terkeden sevgiliyi geri getirme duası

Posted by on Mayıs 25, 2012 in terkeden sevgiliyi geri getirme duası | 0 comments

terkeden sevgiliyi geri getirme duası

terkeden sevgiliyi geri getirme duası

Eski sevgiliyi geri kazanmak için neler yapıldığını bugün araştırırken, en çok sorulan sorulardan birinin “terkeden sevgiliyi geri getirme duası” olduğunu gördüm. Bunun için dua edilir mi? diye düşündüm ve diyanete bu soruyu sordum. Cevabı en kısa sürede sizinle paylaşacağım. Ama ben size önce kendi düşüncelerimi aktarmak istiyorum.

Herkes dua edebilir. Dua etmenin herhangi bir kıstası yoktur. Zengin – fakir, iyi – kötü, bilge – cahil herkes dua edebilir. Dua Allahla kul arasındaki özel bir köprüdür. Araştırma yaparken çok daha farklı konuları da gördüm. İnsanların medyumlarda, falcılarda büyücülerde çareler aradıklarını ve terkeden sevgiliyi geri getirmek için oldukça yüksek paralar ödediklerini gördüm.

terkeden sevgiliyi geri getirme büyüsü

Bu cümleyi de araştırdım ve gerçekten çok şaşırdım. Terk eden sevgiliyi geri getirme duası, büyücüler, falcılar, medyumlar derken yazılan yazıların hiç birinde insan faktörünün kullanılmadığını gördüm. Anlatılanlara göre herkes herkesi kendine aşık edebiliyor. İnsani duyguların hiç bir önemi yok. Hal böyle olunca konu biraz daha derinleşti benim için.

terkeden sevgiliyi geri getirmek için duaya gerek var mı?

Dediğim gibi dualar herkes içindir. İnanılan ve istenilen şeyler için dua edilebilir. Ama “saldım çayıra mevlam kayıra” tarzı bir yaklaşım doğru olmayacaktır. Bu konuda uzman değilim  “terkeden sevgiliyi geri getirme duası” olabilir mi? diye diyanete sordum ve cevabını bekliyorum. Ben cevabı beklerken size tavsiyelerde bulunabilirim ancak.

Gerçekçi düşünme zamanıdır. Falcılarda, büyücülerde, medyumlarda çare aramak kendi potansiyelinizi hiçe saymak demektir. Yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki. Belkide farkında olmadan o kadar çok hata yapıyorsunuz ki. Ancak gerçekçi ve dingin bir düşünce yapısı ile bu hatalarınızı görebilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğim gibi araştırmamı derinleştirdim. Tanımadığınız insanlara dertlerinizi anlatmak zorunda kalmadan bir çözüm oluşturabilir misiniz diye araştırma yaptım ve buldum. Aslında beni bu konuda ümitlendiren bulduğum internet sitesinin başlığı oldu. Sitede yayınlanan kitabı indirmek için buraya tıklayın. Başlık aynen şöyle…

Falcılarda, Büyücülerde Çare Aramayın! Hemen Şimdi! Ayrılığı, Boşanmayı ya da Reddedilmeyi Hemen Şimdi Durdurabilirsiniz…Durumunuz ne kadar umutsuz gözükürse gözüksün!

evet tam da benim düşündüklerimi söylüyordu. Kitabı aldım ve okudum. İçinde gerçekten işe yarar bilgiler var. Doğru olduğunu düşündüğümüz davranışların ne kadar yanlış olduğunu çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Hepimizin kendisini geliştirmesi gerekiyor. Gelişimin sırrı ise okumak ve paylaşmaktan geçer.

Terkeden sevgiliyi geri getirme duaları

Eski sevgilini geri getirmek için ihtiyacın olan şeyler

  • Şükretmek için
    İsyan etmek, baş kaldırmak yerine sağlığın, ailen ve diğer sevdiklerinin yanında olması için dua edebilirsin.
  • Sabır için
    Karşına çıkan engelleri aşmak, zorluklara göğüs germek için sabır duası edebilirsin
  • Affedilmek için
    Farkında olmadan etrafındakileri kırdıysan ve üzdüysen affedilmek için dua edebilirsin.

terkeden sevgiliyi geri getirme duası etmek  yerine yukarıda saydıklarım için dua etmek bana daha anlamlı geliyor.

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir