Kenzül Dua Kitabı PDF İndir – Okuyanlar Ne Diyor?

Posted by on Kasım 26, 2018 in Kitaplar | 2 comments

Yazının içinde Kenzül Dua Kitabı PDF nasıl indirilir? Nasıl Okunur? cevaplarını ve kitap hakkındaki yorumları bulabilirsiniz. Son dönemlerin aranılan kitabı hakkında merak ettiğiniz diğer sorularında cevaplarını sizler için araştırdık.

Kenzül Dua Kitabı Hakkında Genel Bilgiler

Abdülkadir Çelik tarafından derlenen dua kitabıdır. Yazar, aşağıdaki düşünceyle yola çıkmış ve kitabı hazırlamış.

 • Dünya dualar üstüne kuruludur, Dua her kapıyı açan anahtardır.

Önce kitap hakkında temel bilgilere bakalım.

Kitabın İsmi: Kenzül Dualar Kitabı – Ya da diğer ismiyle “Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı”.

Kitabın İçeriği: Duaların gücünü kabul ederek hemen hemen her derde deva olacak duaları barındırmaktadır.

Kitabı Kim Yazmış?: Abdülkadir Çelik tarafından yazılmıştır.

Kitap Kaç Sayfa: Dört cilt halinde hazırlanan kitap şu anda 626 sayfa. Ancak kitaba olan ilgi ve Abdülkadir Çelik’e gelen talepler doğrultusunda zaman zaman yeni dualar ekleniyor ve sayfa sayısı artıyor. Kitapları satın alanlar sonradan güncellenen kitapları indirme hakkına sahiptirler.

Kenzül Dualar Kitabı Basılı Kitap mıdır?: Hayır, Anahtar dualar kitabı basılı yayın değildir. PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Detayları yazının ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

Kitabın Dili: Açıklamalar, bilgiler ve yazılar Türkçe, Duaların okunuşları Arapçadır.

İade Garantisi: 60 gün

Kenzül Dua Kitabı Nedir?

Okuyucular kitaptaki dualar sayesinde manevi huzuru bulup Allah’a sığınıyorlar. Kimin ne derdi varsa dua arayışına girer ve  Allah katında kabul edilmesini ister. Kitaptaki dualar Allah katında kabul olmak için aracılık görürler çünkü Allah katında duadan daha kıymetli ibadet yoktur.

Sağlıklı ve mutlu olmak illa maddiyat gerektirmez. İnsanın iç huzurunu sağlaması dengeli hayatın kurulmasında önemlidir. Dua etmek kişi ile Allah arasındadır. Duanın ediliş şekli ve içeriği farklı açılardan önemli olabilir. Kitapta hangi duanın kaç tekrar gerektirdiği ve ne zaman okunabileceği detaylı şekilde anlatılmış.

Hemen yukarıda da kısaca özetlendiği üzere Kenzül dua – Gizli Dua – Sır Dua anlamlarına gelmektedir. İşin gerçeği bunlar herkesten saklanan kimsenin bilmediği sır dualar değildir. Ancak çoğu insan bu duaları ne için ve nasıl edeceklerini bilmemektedirler. Abdullah Çelik tüm bu kenzül duaları tek bir kaynak altında toplayıp yol göstermektedir.

Dua niyete bağlıdır ve insanın kendini yaradan o büyük güce sığınmasından daha huzur veren başka bir olgu yoktur. Nitekim her işe duayla başlamak onun gücüyle ilerlemek anlamına gelir.

Hepimizin hayattan beklentileri var. Kimileri oğlu-kızı için kimileri kendisi ve yakınları için dua eder. Sağlık, mutluluk, huzur, kazanç, barış, bereket, bolluk ve daha nice isteklerimiz için el açarız. Kenzül dualar kitabı tamamı Türkçe olarak hazırlanmış 600 sayfalık muhteşem bir kaynak.

Kenzül Dua - Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Abdülkadir Çelik’in derlediği Kenzül Dualar Kitabı hakkında 2018 yılında sık soruların başında kitabın nasıl okunacağı gelmektedir. Kenzül Dualar Kitabı PDF indirilerek okunan bir kitaptır. Okuyucuya inanılmaz faydalar sağlar. “Ben bu bilgisayar işlerinden anlamıyorum” demenize gerek yok. Süreç son derece basit ve anlaşılır. Bir iki tıklamadan sonra kitap sürekli elinizin altında olacak. Kaybolma, yırtılma derdi olmadan dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Metroda, metrobüste, otobüste ya da sıra beklerken her an yanınızda olacak bir kitaptan bahsediyoruz. Hatırlayamadığınız yerde akıllı telefonunuzu açarak takıldığınız yeri hemen görebilirsiniz.

DİKKAT! Kenzül dualar kitabını büyü kitapları ile karşılaştırmayın ve karıştırmayın. İçindeki kesinlikle büyü ve benzeri uygulamalar yoktur. 

Kenzül Dua

Kenzül dua kitabında neler olduğunu merak ettiğinizi biliyoruz. Bu nedenle lafı fazla uzatmadan kısa kısa başlıklar vermeye çalışacağız. Kitabın tamamına burada yervermek mümkün değil. Çünkü oldukça büyük bir kitap.

Abdullak Çelik’in de hepimize hatırlattığı üzere;

Çünkü Hazret-i Muhammed (sav): “Eğer siz Allah’ı hakkıyla tanısanız ve Allah’a doğru kelimelerle dua etseniz, duanız sayesinde dağlar yerinden oynar.”

Bu ve buna benzer o kadar çok kanıt gösterilebilir ki hepsine yer vermeye yazımızın ömrü yetmez ve kitaptaki dualara göz atamayız. O halde başlayalım. Aşağıdaki yazılanları dikkatlice okuduğunda kitabı aldığında nelere kavuşabileceğini rahatlıkla göreceksiniz. Sizden önce kitabı alıp dualarını edenler aşağıdaki yorumları göndermişler.

Hocam rızık ve bereket duası yaptım, bir gün sonra çok güzel bir iş buldum, bir de muhabbet duası yaptım sevdiğim kız için, beni aradı. Bir sey sormam lazım: Duaları yapınca içim bir garip oluyor. Bir de yaptığım dua rüyama giriyor, sonra da içim huzur doluyor. Bu durum duanın etkisi mi? Metin Ç.

Allah’ım sizden ebeden razı olsun ki şimdi artık her alanda çok daha başarılı, mutlu ve huzurluyum. Özellikle Türkçe duaları okurken içime bir feyiz ve huzur doluyor ki tarif edemem. Duaları okurken kendimi bulutların üzerinde hissediyorum artık. Önceden çalışıyorum çalışıyorum olmuyor, demiştim. Şimdi Allah’ıma bin şükür ki her şeyin mümkün olduğunu biliyorum. O duvarları aştım ve kendime geldim. Hem mutluyum hem başarılıyım hem de çok iyi para kazanmaya başladım. Z.E.

Kitap İçinde Neler Var?

Temiz kalple ve yürekten istemek için her hayır için dualara yer verilmiş durumda. Aşağıda kitapta hangi duaları bulabileceğinize dair başlıkları görebilirsiniz. Son derece özel ve değerli dualarla isteklerinizin yerine gelmesini dileyebilirsiniz.  Kenzül Dua Kitabı PDF içindeki dualar;

 • Sevdiğiniz insanın sizi sevmesini isteyebilirsiniz… (Eşinizin daha çok sevmesi, sevgilinizin sizi sevmesi).
 • Sizi mutsuz eden tüm dertlerden kurtulmak için dua edebilirsiniz.
 • Nazarlardan korunmak için dua edebilisiniz.
 • Eşinizin ya da eski sevgilinizin dikkatini tekrar üstünüze çekmek için dua edebilirsiniz.
 • Parasal olarak daha rahat hayat sürmek için dua edebilirsiniz.
 • Ruh halinizin iyileşmesi için dua edebilirsiniz.
 • Sağlığınızı kaybettiyseniz sağlığınızı geri kazanmak için dua edebilirsiniz.
 • Çevrenizden saygı ve sevgi görmek için dua edebilirsiniz.
 • İşlerinizde başarılı olmak için dua edebilirsiniz.
 • Sınavlarda başarılı olmak için dua edebilirsiniz.
 • Büyü gibi kötü etkenleri uzak tutmak için dua edebilirsiniz.

Kısacası iyi ve doğru yöndeki tüm istekleriniz için Abdülkadir Çelik’in derlediği Kenzül Dua Kitabı PDF içindeki duaları edebilirsiniz.

Kenzül Dua Kitabı – Abdülkadir Çelik PDF indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Anahtar Dualar Kitabı Nasıl Alınır?

Kenzül Dua Kitabı - Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar

Kenzül Dualar kitabı lisans ile korunduğundan resmi yollardan alınması yasal kuraldır. Aynı zamanda yazar Abdüllkadir Çelik’in emeğinin karşılığının verilmesi ve kul hakkı yenmemesi de diğer bakış açısı olmalıdır.

Kitabı satın almak için buraya tıklayarak ürünün satış sitesini ziyaret edin. Siteye girdiğinizde kitabın resmini görene kadar ekranda kaydırın ve “HEMEN SATINAL” butonuna basın.

Kitabın resmini yan tarafta görebilirsiniz.

“HEMEN SATINAL” butonunu tıkladıktan sonra OdaklıPazar’ın güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Fatura detayları ile ilgili bölümleri eksiksiz olarak doldurun. Mail adresinizin doğruluğunu kontrol edin. Çünkü ödeme sonrasında kitabın indirme linki mail adresinize gönderilecektir. Tüm alanları eksiksiz olarak doldurduktan sonra ödeme yöntemlerinden birini seçin. Aşağıda ödeme sayfasının resmini görebilirsiniz.

Ödeme yönteminize göre kitabın mail adresinize gönderilme süreleri değişmektedir. Kredi kartı ile ödeme yaparsanız anında mail adresinize gönderim gerçekleşir. Banka Havalesi ya PTT havalesi ile ödeme yaparsanız gün içerisinde gönderilir. OdaklıPazar yetkililerinden aldığımız bilgiye göre en geç (1) bir iş günü içerisinde mail adresinize teslimat yapılmaktadır.

Doldurulacak alanlar

İlgili alanları eksiksiz olarak doldurduktan ve ödeme seçeneğini işaretledikten sonra Aşağıdan “Ödeme Yap”butonuna tıklayarak işleminize devam edebilirsiniz. Bir sonraki adımda ödeme yönteminize göre farklı ekranlar karşınıza gelir. Yönergeleri takip ederek ödemenizi yaptıktan sonra “Kenzül Dualar Kitabının” indirme linkini içeren sipariş tamamlandı maili size gönderilir.

Sipariş Tamamlandı Maili Örneği

 

Kenzül Dualar Kitabı Nasıl Okunur?

Duların okunması ve vakitleriyle ilgili bilgiyi kitabı aldıktan sonra Abdülkadir Çelik’e mail atarak öğrenebilirsiniz. Bu yazıda cevap verilen soru kitabın teknik olarak nasıl indirildiği ve okunduğudur.

Yukarıda da belirtildiği üzere Kenzül Dualar Kitabı PDF formatında hazırlanmış ve cep telefonu tablet ya da bilgisayara indirilerek okunur. Mailinize gelen indirme bağlantılarındaki linki tıkladığınızda cep telefonu, tablet ya da bilgisayarda açılır. Anahtar dualar kitabını indirdikten sonra okuyabilmek için Anroid sistemlerde Adobe Acrobat Reader (ya da başka bir PDF okuyucu bir program) gereklidir.

PDF Dosya Nedir?

Dünyaca bilinen Adobe firmasının dosya formatını temsil eder. Adobenin sayfasından PDF Nedir? sorusunun detaylı cevabını okuyabilirsiniz.

Kısaca taşınabilir dosya formatı olarak özetlenebilir. Dijital ortamda dosyaların güvenli ve sağlıklı şekilde iletilebilmesi için kullanılan düzenlemeye denir. Günümüzdeki tüm akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarda PDF okuyucular otomatik olarak yüklüdür. Ancak yüklenmemiş ya da silinmişse ücretsiz olarak indirilip kurulabilir.

Kitabı Okuyanlar Ne Demiş?

Kitap hakkındaki olumlu yorumların sayısı oldukça fazla. Satış sayfasını ziyaret ettiğinizde yorumlar bölümünde tüm yorumları bulabilirsiniz. Biz telif hakkı sebebiyle kitabın yorumlarını buradan yayınlayamıyoruz. Ancak sitemize gelen mailler üzerinden fikrimizi söyleyebiliriz.

Kitap hakkında olumlu yorumlar ağırlıkta. İşe yaramadığını söyleyenler de var. Bizce zaten kimse duaların yüzde yüz kabul olacağının garantisini veremez, böyle bir şart yok.

O zaman kitaptan nasıl bir fayda sağlanabilir sorusu gündeme geliyor. Yöntem, usul, zamanlama ve dualarının nasıl okunacağı hakkında geniş bilgiler var. O açıdan faydalı.

Ayrıca hangi dua ne zaman edilir? Hangi durumlarda hangi dua edilmeli şeklindeki sorulara da cevap veriyor.

Son olarak farklı kaynaklar içinde bulunan dualar bir araya toplanarak arandığında bulunması kolay hale geliyor.

Kenzül Dualar Kitabı PDF İndirme Linki

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi kitabın indirme linkini aşağıda paylaşıyoruz. Pek çok yerde “Kenzül Dualar” kitabının ücretsiz PDF versiyonu olduğundan bahsedilmekte. Ancak kitap telif haklarıyla korunuyor ve o linkleri kullanarak indirmek, okumak cihazınızın IP takibiyle bulunmasına neden olabilir.

Öte yandan Abdülkadir Çelik ve ekibinin uzun uğraşlar sonucu derlediği kitabı ücretsiz okumaya çalışmak ahlaki açıdan da doğru olmayacaktır. Yasal ve ahlaki açıdan doğru olanı yapmak kitabın resmi satış sitesi üzerinden alışveriş yapmaktır.

Madem içinde dualar var neden para karşılığında satılıyor? Farklı bakış açısıdır ve kendi içinde haklı olabilir. Ancak mevcut durumda kitabın yazarı Abdülkadir Çelik’tir, emek harcamış ve emeğinin karşılığını almak da onun hakkıdır.

Kenzül Dua - Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Kenzül Dua Kitabı

Yukarıdaki resme ya da buraya tıklayarak Kenzül Dualar Kitabı PDF indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Kenzül Dua Kitabı PDF Sıkça Sorulan Sorular

Kitap hakkında daha önce birkaç yazı kaleme aldık ancak çok fazla soru geldiği için soruları ayrı başlık altında cevaplamak uygun geldi.

 1. Kenzül dua kitabı basılı bir kitap mıdır?
  Hayır. Kenzül dua kitabı PDF basılı olarak adresinize gönderilen yayın değildir. Kitabın basılı hali yoktur.
 2. Kenzül dua kitabının ödemesini “kapıda ödeme” şeklinde yapabilir miyim?
  Maalesef basılı yayın olmadığından kapıda teslimat yapılmamaktadır. Dolayısıyla kapıda ödeme seçeneği yoktur.
 3. Kenzül dua kitabı nerede satılır? Nasıl okunur?
  Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı az önce de belirtildiği üzere basılı bir yayın değildir. Kitapçılarda ya da sahaflarda bulunmaz. OdaklıPazar firması üzerinden satışı gerçekleştirilir. Sağda solda kitabın satıldığını duyduk. OdaklıPazar dışındaki satıcılara itibar etmeyiniz. Ödeme yaparsanız kitap mail adresinize gelmez, telefon desteği alamazsınız ve paranızı geri alamazsınız.
 4. Kenzül Dua Kitabı PDF yazarı kimdir?
  Kitabın yazarı Abdülkadir Çelik’tir.
 5. Kenzül Dua Kitabı PDF kaç sayfadan oluşmaktadır? Ve kaç bölüm vardır?
  Toplamda 626 sayfa ve 4 bölümden oluşmaktadır. Ödeme sonrasında 4 ayrı link olarak gönderilmektedir.
 6. Kenzül Dua Kitabı PDF dili ve iade süresi nedir?
  Kitaptaki duaların okunuşları Türkçedir. 60 gün iade süresi vardır.
 7. Kenzül Dua Kitabı PDF indirme linkini nereden bulabilirim. 
  Yazının sonundaki resme ya da buradaki linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.
 8. Anahtar dualar kitabı mı? Kenzül dualar kitabı mı? Hangisi daha iyidir. 
  Her iki kitapta aynıdır. Sadece isimleri farklıdır.
 9. Kitap boyutu çok büyük mü?
  Dosya boyutu biraz büyük (90 Mb) civarında kablosuz ağ üzerinden indirilmesi tavsiye edilir. Akıllı telefon ya da tabletle dışarıda telefon şebekesi üzerinden indirmek kota açısından etkileyebilir. Hız yavaş olduğu durumlarda bölümlerin inmesi zaman alabilir. O nedenle kablosuz ağ bağlantısı yapılarak indirilmesi tavsiye edilir.
 10. Basılı Değilse Sitede Neden Kitap Resmi Var?
  Sitede aşağıdaki kitap resmini görebilirsiniz. Ancak bu o kitabın basılı olduğu anlamına gelmemektedir. Tanıtım, reklam amaçlı olarak tasarım giydirilmiştir. Görsel olarak da dikkat çekmesi hedeflenmiştir.
kenzül dua

kenzül dua – kenzül arş duası

Benzer Konular:

2 Comments

 1. Merhabalar ;

  sahtekar hocalar olduğu için hiç inandırıcı gelmedi. Bana kanıtlamanız gerekli bu kitabı. Stres için bir dua gönderin deneyeyim. Eğer dediğiniz gibi olursa benden yana kuşkunuz olmasın ben bu kitabı alırım

  • Merhaba,

   Kitabın içeriğini bizim gönderme şansımız maalesef yok. Dilerseniz sitesini ziyaret ederek yazarın kendisinden talep edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir