En Etkili Aşk Duaları Kitabı

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında

Beni bilenler bilir. Sevgiliyi geri kazanma blogunda uzunca süredir yazılar yayınlıyorum. Kısa bir süre önce çıkan İbrahim Esin’in En etkili aşk duaları kitabı hakkında hiç yazı yazmamıştım. Diğer yazdığım eski sevgiliyi geri kazanma yazıları içinde bahsetsem de En Etkili Aşk Duaları Kitabına ayrıca yer vermemiştim. Okuyucularımdan gelen mesajlar doğrultusunda kitabı alıp detaylıca incelemeye karar verdim. Çünkü mesajlarda kitabın içeriği, sayfa sayısı, kaç tane dua olduğu şeklinde gelen sorulara tam anlamıyla yanıt veremiyordum.

O zaman kolları sıvadım ve yazıyı kaleme aldım. Amacım hem “En etkili aşk duaları kitabı hakkındaki” soruları yanıtlamak hem de günlük hayattaki telaşlardan, duygu fırtınalarından dolayı gözden kaçırdığımız dualar hakkında bilgi paylaşmak. Konunun uzmanı değilim en azından İbrahim Esin kadar konuyu bilmiyorum ama dilim döndüğünce, gönlümce sizlere aktarmak istedim.

Kitap hakkındaki yazıyı yazdıktan sonra oldukça zaman geçti ve kitapta güncellemeler yapıldı. En çok satanlar arasındaki yerini aldıktan sonra kitabın kalitesi arttı ve içeriği zenginleşti. Kitabın son halini ve hakkındaki yorumları okumak için yeni yazdığım inceleme yazısına göz atmanızı tavsiye ederim. Detaylı incelemede aşağıdaki başlıkları bulabilirsiniz.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Kimlere Göre?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) İçinde Neler Var?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Nasıl Okunur? Nereden Alınır?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Yorumları

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Gerçekten İşe Yarıyor mu?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Avantajları Nelerdir?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Dezavantajları Nelerdir?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Hakkındaki Diğer Yazılar

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Hakkındaki Şikayetler

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Almak İstedim, Adres İstemediler

Neden Aşk Duaları Kitabı?

en etkili aşk duaları kitabıAşık etme duası ve aşık etme duası kitabı hakkında yazılarım hali hazırda var. Ne var ki yazı ilerleyen bölümlerde Aşık Etme Büyülerine doğru kaydı ve fikirlerimi açıkça söyledim. Büyü, medyum vs uzak durum dedim. Ancak Aşık etme duaları için aynı şeyleri söylemem pek mümkün olmayacak. Neden En etkili aşk duaları kitabı sorusunun cevabına gelmeden önce Dua Nedir? sorusuna cevap aramak gerekir. Aksi takdirde ne hakkında konuştuğumuzu anlamak pek mümkün olmayacak.

Dua nedir? Hepimiz Allah’ın kullarıyız. Dua Allah ile kulu arasındaki haberleşme kanalıdır. Kulları acizliğini kabul ederek Allah’a sığınır ve ondan yardım diler. İşte Dua’nın önemi bu kadar büyüktür.

Başından geçen bir olaydan sonra Hz. Muhammed “En etkili büyü bile en güçsüz duayla baş edemez; çünkü büyü şeytani, dua ise Rahmani’dir.” buyurmuştur. Hz. Muhammedin başından geçen olayın tamamını ve İbrahim Esin‘in bu konudaki görüşlerini buraya tıklayarak okuyabilirsin.

En Etkili Aşk Duaları Kitabında Neler Var?

 • Aşık etme dualarının neden etkili olduğu?
 • Duaların kabul şartlarının detayları ile açıklanması
 • Aşk dualarının özel vakitleri nelerdir?
 • Dualar hakkında özenle hazırlanmış dolu dolu 137 sayfa
 • İbrahim Esin’in güçlü ama aynı zamanda anlaşılır dille anlatımı

En Etkili Aşk Duaları Kitabı İçindeki Konular

 • Aşık etme  duaları
 • Karı kocanın muhabbetini arttıran dualar
 • Dilek duaları
 • Geri getirme duaları
 • Kısmet açma duaları
 • Evlilik duaları
 • Muhtelif konularda aşk duaları

En etkili aşk duaları kitabının yazarını İbrahim Esin‘i tebrik ediyorum. Kuru kuru duaları vermemiş. En önemli hususlardan biri olan Duanın kabul şartlarını ve hazırlık aşamasını da dikkatlice açıklamış.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Yorumları

İbrahim Esin’in En Etkili Aşk Duaları kitabı yorumları o kadar fazla ki burada hepsine yer vermem mümkün değil. İçlerinden seçsem bu sefer diğer yorumlara haksızlık olacak. Tüm yorumları okumak için buraya tıkla.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında Sık Sorulan Sorular

En Etkili Aşk Duaları kitabı hakkında sıkça sorulan sorulara cevap verirken öte yandan kitap içeriği hakkında da bilgiler vermeye çalıştım. Aşağıdaki soruların cevaplarını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz

 • Aşk dualarının etkisini ne kadar zamanda görülür?
 • En Etkili Aşk Duaları Kitabında yer alan dular hangi konuları kapsıyor?
 • En Etkili Aşk Duaları Kitabı gerçekten işe yarıyor mu?
 • En etkili aşk duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?
 • Neden aşk büyüsü yerine aşk duası yapmalıyım?

Uzun lafın kısası İbrahim Esin En etkili aşk duaları kitabı gerçekten etkili be doyurucu bir kitap okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Konular:

Yorumlar

“En Etkili Aşk Duaları Kitabı” için 137 cevap

 1. merve avatarı
  merve

  aldım fakat pdf açılıyor sayfalar bomboş Allah rızası için yardım edin

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba Merve Hanım,
   Cep telefonunuza tam indirdiğinizden emin olun. Zaman zaman indirme işlemi yarım kalabiliyor. Cep telefonunuzda ya da okuduğunuz platformda Adobe Acrobat Reader yüklü olması gerekir.

   Eğer yine okuyamıyorsanız OdaklıPazar yetkilileri ile iletişime geçin muhakkak yardımcı olacaklardır.

   1. Lia avatarı
    Lia

    Merhaba kitafiniz indirmek istyiorum ama bi turlu indiremyiorum yardim edermisiniz

    1. Halime avatarı
     Halime

     Merhaba ödeme yaptıktan sonra kitabın indirme linki mail adresinize gönderilir.

  2. fikriye kartal avatarı
   fikriye kartal

   cok pahalı güzel kardeşler biraz indirim yapın yaaa

   1. Halime avatarı
    Halime

    Merhaba,

    en etkili aşk duları kitabının fiyatı ile ilgili olarak İbrahim Esin’in cevabına buradan ulaşabilirsiniz.

    1. Dilara avatarı
     Dilara

     Bu kadar yorum gerçekten bu insanlar tarafından mı yapılıyor yoksa sahte isim ya da hesap kullanarak siz mi yazıyorsunuz? Bu konu da net ve doğru bir cevap verirseniz çok sevinmekle birlikte kitabı alıp almayacağım hakkında karar vermek istiyorum. Yorumumu görmezden gelmeyeceğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

     1. Halime avatarı
      Halime

      Merhaba,

      En etkili aşk duaları kitabı yorumlarının ne kadarını okudunuz bilemiyorum. Ben de ilk gördüğümde çok şaşırmıştım. Araştırmaya karar verdim. İbrahim Esin’e (Kitabın yazarı) ve kitabın satışına aracılık eden OdaklıPazar’a sorular sordum. Gelen cevaplar daha da şaşırtıcı.

      İbrahim Esin; “En etkili aşk duları kitabı yorumlarının tamamına yer veremedim. Sayfa çok daha fazla uzuyordu. Ben de olumlu – olumsuz – soru şeklinde en çok bilgi verebilecek olanları seçtim ve yayınladım. Yorumlar gerçektir, bloglarımıza gelen sorulardan-yorumlardan derlenmiştir.”.

      OdaklıPazar; “En etkili aşk duaları kitabı en çok satanlar arasında yer alıyor. Şu ana kadar müşterilerimizden olumsuz bir geri dönüş almadık.”

      Bende En etkili aşk duaları kitabı yorumları hakkında yazı yazdım. Ve gelen yorumları yayınlamak istiyorum. Eğer kitabı alırsanız yorumunuzu lütfen En etkili aşk duaları kitabı yorumları yazısında paylaşın.

      Size verebileceğim bilgileri böyle özetleyebilirim. En etkili aşk duaları kitabı yorumlarının tamamını okumak için buraya tıklayın.

      ÖNEMLİ: Eğer kitabı alır ve okursanız sitemize gelip yorum bırakmayı unutmayın lütfen. En azından sizin gibi merak edenlere yardımcı olabilirsiniz.
      Saygılarımla,
      Halime

   2. fikriye kartal avatarı
    fikriye kartal

    79 tl kitap olur cok pahali alevi proplemi ile ilgi duanız varmı 7 kasımda 2015 evlendim 7 ocakta baba evine kovdu kocam ya büyü var aramızda bozulsun diye yada başka bir kadın var madur durumdayım ne yapcamı bilmiyorum

    allah rızası icin yardım edermisin

    1. Halime avatarı
     Halime

     Merhaba ürün sahibine ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kitap içinde istediğiniz duanın olup olmadığı bilgisini en iyi ürün sahibinden edinebilirsiniz.

 2. gamze avatarı
  gamze

  meraba ailem beni sevdiğime vermiyor bunun hakkın da dua var mı?

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba,

   En etkili aşk duaları kitabının yazarı İbrahim Esin’e buraya tıklyarak ulaşabilir ve sorunuzu en alltaki iletişim bölümünden sorabilirsiniz. Safayı ziyaret ettiğinizde En Etkili Aşk Duaları Kitabı Yorumlarını da okumanızı tavsiye ederim. Aradığınız soruların cevaplarını orada da bulma ihtimaliniz var.

 3. seda avatarı
  seda

  merhabalar ben bi türlü kitabınızı satın alamıyorum.ne yapmam gerekiyor acaba yardım olurmusunuz ? detaylı acıklama yapabılırmısınız ? e mail adresime yazabılırmısınız ? kac gundur ugrasıyorum bı satın alamadım

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba,
   En etkili aşk duaları kitabını indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
   Buraya tıklayarak kitabın satış sayfasına ulaşabilirsiniz. Daha sonra sayfanın ortasındaki ya da sonundaki “Hemen Satın Al” sarı renkli butona bastığınızda OdaklıPazar güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bilgilerinizi doldurup, ödeme yönteminizi seçin ve ödemenizi gerçekleştirin. “Nasıl yardımcı olabilirim?” online yardım bölümünü tıklayarak satın alma adımları ile ilgili online yardım alabilirsiniz.

 4. Adsiz avatarı
  Adsiz

  Bende En Etkili Ask dualari kitabina ulaşmakistiyorum ama nasil nereden ulaşa bilirim

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba En etkili aşk duaları kitabı elektronik bir kitaptır. Ödeme sonrasında kitabın indirme linki mail adresiniz gönderilir. Buraya tıklayarak satın al butonuna basın ve siparişinizi hemen verin.

 5. tugba avatarı
  tugba

  Merhaba ben terkedildim aldım bugun ve inceledim nerden başlıcagimi bilemiyorum sadece hangi duadan aşık etmek duasını ypsam geri getirme duasinimi aynı kişi için?

  1. Halime avatarı
   Halime

   Kitap içinde pek çok konuya yönelik dua var. Ayrıca yine Eski sevgiliye mesaj kitabını değerlendirebilirsiniz. Yapılan hatalar, hataların nasıl düzeltileceği ve tekrar nasıl cazibe merkezi haline geleceğinizi öğrenebilirsiniz.

 6. Adsiz avatarı
  Adsiz

  Benim kiredi kartim yok başka bir yolu yokmu nazil alicam

  1. Halime avatarı
   Halime

   Banka havalesi ya da PTT havalesi de yapabilirsiniz.

 7. inci avatarı
  inci

  merhaba bende yorumlardan etkilendim ve kitabı almaya karar verdim. İnşallah benimde bu sayede duam gercek olur…Deneyip sonucu yazacağım

  1. Noun avatarı
   Noun

   Ise yaradimi cevap verirmisiniz

 8. Sude naz avatarı
  Sude naz

  Ailem beni sevdiğime vermiyor galiba bununla ilgili herhangi bi dua yok

 9. adsiz avatarı
  adsiz

  lutfen dualardan bisey paylasirmisiniz….?

  1. Halime avatarı
   Halime

   Etkili Aşk Duaları için kitabın yorum sayfasına göz attınız mı? En etkili aşk duaları hakkındaki yorumlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

   1. adsiz avatarı
    adsiz

    baktim ama yanliz bir dua bulabildim….sizin uygaladiginiz etkili bi dua varsa rica ediyorum soylerseniz sevinirim….cok sagol

 10. adsiz avatarı
  adsiz

  kitabi satin alamiyorum ALLAH rizasi icin etkili dualari paylasirmisiniz eski sevgiliyile nasil barisirim onugeri nasil kazanirim??? lutfen

  1. aziz avatarı
   aziz

   Kitapta yok ipe üfle yok suya üfle gibi şeyler yok değil mi ?

   1. Halime avatarı
    Halime

    Merhaba Aziz,

    Kitabın içeriği hakkında geniş bilgiye ve yorumlara buradan ulaşabilirsin.

 11. Beriye avatarı
  Beriye

  Benim bu kitabı almak gibi bir durumum yok malesef.Ama gerçekten öyle bir durumdayım ki umutla en son ekmek paramı verip alırdım bu kitabı. Ki oda yok… Sevdigim adama yaklaşamamamın acısı beni günlerce gecelerce eritip bitiriyor. O kitaptan bana sadece bir dua hediyye edile bilseydiniz bana bu karanlıklarən içinde bir işık tutmuş olurdunuz. Allah rızası için böyle bir şey mümkün olursa dualarınızın vesilesi ile sevdigim adama kavuşursam Kıyamete kadar alnımın secdeye her dokunuşunda size duacı olurdum.

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba Beriye,

   En etkili aşk duaları kitabının yazarına buradan ulaşabilirsin. Kitabı ücretsiz vermek bizim için maalesef mümkün değil. Çünkü ne yetkimiz ne de imkanımız var.

 12. SDA avatarı
  SDA

  EN ETKİLİ AŞK DUALARI KİTABINI ALMAK İSTİYORUM ANCAK ÖDEMEYİ DAHA SONRA YAPSAM LÜTFEN BUNUN MÜMKÜN OLDUĞUNU SÖYLEYİN.

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba Aydagül,
   En etkili aşk duaları kitabının satış sayfasına buradan ulaşabilirsin.

 13. Ali avatarı
  Ali

  Kitapi okuyan varmi

 14. nazli avatarı
  nazli

  Henüz bir faydasını görmedim ama asla birdaha yüzünü dahi görmek istemiyorum diyen sevdigim kisiyle bir arkadasim sayesinde arkadaşça vakit geçirdik bilmiyorum ama kitaptan mi değil mi diye:/

 15. İsmail avatarı
  İsmail

  Selamın aleyküm kitabı almak istiyorum yardımci olurmusunuz bi de ne kadar fiyati bilen var mj varsa megilden mesaj atarsa sevinirim ic1167785@gmail.com adresim

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba Kitap elektronik bir kitaptır.Ödeme sonrasında kitabın indirme linki mail adresine gönderilir. Gelen maildeki linki tıklayarak kitabı cep telefonuna, tablete ya da bilgisayara indirebilirsiniz. Buraya tıklayarak kitabın güncel fiyatını öğrenebilirsiniz.

 16. damla34 avatarı
  damla34

  Kitabı nasıl alabilirim

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba,

   En etkili aşk duaları kitabı (PDF formatında) e-kitaptır. Ödeme sonrasında kitabın indirme linki mail adresinize gönderilir. Gelen maildeki linki tıklayarak cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınıza indirerek okuyabilirsiniz. Basılı bir kitap değildir. Ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi ya da PTT Havalesi kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak kitabın satış sayfasını ziyaret edin ve Hemen Satın al butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geçin. Oradaki adımları takip ederek kitabı satın alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   1. tuana avatarı
    tuana

    merhaba sadece aşk duasımı var içerıkte

    1. Halime avatarı
     Halime

     Merhaba,
     En etkili aşk duaları kitabının yorumlarına ve içerik hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   2. zeynep avatarı
    zeynep

    Selam aleykum ben net del yazilarnizi okudum ve cok guzel yuvam bozulmak uzereyken siz geldiniz karsima esim beni baska kadinlarla aldatiyor yillardir gozu hep disarda ne yaptiysam kendimi sevdiremedim birde ben icine kapanik fazla sohbet bilmeyen biriyim sizden yardim istiyorm ama kitabi almakta istiyorum numaraniz yok iltibata gecemiyorum bana yardimci olurmusunuz e postam asagida tesekkur ederim simdiden

 17. beyaz avatarı
  beyaz

  merhaba sadece aşk duasımı var başka dualar yokmu

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba,
   En etkili aşk duaları kitabının yorumlarına ve içerik hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 18. Zeynep avatarı
  Zeynep

  Sevdiğini araması içi n dua. Bu duada her bes vakit namazın ardından diyor nafile namazı kilmamiz gerekiyormu her vakit namazin arkasindan yoksa en basta niyet etmek mi gerekiyor cunku ilk nafile namazi kilinihor sonra hwr bes vakit namazin arkasindan tekrarlayin diyor nafile namazi bes vakit namazin arkasindan mi kilcaz anlatir misiniz lutfenn

  1. Halime avatarı
   Halime

   Kitap içeriği ile ilgili detaylı sorularınızı buraya tıkladıktan sonra sayfanın en altındaki iletişim bölümünden ürün sahibine sorabilirsiniz.

  2. Tuba avatarı
   Tuba

   Ben kitabı alamıyorum maalesef imkanım yok. Sevgiliyi geri kazanma ya da aşık etme duasını benimle paylaşabilir misiniz Allah Rızası için

   1. Adsız avatarı
    Adsız

    Ortak alabilir miyiz acaba ben de almak istiyorum ama pahalı

 19. nazli avatarı
  nazli

  Bilmiyorum ama kitaptan mi kandil akşamı namazda kıldım sonra umidimi kesmistim kitaptanda ama sevdiğine kavuşmak için duasını yaptım bir sonraki gün mesajlastik yanına çağırdı 1 gunguzel vakit geçirdik ama suan yine yazmıyor aramıyor bana bana çok yumuşadı önceden istemiyordu beni ?

  1. adsiz avatarı
   adsiz

   kitabın euro fiyati nedir acaba almanyadan almak istiyorum lakin hiç bir yerde euro fiyatına rastlamadım

 20. Zeynep avatarı
  Zeynep

  Sevdiğinin araması için dua nasıl yapılıyor nafile namazı her vakit ten sonra kılınmasını gerekiyor ?

 21. Eylül avatarı
  Eylül

  Merhaba… yorumlara bakarak ben de bu kitaba ulaşmak istiyorum, yalnız benim şöyle bir sorum olacak., ben de birini seviyorum yalnız o kişinin benden haberi yok yani beni hiç tanımıyor.. beni hiç görmedi, bizi tanımayan kişiler için de geçerli mi?? çünkü yorumlara bakıyorum da duayı ettikleri insanlar hep birbirlerini tanıyorlar yalnız dediğim gibi benim öyle değil, ben onu takip ediyorum çok iyi tanıyorum ama onun benim varlığımdan dahi haberi yok.. teşekkürler şimdiden..

 22. ceyhun avatarı
  ceyhun

  Acaba kitap kac mb yani her telefon hafizasi alir mi

  1. Halime avatarı
   Halime

   e-kitap tam olarak 229 sayfadan oluşan 6mb lık dosyadır.

   1. cihad avatarı
    cihad

    bu kitapi sevgiliyi geri getirmek icin aldim yani isteyerek onun bana donmesni isteyerek okuyorum dua ediyorum yalvariyorum bu ictenlikle diyilmi ? lutfen yardim edin

 23. Kübra avatarı
  Kübra

  Ben kitabı aldım fakat bir duayı kaç gün yapmamız gerek dualrın kaç gün yapılacağı hakkında bilgi yok acil cevap bekliyorum dualarıma başlamak için

  1. Halime avatarı
   Halime

   Kita içeriği ile ilgili sevgihazinem[at]gmail[nokta]com adresine yazabilirsiniz. Bu şekilde doğrudan ibrahim esin beye ulaşırsınız.

 24. Polat avatarı
  Polat

  merhaba kitap fiyatı ne kadar pdf formatındada bilgisayara indirmek mümkünmü

  1. Halime avatarı
   Halime

   Fiyatı 79TL ve evet akıllı telefon, laptop, tablet ve bilgisayar gibi cihazlara PDF formatında indiriliyor.

 25. ysr avatarı
  ysr

  Dua paylaşır mısınız ? Benım durumum yok satın almaya.allah rızası ıcın alanlar dua eklesın..cok dua ederim..

 26. Buse avatarı
  Buse

  Kitabi gercekten alanlar sanaldan bir yerden ulasabilir mi lütfen arkadaslar bu arada kitap elimize mi geliyor telefon uzerinden mi yollaniyor

 27. adsiz avatarı
  adsiz

  kitabın euro fiyati nedir, ben almanyadan almak istiyorum lakin hiç bir yerde euro fiyatına rastlamadım. teşekkürler

  1. Halime avatarı
   Halime

   Euro fiyatı dövüze göre değişiyor, burda en uygunu doğrudan OdaklıPazar firmasına sormanız olacaktır.

 28. eda avatarı
  eda

  Ben kocamla ayriyim ve 2ay oldu beni arayip sormuyor kitap ise yariyormu vcp vern lutfEn??

  1. Halime avatarı
   Halime

   Bu konuyu doğrudan ürün sahibine sormak daha mantıklı, yazarla ileitşime geçmek için tıklayın.

   1. Esra avatarı
    Esra

    Merhaba bu kitabı tesadüfen gördüm nette gördüm. Pdf formatında değilde kitabı nerden satın alabilirim

 29. Selma avatarı
  Selma

  Bu kitabı nasıl alabilirim lütfen yardımcı olun

  1. Halime avatarı
   Halime

   enetkiliaskdualari.com sitesinde bulunan satın al butonuna tıklayıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme tamamlandıktan sonra kitabın indirme bağlantısı Odaklıpazar tarafından e-posta adresinize iletilecektir.

   1. GİZEMLİ avatarı
    GİZEMLİ

    Merhaba ben Aslında kitabınızı almak istiyorum ama evet pahalı kredi kartıyla deil.Havale ile.Ben Aslında Evlilikle ilgili istiyorum.Dualarımız kitabını fakat yorumlardadua yok.Sadece memnun oolunduğu yazıyor.Siz nazar duası var demiştiniz.Benim için inşallah faydalı olur.Birde Ben hastalıklarından kurtulmak için istiyorum.Onlar içinde etkili olur mu?Aslında Benim asıl sorunum Benim pesimde bir Erkek var.Onun soğuması için Dua kitabınızı istiyorum.Bu yazdıklarımın hepsi için Aslında Bir çözüm bekliyorum.Lütfen yazdıklarıma tek tek cevap verirseniz sevinirim.

    1. Halime avatarı
     Halime

     Kitapla ilgili detaylı bilgiyi buraya tıklayarak kitabın yazarıyla iletişime geçerek alabilirsiniz.

 30. Gamzeli avatarı
  Gamzeli

  Bende yeni aldım kitabı henüz başlayamadım dualara uymam gereken şeyleri gerçekleştiremoyorum çünkü inşallah yarın başlayacağım kısmet olursa inşallah ise yarar ve çok mutlu olurum buraya da yazarım

  1. Eses avatarı
   Eses

   Aldınızmı kitabı işe yaradımı?

 31. sibel avatarı
  sibel

  Kitabı alamiyorum almak istiyorum

 32. Halime avatarı
  Halime

  İyi günler İbrahim bey ben bu kitabı almakta biraz tereddüt ediyorum eşimle aramıza başka bir kadın girdi ve 4 yıl sürdü simdi eşimle bosandik ama esim benimle görüşmek istemiyor ama ben bu kitabı alirsam esimi kendime yeniden aşık edip onu döndürebilirmiyim .

 33. ARZU avatarı
  ARZU

  İyi günler ben bu kitabı almakta biraz tereddüt ediyorum eşimle aramıza başka bir kadın girdi ve o yüzden bosandik ben bu kitabı alirsam içinde eşimle benim aram daki o kadını uzaklaştırma duası varmı eşimi kendime nasıl aşık edebilirim ne olur allah rızası için yardım edin o kadını uzaklaştırmam lazım eşimi kendime bağlamam lazim

 34. NİL avatarı
  NİL

  ÖDEME YAPARKEN GÜVENLİ SİTE OLDUĞUNU ISPATLAMASI İÇİN CEP TELFONUNA ŞİFRE GÖNDERMESİ GEREK
  AMA SİZİN SİTEDE BÖYLE BİŞİY OLMADU NEDEN ACABA.

  1. Halime avatarı
   Halime

   Ödeme altyapısı ile ilgili olarak OdaklıPazar yetkileri ile görüşebilirsiniz. Ödeme altyapısı konusunda herhangi bir yetkimiz yoktur.

   1. cengiz avatarı
    cengiz

    halime hanım ,bankamatikle ödeme yapılabiliyormu?birde bu okuduğumuz duanın geçerlilik süresi nedir

    1. Halime avatarı
     Halime

     En etkili aşk duaları için bankamatikten ödeme yapılabiliyor. Kitap içeriği ile ilgili sorularınızı kitabın yazarına iletebilirsiniz.

 35. ceren avatarı
  ceren

  öncelikle herkese merhaba, bende bütün yorunları okuyarak en çağresiz anımda bu kitabı almıştım yazılan her duayı harfi harfine en mübarek şekilde yerine getirdim ama malesef hi. bir karşılığını göremedim.
  tabiki burdan kimseyi yanlış yönlendirmek istemiyorum yer gök dua ile bunu hepimiz biliyoruz belkş benim ki hayırsızdı bunuda bilemeyiz ama ben sadece şuan şu yazıları okuyan kişşilerin gerçekten çok çağresiz olduğuna eminim ve onlara fikir vermek amacı ile yorum yapmak istedim.

 36. hakan avatarı
  hakan

  Merhabalar ibrahim esin le görüşüp soru sorabileceğimiz bir mail adresi var mı ?

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba

   buraya tıklayarak ibrahim esinin sayfasına ulaşabilir ve sayfanın sonundaki iletişim formundan dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

 37. Nermin avatarı
  Nermin

  Cok sevdigim biri var ve ona sevdigimi soyledim bana seni kardesim olarak goruyorum dedi bu dualari okursam bana olan sevgisi aska donusurmu

 38. deniz avatarı
  deniz

  ben ödemeyi yaptım ama indirme linki hala gmailime gelmedi ödemeyi yaptıktan sonra üye oldum ondanmı yardımcı olabilirmisiniz acaba

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba,

   Ödeme ve En etkili aşk duaları PDF kitabın teslimat işleri OdaklıPazar tarafından yürütülmektedir. Üyelik, ödeme ve teslimat işlemleri ile ilgili olarak OdaklıPazar ile iletişime geçin lütfen.

   1. Tarkan avatarı
    Tarkan

    Sevgilim yok. Kismetimin acilmasi ve evlenmek icin dualar var mi???

 39. Sibel avatarı
  Sibel

  Arkadaşımla beraber aldık ben yaptım onun oldu inşallah benim de dualarım kabul olur..

 40. eda avatarı
  eda

  kitapçılarda bulabilir miyim elimde pdf şeklnde değilde kitap şeklinde bulundurmak isterim

  1. Halime avatarı
   Halime

   En Etkili Aşk duaları kitabının basılı versiyonu yoktur. En etkili aşk duaları kitabının PDF versiyonun akıllı telefon , tablet ya da bilgisayardan okuyabilirsiniz.

 41. çocuk avatarı
  çocuk

  pdf şeklinde değil de kitap şeklinde elimde olsun istiyorum kitapçılarda bulamaz mıyım?

  1. Halime avatarı
   Halime

   En Etkili Aşk duaları kitabının basılı versiyonu yoktur. En etkili aşk duaları kitabının PDF versiyonun akıllı telefon , tablet ya da bilgisayardan okuyabilirsiniz.

 42. Ayşenur avatarı
  Ayşenur

  Merhaba kitabın odemesini yaptim ve telefonuma indirdim ancak ozel durumumdan dolayi henuz uygulayamadim.sormak istedigim sey, 5 esma ve 5 dua ile okunan baglama duasinin nasil yapilacagini tam anlamadim.esmalari kac kez zikir edecegiz ve dualari kac kez okuyacagiz? Simdiden tsk ederim..

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba En etkili aşk duaları kitabının yazarına sormanız gerekir. Doyurucu ve detaylı bilgiye kendisinden ulaşabilirsiniz. İletişime geçmek için buraya tıklayın.

 43. Goncagül avatarı
  Goncagül

  Ben kitabi satin aldim ve Allahtan bana hayirli olani evleneceğim kişiyi karşıma çıkarmasını istedim. Bi sabah uyandığımda eski erkek arkadasimdan bi anda sogudum. Nefret ediyorum hala. Sonra bi cocuk var cok efendi oturakli onu begendim. Onun icin bu kitabın icindeki dualari etmeye basladim. Bana bakmaya başladı maşallah.. Cocuk cokta yakisikli olmaz gibi düşünüyordum ama iste Allahtan diliyoruz O da veriyor bu vesile ile…

 44. Şaşkın avatarı
  Şaşkın

  Merhaba kapıda ödeme yokmu yada hesaba yatirsam direk

 45. ebruli avatarı
  ebruli

  bu kitap gercekten dorumu bende nisanlimdan ayrildim kesinikle olmaz artik diyo dönmesini cok istiyorum

 46. volkan avatarı
  volkan

  Bende geçen hafta başladım dua lara her gece ediyorum ama hiç bir gelişme yok henüz 4 günde etkili duayı da uyguladim ama olmadi

 47. Melike avatarı
  Melike

  Merhabalar annem erkek arkadasimla ilişkimizi onaylamiyor ve onaylamasi için kabul etmesi için ne önerirsiniz? lütfen !!

 48. Zeynep avatarı
  Zeynep

  Bu kitabi kitapcidan alamiyormuyuz sadece internettenmi satisi var

 49. Hilal avatarı
  Hilal

  Ben sevgilmden ayrıldım ve benim hatam yüzünden bitti.beni sevmedigini söyledi. Ama sevdigini biliyorum.dediğim gibi benim yüzümden bitti bu kutaptakileri uygulasam ise yarar mi

 50. Tugba İzci avatarı
  Tugba İzci

  Merhaba,
  Öncelikle söylemeliyim ki aldığım eğitimin getirdiği zorunluluktan dolayı mıdır bilmem sadece pozitif bilimlere güvenen ve ne yazık ki bu tip şeylere inanmayan biriydim. Ta ki Allah bana hayatımda yaşayabileceğim en büyük aşk acısını yaşattığı zamana kadar…son çare olarak bu kitabı hem okuduğum yorumlardan hem de arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve açıkçası çok da olacağına ihtimal vermeyerek aldım ve harfi harfine uyguladım. Bir ayda kederimden 15 kilo vererek 48 kiloya kadar düştüğüm bir dönemde sadece bu dualar yoluyla Allah’a sığındım. Ve oldu…gerçekten oldu!! tam 4 ay boyunca her gün ağladım her gün dua ettim ve bir mucize gerçekleşti. Mucize diyorum çünkü O’ nun bana dönmesine imkan yoktu. Hiç bir suçum olmamasına rağmen beni terk etmişti ve son sözü “seninle bir daha asla olmaz” olmuştu. Fakat öyle bir şey oldu ki şimdi her anımda yanımda, ne kadar pişman olduğunu defalarca kez söylüyor. ve bir zamanlar asla olmaz diyen kişi artık asla bırakmam nolur sen de bırakma diyor. Bu büyü değil. emin olun büyülere hocalara inanan biri değilim. Bu Allah’ ın gücü. Bizler sadece O’ na nasıl yakaracağımızı bilmiyoruz. Bu kitap sayesinde Allah’ ım bana güzel günleri gösterdi. Bu kitabı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim.

 51. Can avatarı
  Can

  Ben parayı ödediim ama pdf dosyası gelmedi mailime

  1. Halime avatarı
   Halime

   Konuyu Odaklıpazar firmasına iletin lütfen. Kitabın indirme linkini muhakkak göndereceklerdir. İletişime geçtikten sonra lütfen bize de sonucu bildirin lütfen. Okuyucularımızı yanlış yönlendirmek istemiyoruz.

 52. Güliz avatarı
  Güliz

  Ya bu kıtabı aldım ben odemesını fılan da yaptım ama mail adresıme ındıremedım nasıl oluyo bu lutfen yardımcı olun

  1. Halime avatarı
   Halime

   info@odaklipazar.com adresinden kitap teslimatı ve ödeme gibi konularda yardım alabilirsiniz.

 53. Güliz avatarı
  Güliz

  Merhabalar ben kıtabı aldım odemesını havaleyle yaptım fakat gmail adresıme gelmedı henuz beklıyorum lutfen bılgı verırmısınız

 54. Güliz avatarı
  Güliz

  Merhabalar ben eşimin başka bi kadınla ilişkisi oldugunu ogrendım şu an ıkı aydır ayrı yasıyoruz ben onun bana tekrar eskisi gıbı baglanmasını ıstıyorum yaptıgından pişman olmasını ıstıyorum eskiden oldugu gıbı cok aşık olsun yıne kitabınızı aldım fakat hangi duayı okumalıyım lutfen yardımcı olun bana?

 55. Pınar avatarı
  Pınar

  Kitabı dün satın aldım ama özel nedenimden dolayi okuyamiyorum
  Ayrıca dua kitabının eki olan rehber kısmı açılmadigi için burdan sormak istedim
  Özel günlerde okunabilir mi çünkü her dua da abdest yazılmış
  Simdiden teşekkürler

 56. Eda avatarı
  Eda

  Merhaba hocam ben bu kitabı yeni aldım iki gün yaptm duamı sonra hastalandm bittikten sonra kaldığım yerden devam edeblir miyim kitabın içerisinde soruma yanıt bulamadım cevaplarsanz sevinirm

 57. Memik avatarı
  Memik

  Sizin kitabımız için baş vurduk parayı da yatirdik ama gelmedi kitap email

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba,

   kitabın satışı odaklıpazar üzerinden yapılmaktadır. info@odaklipazar.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Lütfen iletişimden sonra bizi de bilgilendirin ve sorunun çözülüp çözülmediğini buradan paylaşalım.

 58. ebru avatarı
  ebru

  bu kitabi almak istiyorum nerden ve nasil siparis verebilorim bilgi verirmisiniz lutfen

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba En etkili aş duaları kitabını almak için buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

 59. Suleyman avatarı
  Suleyman

  Benim yorumum neden yayinlanmiyor ALLAH rzasi icin bana yardim edin lutfen bana yardimci olan herkesden ALLAH razi olsun dualari kabul gorsun INSHALLAH AMIN lutfen bana yardim edin canim cok aciyor.duayi yapali 10 gun oldu bazi dualarda yaptim ve yinede yapiyorum bir sonuc yok ortada irerleme yok ortada 1% sonuc bile yok lutfen yardim edin ben nasil yapiyim ne yapiyim harfi harfine uyguluyorum ama sonuc yok sabrim tukenip 🙁

 60. Adsiz avatarı
  Adsiz

  Bu dualar shiiler icinde gecerli oluyormu?

 61. berna avatarı
  berna

  Arkadaslar benim onume birden cikti. Busayfa vekitabi almak istiyorum nasil alabilirim yardimci olursaniz sevinirim ..lutfen

 62. Mutsuz avatarı
  Mutsuz

  Kitabı aldım ve içindeki bir çok duaları uyguladım ama. Maalesef bi sonuç alamadım çok isterdim yaptıgım duaların sonucunu alabilmeyi

 63. Meliha avatarı
  Meliha

  Kitabi almak istiyorum

 64. Üzgün avatarı
  Üzgün

  Kitabı aldım fakat bende bi sonuç alamadım

 65. Mine avatarı
  Mine

  Neden maillerimize dönüş yapmıyorsunuz kitabı aldım ama hangi duayı okumam gerekli konusunda yardıma ihtiyacım var

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba,

   Kitap içeriği ile ilgili sorularınızı ürün sahibine iletebilirsiniz.

 66. Derya avatarı
  Derya

  Yorumlar neden sayfaya düşmüyor yardım edin lütfen çok acil kitabı alacağım yanlız saplantılı birinden kurtulmak için bi dua varmı cevap verin lütfen

  1. Halime avatarı
   Halime

   Kitap içeriği ile ilgili sorularınızı ürün sahibine sorabilir ya da buradan yorumları okuyabilirsiniz.

 67. Ayşen avatarı
  Ayşen

  Kitap elimize geliyormu yoksa sadece mailimizemi geliyor

  1. Halime avatarı
   Halime

   En etkili aşk duaları kitabı basılı bir yayın olmadığı için sadece mail adresinize gönderiliyor.

 68. İsimsiz avatarı
  İsimsiz

  Ben bu kitabı almak ustiyorum. Ama yakın zamanda alkol tüketmiştim dualarım kabul olur mu yoksa 40 gün mü geçmesi lazım

  1. Halime avatarı
   Halime

   İçerikle ilgili soruları ürün sahibine sorabilirsiniz.

 69. burak avatarı
  burak

  Büyü degil de mi normal dua kitabi bende ona gore yapcam büyü diye korkuyorum

  1. Halime avatarı
   Halime

   Merhaba,

   En etkili aşk duaları ile ilgili olarak ürün sahibinin sitesinde belirtilen şu maddeye dikkatinizi çekmek istiyorum.

   5. Neden aşk büyüsü yerine aşk duası yapmalıyım?

   Çünkü büyü hem dinen haram kılınmış ve lanetlenmiş bir yöntemdir hem de duaya nazaran oldukça zayıftır. Oysa dua, insanın Allah ile olan en güçlü bağlantı noktası ve muazzam bir etkiye sahip olan harika bir yöntemdir.

 70. Kadriye avatarı
  Kadriye

  Slm ben berlinde yaşıyorum nasıl sipariş verebilirim? Tşklr

 71. abidin avatarı
  abidin

  kitabı e-mail olarak mı gönderiyor sunuz elden alma şansımız yok mu

  1. Halime avatarı
   Halime

   Kitap basılı bir itap olmadığı elden gönderemiyorlar.

 72. Aylin cakar avatarı
  Aylin cakar

  Merhaba kitapı nasıl alabilirim. Bu konuda banada yardımcı olurmusunuz lutfen

 73. EYLÜL avatarı
  EYLÜL

  sevdiğim erkek İstanbul’da ben Ankara’dayım. Ben onu tanıyorum ama o beni tanımıyor. Acaba bu dular bu duruma karşın yine etkili olur mu ?

 74. Dilek avatarı
  Dilek

  Kitabi alali 10 gun oldu henuz birsey yokk gercektn etkilimi birdaki dualar dhada sogudu sevdigim kisi bana

 75. Gül avatarı
  Gül

  MErhaba almanyada yaşıyorum nasıl temin edebilirim kitabı?

  1. Halime avatarı
   Halime

   Gül merhaba,

   En etkili aşk duaları pdf olarak hazırlanmış e-kitaptır. Buraya tıklayarak OdaklıPazar güvenli ödeme sayfasını ziyaret ederek ürünü sipariş edebilirsiniz. En etkili aşk duaları pdf ödemenizi yaptıktan sonra kitabın indirme linki mail adresinize gönderilir. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir