Kocanın Kalbine Gir e-kitap

Posted by on Haziran 11, 2013 in Kocanın Kalbine Gir | 0 comments

Kocanın Kalbine Gir e-kitap

Kocanın Kalbine Gir E-kitap

Kocasının ilgisiz, sevgisiz ve mesafeli bir hale geldiğinden yakından eşlerin ilgi odağı haline gelen “Kocanın Kalbine Gir” e-kitabı hakkında biraz araştırma yaptım. Bu hissiyatı yaşayan kadınlar evliliklerinin bittiğini, kocalarının artık kendilerini sevmediğini hatta başka kadınlar olduğuna inanırlar. Bu düşüncelerin elbetteki doğruluk payı vardır. En azından çevrelerinde daha önce bu tür durumları tecrübe etmiş eşler vardır ve olası sebep ve sonuçlardan bir kaçtanesi yukarıda sayılanlardır. Ancak, tüm bu durumdaki evlilikler ya da ilişkiler bitmek tükenmek zorunda değildir. Zaman zaman yaşanan bu kısa molalar günümüzün meşhur tabiri ile “Tükenmişlik” olarak da adlandırılabilir. Eşlerin sürekli aynı düşünceleri dayatmaları, karşışıklı olarak yaşananları görmezlikten gelmesi çıkmaza açılan en büyük kapıdır.

Evliliği Genelde Kadın Kurtarır

Yuvayı dişi kuş yapar misali, yuvayı da dişi kuş kurtarır. Çünkü kadınlar ilişkiler konusunda daha başarılıdır. İlişki ile ilgili tehlikeleri önceden görür ve tedbir alabilirler. Erkekler ise daha çok yönlendirilmeyi bekleyebilirler. Çoğu zaman burunlarından kıl aldırmayan erkekler aslında ilişki içerisinde yönetilmeyi beklerler. Dış tehditlere karşı daha uyanık olabilirlerken, ilişkiyi içeriden sabote eden tehditleri göremezler. İşte bu nedenledir ki “Yuvayı dişi kuş kurtarır…” durum ne kadar ümitsiz olursa olsun, ilgisini sevgisini kaybetmiş koca tekrar o eski günlere dönebilir. Hatta atılacak doğru adımlarla kocanızın gözünde vazgeçilmez olabilirsiniz.

Apati Nedir?

Duygusallığını ve tutkusunu yitirmiş ilişkiler kullanılan bir sözcüktür. Okunuşu ve kelime yapısı sevimli gözükse de bir ilişkinin sona erdirilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesidir. Çiftlerin birbirlerine karşı “Hissizleşmesi” olarak tanımlanabilir. Hayatın her alanında karşılıklı bir soğuk savaş olarak düşünülebilir. Erkekler bu olayı genellikle “monotonluk” olarak adlandırırlar ve ilk başlarda eve geldikleri sürece problem olmaz. Ancak onların duygu eksikliği ile zayıf düştükleri bu dönemde başka kadınlara daha fazla ilgi duydukları gözlenmiştir. Önemli olan diğer kadınlarda ki “Güzellik, seksilik ya da çekicilik” değildir. Önemli olan “ilgi ve şefkattir”. Kadınlar ise bu boşluk döneminde ev işleri, çalışma hayatı, yakın arkadaşar, alış-veriş, varsa çocuklar gibi olaylara eğilirler. Bu sürecin sonucunda tamamen mutsuz ve zorunlu ilişkiler miras kalır.

Ya Bitmek Zorunda değilse?

kocanin_kalbine_gir_e_kitapİşte “Kocanın Kalbine Gir” e-kitabı bu durumdaki ilişkileri kurtarabilmek ve eskisinden daha sağlam bir hale getirebilmek için kadınların atması gereken adımlardan bahsediyor. Bu cümleye bakarak tüm adımların kadınlar tarafından atılması gerektiği anlaşılmasın. Kadınlar “Erkekleri nasıl harekete geçireceklerini öğrenecekler…!!!”. Belirli bir yerden sonra tüm atılımlar, girişimler erkek tarafından yapılacak. Çünkü erkeklerin, ilişkinin tükenmeye başladığını anlamaları gerekmektedir. Bunu anlatmanın pek çok farklı yöntemi vardır. Kadınların üzerine yapıştırılan “Dırdırcı” olmak bunlardan bir tanesi değildir. Yüz yıllardır bir işe yaramayan bu taktik sadece geçici şoklar oluşturmaktadır. Kalıcı sonuçlar için Kocanın Kalbine Gir isimli e-kitabı buradan indirebilirsiniz.

Kocanın Kalbine Gir e-kitabının sırrı

Bu kitaptaki en büyük sırlardan bir tanesi “Olumlu Kadın” olmak… Teslimiyetçi, sessiz, herşeyi kabullenen anlamları ile uzaktan yakından alakası olmayan “Olumlu Kadın” taktiği ile kocanızı sempatik, sevgi ve ilgi dolu, romantik haline geri döndürmeniz mümkün. Buraya tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir