Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim

Posted by on Aralık 3, 2012 in Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim | 0 comments

Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim

Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim

Geçenlerde okuyucularımızdan gelen “Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim” başlıklı yazıyı aynen paylaşıyorum. Kendisine önerdiğim çözümü son paragrafta bulabilirsiniz.

Bunu nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Bence çok korkunç bir durumun içine girdim. Evlenmeden önce bazı arkadaşlarımdan duyduğum klişe benim içinde gerçek oldu. Bilemiyorum zamana mı yeni düştük? Yoksa attığımız adımlar mı yanlıştı?

Ama şunu biliyorum ki… Artık kocam beni eskisi kadar sevmiyor. Onun benimle olduğu zaman diliminde benimle olduğunu, bana aşık olduğunu hissedemiyorum artık. Beş yıldır birlikteyiz ve bunun son bir yılını evli olarak geçirdik. O benim ilk erkek arkadaşımdı. Bana bir kraliçeymişim gibi davranıyordu. İlgisi , alakası ve sevgisi beni ona çekti. Arkadaşlarım kıskançlıkla ilişkimizden bahsediyorlardı. Hatta “Yollarına bir gül dökmediği kaldı, ne şanslısın” ifadelerini sürekli duyuyor ve nazar değeceğinden korkuyordum. Kendimi dünyanın merkeziymiş gibi görüyordum. Her şey benim etrafımda dönüyor, karşılıklı olarak hayatı paylaşıyorduk. Bir araya geldiğimizde konuşacak o kadar çok şeyimiz oluyordu ki, saatler yetmiyordu. İşin aslı bu tür mutluluk sahnelerini anlatmaya kalsam bu sayfalar yetmez.

Kocam yavaş yavaş ilgi göstermemeye başladı

Ama sonra, o romantizm, arkadaşlık, paylaşım yok olmaya başladı.  Gündelik işler, arkadaşlar, çalışma hayatlarımız, aramızda duvarlar gibi yükselmeye başladı. Akşamları salonda oturduğumuzda, şirket genel kurulu toplantısı gibi görevlerimizi ve sorumluluklarımızı yerine getirip konuşmamaya başladık. Birlikte yapmaktan zevk aldığımız şeyleri erteledik. Konuşacak konular bitmeye ve sıkılmaya başladık.

Durum böyle olunca, farklı farklı sorular kafamda canlanmaya başladı. “Acaba Kocam beni aldatıyor mu?”. Bunu nasıl anlayabilirim? Gibi kuruntular oluşmaya başladı. Sanırım en büyük hayatı da burada yaptım. Bu hissettiklerimi ona yansıtmaya başladım. Kafamda kurduğum senaryoları gerçekmiş gibi düşünüp ona bu konuda yüklenmeye başladım. Arkadaşları ile hafta sonu maç seyretmeye gittiğinde, gizlice onu takip edip neler yaptığına baktım. Gerçekten arkadaşlarıyla oturup maç seyrediyordu. Daha bunun gibi birçok şey denedim. Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim bilmiyorum…

Kocamı geri kazanmak için ne yapabilirim?

Aslında bu yaptıklarımdan sonra kendimi de sorgulamaya başladım. Hata kimdeydi? Ya da sadece birimizde miydi? Bu soruların cevaplarını kendimce verdim. Yapılacaklar konusunda kararsız kaldım. Ama her şeyden önce onu suçlamayı bir kenara bıraktım. İlişkimiz sıradan, monoton ve yeniliklerden yoksundu. Bunun farkına varmaya başladım. Etrafımdaki çiftleri inceledim. Hemen hemen hepimiz aynıydık. Kalk, giyin, yemek ye, işe git, eve gel, günü değerlendir ve uyu. Sizce ne yapmam gerekir?

kocanı kendine aşık et

Eşini İlişkinizi ve Aşkınızı en Baştan Yapılandırmakla Gerçekten ilgilenmesini Sağla… Tutku ve romantizmi ilişkine geri getir… Kendini erkeğin için karşı konulmaz hale getir…

Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim – Koca’nın Kalbine Gir

Aslında bu yukarıdaki mail’e benzer onlarca mail alıyoruz. Bir kısmına cevap vermeye çalışıyoruz. Bu çok hassas bir konu olduğu için işin uzmanından bilgi almak her zaman avantaj sağlayacaktır. “Kocanın Kalbine Gir” isimli e-kitap, tam da bu tür durumlar için hazırlanmış bir kitap. Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim diyorsanız kitabı indirmek için buraya tıklayın.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir