En Etkili Aşk Duaları Kitabı Detaylı İncelemesi

Posted by on Haziran 28, 2019 in Kitaplar | 0 comments

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

Sevgi, aşk gibi duygular hayatı toz pembe görmemizi sağlar ya da aradığımızı bulamazsak zindana çevirir. En etkili aşk duaları kitabı (PDF) içindeki dualar sayesinde mutluluğun kapısını araladığını iddia ediyor. Peki gerçekten işe yarıyor mu?

Kitabın içinde neler var? Tüm soruların cevapları bu yazıda, yazıyı okumadan kitabı alıp almamaya karar vermeyin.

Kitabın Adı: En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF)

Kitabın Yazarı: İbrahim Esin

Kitabın Sayfa Sayısı: 231 Sayfa

Kitabın İçeriği: Aşık etme duaları, karı koca arasındaki muhabbeti artıran dualar, dilek duaları, Geri getirme duaları, Kısmet açma duaları, evlilik duaları, muhtelif konularda aşk duaları.

En etkili aşk duaları kitabı detaylarına ve incelemesine geçmeden önce “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” kitabından da bahsetmek istiyorum. İkbal Özçelik‘in hazırladığı bu kitap içinde inceleme yazısını en kısa zamanda kaleme alıyor olacağım. Yazısını hazırladığım da burada linkini paylaşacağım.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Kimlere Göre?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) İçinde Neler Var?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Nasıl Okunur? Nereden Alınır?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Yorumları

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Gerçekten İşe Yarıyor mu?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Avantajları Nelerdir?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Dezavantajları Nelerdir?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Hakkındaki Diğer Yazılar

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Hakkındaki Şikayetler

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Almak İstedim, Adres İstemediler

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Kimlere Göre?

Dua etmenin ona göresi şuna göresi yoktur. Gönülden isteyen ve Allah’tan korkarak dua eden herkes dua edebilir. Ama duaların içini ve anlamları düşünüldüğünde kitap içindeki duaların hangi dilekler için yapılacağı önem kazanmaktadır.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) sevdiğine kavuşamayan, arzuladığı aşkıyla birlikte olamayan, içine kapanık olup da aşık olduğuna kendini ifade edemeyen, utanıp, sıkılıp geri çekilenler için olduğu kadar; eşiyle, sevgilisiyle yaşadığı aşkı üst noktalara taşımak isteyenlerin tercih ettiği kitaptır.

İstediklerinize yakınlaştırdığı gibi istemediklerinizi de etrafınızdan uzaklaştırabilecek nitelikte olan kitabın okurları kitaptan övgüyle bahsediyorlar. Bir sonraki başlıkta içinde neler olduğuna değineceğim ama bu vesileyle ilk olarak ne olmadığına değinmek istiyorum. Övgü almasının başında kitabın içinde büyü gibi dinen kabul edilmeyen araçların bulunmaması geliyor. Alanlar gönül rahatlığıyla dualarını edebiliyorlar.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) İçinde Neler Var?

İbrahim Esin kitabı hazırlarken tüm ayrıntılara dikkat etmeye özen göstermiş. Kitabı bölümlere ayırarak A’dan Z’ye bilgiler ve dualar paylaşmış. 231 sayfa olan kitap 7 Bölüm ve 3 Ek’ten oluşuyor. Bölümlerde ve eklerde neler olduğuna göz atalım.

1.Bölüm

İlk bölüm genel giriş havasında hazırlanmış. Dualarla ilgili genel bilgilerin yanı sıra; Dua ne zaman edilmeli? Duaların Nasıl Edileceği ve Kabul şartları üzerinde durulmuş.

2.Bölüm

İkinci bölüm 35 sayfadan oluşuyor ve tamamen “Aşık etme dualarına” ayrılmış. Çeşitli duaların yer aldığı bölümde okuyuculara farklı dua alternatifleri sunulmuş. “Vedud Duası”, “21 okumada aşık etme duası”, “4 günde aşık etme duası”, “sevdiğine kavuşmak için dua” gibi başlıkları bu bölümde bulabilirsiniz.

3.Bölüm

24 sayfadan oluşan bu bölüm tamamen “Dilek Dualarını” barındırıyor. Esma ve farklı surelerle yerine getirilen Dilek dualarının nasıl yapılacağı anlatılmış.

4.Bölüm

16 sayfadan oluşan “Geri Getirme Duaları” sevdiğine tekrar kavuşmak isteyenler düşünülerek hazırlanmış. “Çevirgel Duası” ve nasıl kabul olacağı, “Giden sevgiliyi geri getirme duası” ve özellikleri bu bölümde anlatılmış.

5.Bölüm

Kısmetinin kapalı olduğunu düşünenler için 23 sayfalık 4.bölüm uygun olarak gözüküyor. Kısmetin ve evlilik kapısının açılmasını dileyenler farklı duaların nasıl yapıldığını bu bölümde öğreniyor. Bu bölümde ayrıca nikah duası ve nikahla ilgili bilgilere de yer verilmiş.

6.Bölüm

Evli çiftleri ilgilendiren bölüm 29 sayfadan oluşuyor. Karı koca arasındaki muhabbeti artıran ve huzur katan dualara 6. bölümde yer verilmiş. İnternet üzerinde isim benzerliği olan duaları görüyoruz ama herhangi bir dayanağı olmayan dualar sadece isim benzerliğinden ibaret. Altıncı bölümde yer bulan duaların isimlerini paylaşıyorum. Ama önemli olan isimleri değil duaların içeriği ve yapılış şekilleri. “1000 okumada karı-koca arasındaki muhabbeti artıran dua”, “Geçimsizliği Giderme Duası”, “Huzur Duası”, “Surhubat Duası”, “Şahmeran duası ve bölümleri”, “Sevdiğini rüyada görme duası”.

7.Bölüm

Son bölüm yine aşk dualarına ayrılmış. İbrahim Esin En Etkili Aşk Duaları kitabının (PDF) bu bölümünde aşk ile ilgili farklı dilekleri yerine getirmek için okunacak duaları bir araya derlemiş.

Ekler

Ekler bölümünde kitabı tamamlayıcı olarak hadislere, Dua kavramının geçtiği ayetlere son olarak da Allah’ın isimleri ve anlamlarını anlatan bölümü bulabilirsiniz.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Nasıl Okunur? Nereden Alınır?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı PDF formatında hazırlanmış bir kitaptır. Basılı bir yayın değildir, bu nedenle ev adresine ya da iş adresine kargo ile gönderilmez. Sipariş vererek ödeme yaptıktan sonra -ki Banka havalesi, PTT Havalesi ya da Kredi Kartı ile ödeme yapılabilir- kitabın indirme linki mail adresinize gönderiliyor. Gelen maildeki linki tıklayarak kitabı; akıllı telefon, tablet ya da bilgisayardan okuyabilirsiniz.

Siparişi OdaklıPazar Internet ve yazılım sitesinin güvenli ödeme sayfasından veriniz. Sitemize farklı yerlerde de satıldığına dair bilgiler geldi. Ama sonrasında ne kitap gelmiş ne de link. Telefon numarası da olmadığı için kitaba ulaşamamışlar. Buraya tıklayarak resmi satış sitesini ziyaret ederek hemen siparişinizi verebilir ve okumaya başlayabilirsiniz.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Yorumları

Kitapla ilgili yorumları sitesinden de okuyabilirsiniz. Ben burada birkaç tanesini paylaşıyorum. Yukarıda verdiğim linki tıklayarak resmi satış sitesine ulaşabilir ya da buraya tıklayarak doğrudan yorum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir senedir çektiğim işkencelerden beni kurtardığınız için size her namazda dua ediyorum. Cahilliğin ne kadar kötü olduğunu sizin kitabınızı okuyunca anladım ve şunu gördüm: İnananlar, duaların gücünü hiç bilmiyor. Ben iki adet aşk duası yapınca, bir senedir yakamı bırakmayan bütün işkencelerimden kurtuldum. Hangisinin kabul edildiğini bilmiyorum ama benim için artık önemi yok.Çünkü artık elimin altında Yüce Rabbime nasıl dua edeceğimi gösteren güzel bir kaynak var. Bir yıldır beni her seferinde reddeden erkeğin bir anda beni araması ve bir şeyler içme talebinde bulunması beni şoke etti. Yaptığım iki adet duanın bu kadar kısa sürede etkisini göstermesi inanılmazdı. Size ne kadar dua etsem azdır. Bütün iyi dileklerim sizinle.”

Meryem ÇELEBİ

“Merhaba İbrahim Bey, ben Suna. Bu yorumu içim titreyerek yapıyorum. Şu anda ne kadar mutlu olduğumu tahmin bile edemezsiniz. Çünkü beni terk edip giden eski sevgilim geri döndü. Geçen yıl onun geri gelmesi için ayrı ayrı tam 3 medyuma gittim ama sonuç her seferinde hüsran oldu. O medyumlara milyarlar harcadım. Tabi bir de işin içinde vicdan azabı var. Bildiğiniz gibi Rabbimiz büyü yapana da yaptırana da lanet yağdırmış. Ben de büyü yaptırmış olduğum için kendimi günahkar ve lanetli hissediyorum. Ama inşallah Allahım beni affeder. Gerçi o büyülü yollar geride kaldı. Çünkü En Etkili Aşk Duaları Kitabıyla karşılaştım. Tam bir hafta önce sizin kitabınızdaki aşk dualarıyla karşılaştım. O dualardan sadece bir tanesini bütün kalbimle uyguladım. İşte bugün, o duanın sonucunu aldım, eski sevgilim Ferhat döndü. Hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Hele ki bir senelik ayrılığın ardından! Allah sizden razı olsun. Bu etkili duaları bize sunduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Not: Ben Fatiha Suresi’nin diğer dualarla 7 kez okunmasını bu kadar etkili olduğunu asla tahmin edemezdim. Rabbim size her iki cihanda da mutluluklar versin hocam. Allaha emanet olun.”

Suna KOTAN

“Benim adım Muhammed, sizden özür dileyerek yorumuma başlamak isterim. Neden mi? Siz bana asla büyüye başvurma dediğiniz halde ben salak gibi gidip büyü kitabı aldım. Sonra da hayatımdaki en karanlık günleri yaşadım. Tam 2 hafta boyunca kendime gelemedim. Sürekli bayıldım, ayıldığımda da sersem gibi dolaşıyordum. Meğerki büyülerin kara etkisine maruz kalmışım. Keşke sizi en başından dinleseydim de bu kötü olaylarla hiç karşılaşmasaydım. O süreçte sevdiğim kız da benden nefret etmeye başladı. Sonra beynimde bir şimşek çaktı ve yine sizin sitenize geldim. Çok şükür ki gelmişim. Sizi en başından dinleseydim bu kadar dolaşmak ve azap çekmek zorunda kalmayacaktım. Ama olsun geç olsa da aklım başıma geldi ve sevdiğim kız da bana tüm kabiyle aşık oldu. Artık duadan başka hiçbir kapıya gitmeyeceğim ve elimi sadece Allahıma açacağım. Bu değerli bilgiyi sizin sayenizde öğrendim hocam. En Etkili Aşk Duaları Kitabınız benim hayatıma ışık tuttu. Allah da sizin hayatınıza ışık tutsun inşallah. Amin. Bi hürmeti seyyidülmürselin.”

Muhammed KAYNARCA

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Duaların işe yarayıp yaramadığını tartışmak benim haddime değil. Konunun uzmanı ben değilim, ama duaların işe yarayıp yaramadığını tartışmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum. Çünkü işe yarayıp yaramayan dua değildir. Dualar kuşkusuz ki işe yarar. Önemli olan dua ederken kalbinizden geçen ve hayatınız boyunca içinde taşıdığınız niyettir.

Çoğu zaman dara düştüğünüzde Allah’tan niyaz ettiğinizi hatırlarsınız. Konudan bağımsız olarak biz kullar Allah’a sığınır ve dua ederiz. Kabul edilip edilmeyeceğini kimse bilemez. Ama biz kulları olarak Allah’tan yardım dileniriz.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Avantajları Nelerdir?

Kitabın en önemli avantajı Aşk konusunda edilebilecek tüm duaların bir kitap altında toplanmasıdır diyebilirim. PDF olarak hazırlanmış olması; kaybolma, yırtılma gibi olayların önüne geçiyor. Cep telefonunuz yanınızdayken metroda, otobüste ya da bir yerde otururken merakınızı giderebilirsiniz. Ömür boyu güncellemelerden haberdar olarak kitabın son halinin indirme linkine dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Dezavantajları Nelerdir?

Dezavantaj olarak klasik tarzda kitap okuyanların sayfa çevirerek okuma alışkanlığına cevap vermiyor olması gözüküyor.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Hakkındaki Diğer Yazılar

Aşık Etme Duası Kitabı

En Etkili Aşk Duaları Kitabı

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Büyü mü? Dua mı?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı İşe Yarıyor mu?

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Yorumları

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Hakkındaki Şikayetler

Sitemize gönderilen maillerde kitabın gönderilmediği yönünde şikayetler aldık. Gerek maili gönderen kullanıcılar gerekse OdaklıPazar ile yazışmalarımızda kitabın başka sitelerden alınmaya çalışıldığını gördük. OdaklıPazar dışındaki firmalara itibar etmeyiniz. Ya kitap gönderilmiyor ya da destek verilmiyor. Kitap içeriği ile ilgili olumsuz geri dönüşler yok denecek kadar az.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Almak İstedim, Adres İstemediler

En Etkili Aşk Duaları Kitabı (PDF) Nasıl Okunur? Nereden Alınır? başlığı altında da belirtildiği üzere kitap basılı bir yayın değildir. Bu nedenle kargo adresine teslimat gerçekleşmez ve sipariş verirken açık adres istenmez.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir