Sevgiliyi geri kazanmak

Posted by on Ağustos 17, 2012 in Sevgiliyi geri kazanmak | 1 comment

Sevgiliyi geri kazanmak

Sevgiliyi geri kazanmak

Sevgiliyi geri kazanmak için yapılacak olan tüm hareketler aslında onu kaybetmeden önce yapılması gereken hareketlerdir. Aşk, ilişki içindeki tüm olumsuzlukların üzerindeki perdedir. Yaşanan tüm aksilikler bu perdenin altına gizlenir. Aşk, beslenmediğinde ya da yanlış kaynaklarla beslendiğinde yerini sevgiye bırakır. Hatalar devam ettiğinde başlangıçtaki o muhteşem “Ayrılmazlık” duygusunun yerini “Terk etme, kaçma” duygusu alır.

Evet… Biliyorum, şu anda “Sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalı? Onu anlat” diyorsun. Ancak durum tespiti yapmadan, neyin ne olduğunu anlamadan harekete geçmek sana hiçbir fayda getirmeyecektir. Onu geri kazanmak son derece zor bir süreçtir. Diyelim ki eski sevgilini geri kazandın. Tekrar aynı duruma düşmeyeceğinin garantisini kim verecek ? Çünkü, ne olduğunu anlamadın ve sorgulamadın. Gözünü kararttın ve onu geri kazandın. Ya sonra?

Bu nedenle erkekleri tanımalı ve erkekleri kendine nasıl bağlayacağını bilmelisin. Ancak bu şartlar altında hayatındaki ilişkileri düzene sokabilir ve istediğini alabilirsin. Dikkat et lütfen. “İlişkileri” kelimesini özellikle kullandım. Sadece “erkek arkadaşınla olan ilişkinden ya da eski sevgiliyi geri kazanmaktan” bahsetmiyorum. Aşağıdaki bölümlerde gelenekselleşmiş “5 ipucu” veya “ 4 ipucu” bulamayacaksın. Bahsedilen konu oldukça hassas ve geniş bir konu bu nedenle tam bir hakimiyet sağlaman önemli.

Sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalı?

sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalıİnsanlar, sahip oldukları şeyleri çok büyütür ve hayatlarının merkezlerine oturturlarsa, bağlılıkları “BAĞIMLILIĞA” dönüşür. Bağlandıkları nesne ya da kişi gittiğinde, onunla beraber yıkılır ve kendi kendilerine tamiri imkansız yaralar açarlar. Her şeyden önce rollerin değişmesi gerekmektedir. Kaçan kovalanır gibi taktikler doğruyu yansıtmakla beraber herkes tarafından bilinir. Önemli olan sevgilimizden ne kadar etkilendiğimiz değil (- bu bizim iç dünyamız ve mutluluğumuzun göstergesidir-) onun bizden ne kadar etkilendiğini bilebilmektir.

Yazımın bu kısmından sonra iki adet önerim olacak;

  • erkeği baştan çıkar ve sonsuza kadar kendine bağla
  • “eski sevgiliyi geri döndürmenin garantili yolları”.

Konunun başlığına bakacak olursak “sevgili geri kazanmak” daha çok ikinci önerime yakın gözükmektedir. Bu nedenle konuyu “eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları” yazımdan takip edebilirsiniz. Orada neler yapılması gerektiği üzerinde detaylı bir biçimde durmuştum.

Erkeğini baştan çıkar ve sonsuza kadar kendine bağla

Bu kitap bayanlar için hazırlanmış tam bir settir. Sevgiliyi geri kazanmak için uğraşmadan önce onun eski sevgili olmasını engellemek gerekir. Karşımızdakini etkilemek için kendimizi tanımamız ve doğru pozisyonlandırmamız gerekmektedir. “SEÇİLEN” değil “SEÇEN” olmak gerekir. Kitabı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz

Şu ana kadar yazdığım satırlar hep bayanlara yönelikti. Eğer bu satırlara kadar okuyan erkek okuyucularım varsa, onlar içinde bir tavsiyem var. 17 yıllık NLP ve iletişim tecrübesini online-flört rehberi, sosyal iletişim e-kitabı  ve tanışma anları tele semineri e-kitaplarını “Karizma sırları” altında toplayan Ricci’nin setinden bahsetmek istiyorum. Bu konunun detaylarını “Karizma sırları hakkında Ricci ile sohbet”  yazısında bulabilirsiniz.

Sevgiliyi geri kazanmak kolay mı?

Başta da belirttiğim gibi kolay değil ancak imkansız da değil. Yeterki nerede ne yapmanız gerektiğini iyi bilin.  Sevgiliyi geri kazanmak için hazırlanmış rehberi BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

Benzer Konular:

1 Comment

  1. aslında yapılmaması gereken herseyı yapsım:( ustuste msjlar aramalar onun hıcbırını yanıtlamaması.ustune benımle ılgılı nefret cumlelerını en yakın dostlarına söylemesını bıldıgım ve bıldıgımı bellı ettıgım halde onu yıne arayıp bı cevap alamamak gıbı 🙁 bu okuduklarımın bu yuzden pek de ıse yaramayacagını dusunuyorum ne yazıkkı 🙁 3hafta gectı ve ben bu 3 hafta da kendımden boolca uzaklastırmayı da basarabılmısken haaalaa ıhtımal varmıdır ki?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir