Sevgiliyi Geri Getirme Duası Mutluluğu Yakalamak

Posted by on Kasım 11, 2013 in Sevgiliyi Geri Getirme Duası Mutluluğu Yakalamak | 0 comments

Sevgiliyi Geri Getirme Duası Mutluluğu Yakalamak

Mutluluğu yakalamak için sevgiliyi geri getirme duası işe yarar mı?

Sevgiliyi geri getirme duası arayışında olanlara seslenmek istiyorum. Bu makaleyi dikkatlice okuyun ve okuduktan sonra lütfen burada yazılanları şöyle aklınızdan geçirin. Günümüzde “sevgiliyi geri getirme duası” “sevgiliyi geri getirme büyüsü” “döngel duası” “çevir gel duası” gibi kelimeler her ay google arama motorunda toplamda 40000 defa arandığını görüyoruz. Yani binlerce kişi ilişkisinin tekrar eskisi gibi olması için kolay yol arayışında. En can alıcı noktası ise google arama sonuçlarının ilk sayfasında medyumların sitelerini buluyoruz. İstismar başka bir şey değil, kanmayın bunlara…

Sevgiliyi geri getirme duası yoktur!

Bunlar acı gerçeklerdir muhtemelen büyük bir umutla siteye girip sevgilini geri getirecek duayı bulduğunu düşündün. Sevgiliyi geri getirmek için bir dua yoktur bunu kesin ve net söylemek mümkün. Diyanet işleri bu konuda çok net belirtmiştir; “Sevgiliyi geri kazanmak için dua yoktur”. Hemen umutsuzluğa kapılma bir çıkış yolu her zaman vardır.

Dua faydalıdır fakat sadece dua ederek sevgilini veya eşini tekrar kazanman maalesef mümkün değildir. Dua bu yolda ilerlerken bileşenlerden biri olarak görmek daha mantıklıdır. Dua ederken insanın ruhu rahatlar, duayı okuduktan sonra 5 dakika gözlerini kapatarak Allaha isteğini, dileğini dile getirmen bu yolda ilerlerken seni asıl yapman gereken konularda daha güçlü bir şekilde yoğunlaşmanı sağlayacaktır. Peki, ne yapmalıyız?

Sevgiliyi geri getirme duasına en iyi alternatif ve çözüm kişisel gelişimdir!

Sevdiğinle ilk günleri aklına getir. Birbirinizi görebilmek için vakit geçmek bilmiyordu değil mi? Onu en iyi sen anlıyordun o da aynı şekilde seni. Birbirini tamamlamak budur diyordun. Peki, şimdi ne değişti de senden uzaklaştı. İşte bu durumu iyi analiz etmek gerekir kötüye gidiş sürecini sende yaşadın. Muhtemelen hoşuna gitmeyen bir durumdan dolayı sinirliydin ve kendini haklı bulmaktan başka bir düşünceye sahip değildin. Bugün konuya dışarıdan biriymiş gibi bakmaya çalış ve hataları her iki taraftan da görmeye gayret et. Bunu yapmak kolay değil biliyorum, desteğe ihtiyacın olacak. Elinden tutan biri olursa eski sevgiline kovuşmak veya kocanın kalbini tekrar kazanmak yolunda işlerin çok daha kolay hale gelecektir. Bu nedenle sana aşağıda iki özel konuda tavsiyelerde bulunacağım. Sevgilinden ayrılmış veya kopma noktasına gelmiş biri olarak, diğeri ise kocasının kalbini tekrar kazanmak isteyen biri olarak.

Eski sevgilini geri kazanmak mı istiyorsun?

Eski sevgiliyi geri kazanmakDurumun itibari ile sevgilinden yeni ayrıldın veya kopma noktasına geldiysen şimdi okuyacakların senin işine yarayacaktır. Ayrılık sonucunda bulunduğun ruhsal durumun sağlıklı düşünmen için her zaman bir engel olacaktır. Bu durumdayken sevgilini geri kazanmak uğruna attığın her adım seni bir adım geriye atacak. Sevgilini geri kazanma yolunda yaptığın birçok hatayı göremiyorsun, bu çok doğal. Onu tekrar kazanmak yolunda mutlaka dikkat etmen gereken davranışlar var. Daha sağlıklı ilerlemen için bu anlamda profesyonel desteğe ihtiyacın olacak. Sana bir aile psikologu bul ve seanslarına katıl demiyorum, bu senin için zaman kaybı ve çok maliyetli olacağını biliyorum. Şimdi hemen ulaşabileceğin destek Eski Sevgilini Geri Kazanmanın Garantili Yolları E-Kitabıdır. Kitapta ihtiyacın olan her şeyi bulacaksın ve bununla birlikte mail yoluyla konunun uzmanı olmuş Aslı hanıma aklına takılan soruları sorabileceksin. Kitap bir E-Kitap olduğu için kargo bekleme süresi yok, ödeme sonrası doğrudan bilgisayarına veya telefonuna indirip hemen okumaya başlayabilirsin. Kitabı incelemek için buraya tıkla.

Kocanın kalbini tekrar kazanmak ve eski günlerine dönmek mi istiyorsun?

Kocayı kendine aşık etmekKocanı kendine tekrar aşık etmek ve eski mutlu günlerde olduğu gibi huzurlu bir ev hali almak senin için çok uzak değil. Zaman içinde ilişkilerin rutin işleyişi ve hayat mücadelesinin getirdiği zorluklar ilişkiyi yıprattığını çevremizdeki birçok eşlerde görmek mümkün. Evin reisi olarak aldığı sorumluluk kocana gerçekten zor anlar yaşatıyor olabilir. Evlenmeden önce aklında sadece sen varken şimdilerde evinin huzuru bozulmaması için aklını sadece bu yönde kullanıyor olabilir. Bunları iyi analiz ederek davranışlarını ona göre değiştirmek zorundasın. Ben her şeyi denedim… Dediğini duyar gibiyim. Mutlaka elinden gelen her şeyi denemişsindir fakat hiçbir insan dört dörtlük değildir. Atladığın bir şeyler var ki bugün kocanı tekrar kazanmak için iyi bir adım attın, araştırmaya başladın. Sana tavsiyede bulunacağım kitap ise Kocanın Kalbine Gir E-Kitabı. Bu kitapla kişisel gelişimine katkıda bulunabilir ve arzu ettiğin ilişkiyi tekrar yakalayabilirsin. Kitabı incelemek için buraya tıkla…

Bu aşamadan sonra sevgiliyi geri getirme duası arayışından vazgeçip kişisel gelişimine katkı sağlayacak uzmanlar tarafından hazırlanmış kaynaklardan faydalanmalısın. Emin ol bu şekilde hedefine çok daha hızlı ve sağlıklı bir biçimde ulaşacaksın.

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir