Sevgiliyi Geri Kazanma

Posted by on Şubat 9, 2012 in Sevgiliyi Geri Kazanma | 2 comments

Sevgiliyi Geri Kazanma

Son günlerde internet üzerinden yaptığım araştırmalar neticesinde eski sevgiliyi geri kazanma konusunda insanların oldukça ilgili olduğunu gördüm ve düşündüğümde bu konuyla ilgili yakın çevremde de sıkıntılar yaşayan birçok kişi var.

Birçok kişi sevgiliyi geri kazanma yollarına başvurur fakat başarılı olamaz, neden?

Çünkü eski sevgiliyi geri kazanma ile ilgili bize yol gösterecek profesyonel yardım alabileceğimiz formüller bulamıyoruz. Genelde çevremizden ve yakın arkadaşlarımızdan fikir alıp doğru ya da yanlış demeden uygulamaya koyuluruz.

Sevgiliyi geri kazanma yolunda yapılan yanlışlar

Terk edilmenin acısıyla saçma sapan yollara başvuruyoruz, yemeden içmeden kesiliyoruz, eski sevgiliye telefon ederek sesini dinleyip kapatıyoruz, eski sevgiliye güya yanlışlıkla mesaj atıp, belki mesaja cevap verir umuduyla bekliyoruz. Bazen de kıskandırma yoluna başvuruyoruz. Bana göre kıskandırma eylemi en tehlikeli ve en yanlış yoldur. Bunun gibi birçok girişimde bulunarak, eski sevgiliyi daha çok bunaltıp uzaklaştırdığımızın farkına bile varmayız.

Kimi zaman terk eden sevgilide pişmanlık duyup terk ettiği sevgiliyi kazanma yoluna gider, ama terk edilen sevgiliyi kazanmak kolay değildir. Çünkü sevgiliniz kırılmış ve incinmiştir. Terk ettiğiniz sevgiliniz sizi hala seviyor olsa bile gururu sizi affetmesine engel olabilir.

Terk eden taraf veya terk edilen taraf, hiç fark etmez. İki tarafta bazen geçerli bazen de geçersiz sebeplerden dolayı ayrı düşebiliyor. Önemli olan eski sevgiliyi hala seviyor musunuz ve onu unutamıyor musunuz önce buna karar vermelisiniz. Eski sevgiliyi geri kazanma yolları arıyorsanız. Eski sevgilinizi unutamamış ve hala seviyorsunuz demektir, eski sevgilinizi kazanmak için ilk adımı atmışsınız demektir.

Sevgilinizle ayrıldınız diye bunalıma girdiniz, ağladınız sızladınız, onu kaybettim diye umutsuzluğa düştünüz. Ayrılık acısıyla sevgilinizi kazanmak için bilinçsiz bir çaba içerisine girip, yanlış yöntemlere başvurdunuz ve tabi olumsuz netice aldınız. Ayrılık yaşayan birçok çift yukarıda belirttiğim yöntemlere başvurmuştur diye düşünüyorum. Eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız, önce ağlamayı sızlamayı bırakıp kendinizi toparlamalısınız.

Sevgiliyi geri kazanma yolları

Sevgilinizi geri kazanmak için onunla ilişkiniz süresince, ilişkinizin istikrarını ve sağlığını bozan ve ayrılmanıza neden olan sebeplerin ne olduğunu iyi belirlemelisiniz. Bu değerlendirme işe nereden başlayacağınızın değerlendirmesi olacaktır. İlişkinin bitmesinde mutlaka ve mutlaka belirli bir sebep ya da sebepler vardır. Ancak kişi kendisine ya da karşısındakine gerçeği ifade edemediği için sebepsiz yere öylece bitiverir ilişki. Bundan dolayı eski sevgiliyle yeniden ilişki kurmak isteyen kişi olarak siz, sevgilinizle ayrılma sebebinizi iyi analiz etmelisiniz.

Öncelikle sevgilinize biraz zaman verin bir süre onu rahat bırakın aramayın hatta ona görünmeyin. Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin. Yukarıda bahsettiğim gibi, eski sevgiliyi geri kazanmak için profesyonel yardım almak çok daha sağlıklı olacaktır. Size bu konuda araştırmalarım sonucunda güvenebileceğiniz ve faydalı olduğunu düşündüğüm “Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları” e-kitabını tavsiye ediyorum, kitap hakkında detayları öğrenmek için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz… ister aşağıdaki kitap resmine isterseniz resmin hemen altında ki site adresine tıklayarak resmi sitesine ulaşabilirsiniz…

Sevgiliyi döndürmenin garantili yolları

Eski Sevgiliyi geri Döndürmenin Garantili Yolları e-Kitabı!!

Konu ile ilgili benzer makaleler:

2 Comments

  1. Bu kitabı sizmi yazdınız acaba? Eğer kitapta bu yazınız kadar yardımcı oluyorsa sanırım denemeye değer. Daha önce okuyan birileri varsa bana bilgi verebilirler mi? Teşekkürier

    • Bu kitabı ben yazmadım fakat okudum ve faydalı olduğunu düşünüyorum, kitapta verilen tavsiyeler işe yarar türden. Benim dışımda okuyanlarda buradan kitap hakkında düşündüklerini paylaşırlarsa sevinirim… saygılarımla

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir