En Etkili Aşk Duaları Kitabı İşe Yarıyor mu?

Posted by on Mart 15, 2016 in En Etkili Aşk Duaları Kitabı İşe Yarıyor mu?, Genel | 1 comment

En Etkili Aşk Duaları Kitabı İşe Yarıyor mu?

Aşk Duaları Kitabı Hakkında Sık Sorulan Sorular

En etkili aşk duaları kitabı hakkında sıkça sorular gelmeye başladı. En etkili aşk duaları kitabı yorumlarında İbrahim Esin‘in kitabı ile ilgili yorumlara yer verdim. Yorumlar bölümüne sıkça sorular gelmeye başladı. Bazen alt alta yazılan yorumları takip etmek, bütünleştirmek ve anlam vermek zor olabiliyor. O nedenle “En etkili aşk duaları kitabı” hakkında merak edilenleri ayrı bir başlık altında toplamaya karar verdim.

İbrahim Esin’in Kitabı Hakkın Merak Ettikleriniz

En etkili aşk duaları kitabı işe yarıyor mu?

Kitap tamamen duaları içeriyor. Büyücülerde, falcılarda ve medyumlarda binlerce lira harcamak ne kadar mantıksızsa dualar aracılığıyla muradına kavuşmayı dilemek bir o kadar mantıklıdır. Kitabı alanların yorumlarına bakıldığında işe yaradığını görebiliyoruz.

En etkili aşk duaları kitabı elime ne zaman ulaşır?

Kitap PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Ödeme sonrasında mail adresinize gönderilen linki tıklayarak 5 dakika içinde kitabı okumaya başlayabilirsiniz. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden okunabilir. Basılı bir yayın değildir ve kargo adresinize gönderim yapılmaz.

En etkili aşk duaları kitabı için ödemeyi nasıl yapabilirim?

Kitap OdaklıPazar aracılığıyla satılmaktadır. Ödeme adımlarına geldiğinizde Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi ve PTT Havalesi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bir üstteki soruya bağlantılı olarak Kredi Kartı ve PayPal ödemelerinizde kitabı indirmek için gerekli link 5 dakika içinde mail adresinize gönderilir. Banka Havalesi ve PTT Havalesi yapmanız durumunda OdaklıPazar yetkileleri hesaplarını kontrol ettikten sonra kitabın indirme linkini manuel olarak gönderirler.

En etkili Aşk Duaları Kitabında Hangi Dualar Var?

Bir erkeği aşık etmek, bir kadını aşık etmek, karı-koca arasındaki muhabbeti artırmak, aşk çıkmazlarına soruna bulmak için bilmen gereken tüm dualar aşk duaları kitabında yer alıyor.

İbrahim Esin’e Nasıl Ulaşırım?

En etkili aşk duaları kitabı hakkında kitabın yazarı İbrahim Esin’e buraya tıklayarak ulaşabilirsin. İletişim formunu doldurduğunda kendisi sana geri dönüş yapacaktır.

Sorularınız Varsa Buradan Bize de İletebilirsiniz

En etkili aşk duaları kitabı hakkında yorumlarınız ya da sorularınız varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer Konular:

1 Comment

  1. En etkili aşk dualari kitabi

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir