X

Kenzül Dua Kitabı

Kenzül Dua Kitabı Oku

Kenzül Dua yani “Gizli Dualar” ya da “Sır Dualar” ismi duaların gizliliğinden kaynaklanmıyor aslında. Kaynak yine belli ama çoğu insan bu duaları bilmiyor bilse de ne işe yaradıklarını bilmiyor maalesef. Kenzül dualar kitabı ile “Her kapıyı açan anahtar dualar” bir araya getirilmiş. Bildiğini üzere dünya dua üzerine kurulu. Okurlarımızdan gelen “Aşk duaları veya karı-koca arasındaki münasebeti iyileştiriren dualar var mı?” şeklindeki sorular için En etkili aşk duaları kitabı yazısını kaleme almıştık. Bugün ise her kapıyı açan anahtar dualar diğer ismi ile Kenzül dualar kitabına değineceğiz.

Kenzül Dua Nedir?

Hemen yukarıda da kısaca özetlendiği üzere Kenzül dua – Gizli Dua – Sır Dua anlamlarına gelmektedir. İşin gerçeği bunlar herkesten saklanan kimsenin bilmediği sır dualar değildir. Ancak çoğu insan bu duaları ne için ve nasıl edeceklerini bilmemektedirler. Abdullah Çelik tüm bu kenzül duaları tek bir kaynak altında toplayıp yol göstermektedir.

Dua niyete bağlıdır ve insanın kendini yaradan o büyük güce sığınmasından daha huzur veren başka bir olgu yoktur. Nitekim her işe duayla başlamak onun gücüyle ilerlemek anlamına gelir.

Hepimizin hayattan beklentileri var. Kimileri oğlu-kızı için kimileri kendisi ve yakınları için dua eder. Sağlık, mutluluk, huzur, kazanç, barış, bereket, bolluk ve daha nice isteklerimiz için el açarız. Kenzül dualar kitabı tamamı Türkçe olarak hazırlanmış 600 sayfalık muhteşem bir kaynak.

Kenzül Dua Kitabında Neler Var?

Kenzül dua kitabının içeriğine geçmeden önce bu kitabın bir e-kitap olduğunu ve artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınızdan kolaylıkla okuyabileceğinizi söylemek isteriz. Kısacası kitabı indirdikten sonra her an yanınızda olacak. Metroda, otobüste ya da minibüste giderken ya da evinizde otururken elinizin altında olacak.

Kaybolma, yırtılma ya da ıslanma derdi olmadan uzun yıllar saklayabilirsiniz.

DİKKAT! Kenzül dualar kitabını büyü kitapları ile karşılaştırmayın ve karıştırmayın. İçindeki kesinlikle büyü ve benzeri uygulamalar yoktur. 

Kenzül Dua Kitabı Duaları

Kenzül dua kitabında neler olduğunu merak ettiğinizi biliyoruz. Bu nedenle lafı fazla uzatmadan kısa kısa başlıklar vermeye çalışacağız. Kitabın tamamına burada yervermek mümkün değil. Çünkü oldukça büyük bir kitap.

Abdullak Çelik’in de hepimize hatırlattığı üzere;

Çünkü Hazret-i Muhammed (sav): “Eğer siz Allah’ı hakkıyla tanısanız ve Allah’a doğru kelimelerle dua etseniz, duanız sayesinde dağlar yerinden oynar.”

Bu ve buna benzer o kadar çok kanıt gösterilebilir ki hepsine yer vermeye yazımızın ömrü yetmez ve kitaptaki dualara göz atamayız. O halde başlayalım. Aşağıdaki yazılanları dikkatlice okuduğunda kitabı aldığında nelere kavuşabileceğini rahatlıkla göreceksiniz. Sizden önce kitabı alıp dualarını edenler aşağıdaki yorumları göndermişler.

Hocam rızık ve bereket duası yaptım, bir gün sonra çok güzel bir iş buldum, bir de muhabbet duası yaptım sevdiğim kız için, beni aradı. Bir sey sormam lazım: Duaları yapınca içim bir garip oluyor. Bir de yaptığım dua rüyama giriyor, sonra da içim huzur doluyor. Bu durum duanın etkisi mi? Metin Ç.

Allah’ım sizden ebeden razı olsun ki şimdi artık her alanda çok daha başarılı, mutlu ve huzurluyum. Özellikle Türkçe duaları okurken içime bir feyiz ve huzur doluyor ki tarif edemem. Duaları okurken kendimi bulutların üzerinde hissediyorum artık. Önceden çalışıyorum çalışıyorum olmuyor, demiştim. Şimdi Allah’ıma bin şükür ki her şeyin mümkün olduğunu biliyorum. O duvarları aştım ve kendime geldim. Hem mutluyum hem başarılıyım hem de çok iyi para kazanmaya başladım. Z.E.

Kenzül Dualar Kitabı İçeriği

Dedik ya hepimizin beklentileri ve istekleri farklı. İnsanın kendini yaradana sığınması kadar doğal birşey olamaz. Eğer;

 • Maddi kazancını daha üst seviyelere çıkarmak istiyorsan
 • Çevrendekilerin saygı ve sevgisini kazanmak istiyorsan
 • Sana aşık olup bağlanmasını istediğin birisi varsa
 • İçindeki sıkıntılardan kurtulmak ve huzurlu olmak istiyorsan
 • Sınav, mülakat ya da benzeri durumlarda stresten uzak durmak ve başarılı olmak istiyorsan
 • Sağlıklı bir hayata kavuşmak istiyorsan

sende Kenzül dualar kitabındaki dualarla isteklerine kavuşanların arasına katılabilirsin. Kısacası Dilek ve İstek Duaları, Hacet Duaları, Şifalı Dualar, Aşk Duaları, Bolluk Bereket Duaları hepsi Kenzül Dualar Kitabı içinde mevcut.

Şimdi hemen Kenzül Dualar Kitabını indirebilir ve okumaya başlayabilirsin. Buraya tıklayarak hayatına değer katacak olan duaları hemen okumaya başla.

Benzer Konular: 

Halime:

Yorumlar (2)

 • Bu kitap olarak ev adresine gelmiyormu e kitap olarak sadece bilgisayrdami konunabiliyor???

  • Merhaba,
   En Etkili Aşk Duaları Kitabı PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Ödeme sonrasında mail adresinize bir link gönderiliyor. Oradaki linki tıklayarak kitabı cep telefonu tablet ya da bilgisayarınızdan okuyabilirsiniz. Basılı olarak ev adresinize gönderilen bir yayın değildir.