SATINAL” butonuna basın.

Kitabın resmini yan tarafta görebilirsiniz.

“HEMEN SATINAL” butonunu tıkladıktan sonra OdaklıPazar’ın güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Fatura detayları ile ilgili bölümleri eksiksiz olarak doldurun. Mail adresinizin doğruluğunu kontrol edin. Çünkü ödeme sonrasında kitabın indirme linki mail adresinize gönderilecektir. Tüm alanları eksiksiz olarak doldurduktan sonra ödeme yöntemlerinden birini seçin. Aşağıda ödeme sayfasının resmini görebilirsiniz.

Ödeme yönteminize göre kitabın mail adresinize gönderilme süreleri değişmektedir. Kredi kartı ile ödeme yaparsanız anında mail adresinize gönderim gerçekleşir. Banka Havalesi ya PTT havalesi ile ödeme yaparsanız gün içerisinde gönderilir. OdaklıPazar yetkililerinden aldığımız bilgiye göre en geç (1) bir iş günü içerisinde mail adresinize teslimat yapılmaktadır.

 

İlgili alanları eksiksiz olarak doldurduktan ve ödeme seçeneğini işaretledikten sonra Aşağıdan “Ödeme Yap”butonuna tıklayarak işleminize devam edebilirsiniz. Bir sonraki adımda ödeme yönteminize göre farklı ekranlar karşınıza gelir. Yönergeleri takip ederek ödemenizi yaptıktan sonra “Kenzül Dualar Kitabının” indirme linkini içeren sipariş tamamlandı maili size gönderilir.

Kenzül Dualar Kitabı Nasıl Okunur?

Duların okunması ve vakitleriyle ilgili bilgiyi kitabı aldıktan sonra Abdülkadir Çelik’e mail atarak öğrenebilirsiniz. Bu yazıda cevap verilen soru kitabın teknik olarak nasıl indirildiği ve okunduğudur. Yukarıda da belirtildiği üzere Kenzül Dualar Kitabı PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Kenzük Dualar Kitabı PDF indirilerek okunur. Mailinize gelen indirme bağlantılarındaki linki tıkladığınızda kitap cep telefonu, tablet ya da bilgisayarda açılır. Yukarıdan “indir” butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Anahtar dualar kitabını indirdikten sonra okuyabilmek için Adobe Acrobat Reader (ya da PDF okuyucu bir program) gereklidir.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir