Sevgiliye kendini affettirmek

Posted by on Haziran 1, 2012 in sevgiliye kendini affettimek | 29 comments

Sevgiliye kendini affettirmek

Sevgiliye kendini affettirmek

Eski sevgiliye ya da sevgiliye kendini affettirmek. Oldukça zor gözüküyor, biliyorum. Zor olduğunu öğrendiniz. Peki şimdi ne olacak? Ya hemen bu sayfayı terk edin ve olanları kabullenin ya da yazıyı sonuna kadar okuyarak “sevgiliye kendini affettirmek” için faydası olabileceğini düşündüğüm bilgileri okuyun. Önce affedilmek hakkında biraz söyleşelim.

Affedilmek, gizemli bir rahatlık verir. Affedildiği zaman, ciğerlerine derin bir nefes çekmiş gibi etkilenir insan. Hatalarınızdan dolayı, gururunuz kırılmadan affedilmek, çekilen tüm sıkıntıların üzerine bir sünger çeker. Hayat normal şekliyle devam etmeye başlamıştır.

Affedilmek marifet ister. Bazı hareketler ve davranışlar vardır ki kolay affedilemez, affedilmemelidir. Örneğin ALDATMAK,YALANLAR, ARKASINDAN İŞ ÇEVİRMEK gibi davranışlar kolay affedilemez. Beyaz yalan olarak tabir edilen yalanların dışında kalan ve hayatı kökünden sarsan yalanların bahanesi “Seni incitmek istemediğim için yalan söyledim” olamaz. Bu tür yalanlarla insanlar üzerindeki etkinizi tamamen yok etme noktasına getirebilirsiniz. ALDATMAK için fazla bir şey söylemeye gerek yok sanırım. Kendinizi onun yerine koyduğunuzda ne hissediyorsunuz?

Kuru bir çiçekle, playstation oyun konsoluyla ya da şaklabanlıkla sevgiliye kendinizi affettirmek iyimser düşüncelerden öteye gitmez gibi gözüküyor. Daha ciddi ve dikkatli düşünmelisiniz. Gerçekten işiniz zor ve çok çaba sarf etmelisiniz. Ama durum ümitsiz değil. Çözüm sizin içinizde ve kendinizi değiştirmekte yatıyor. Nasıl mı? Uzman görüşlerinin yer aldığı, tamamen çözüme odaklı kaynaklardan faydalanabilirsiniz. Paylaşmaktan çekindiğiniz sorunlara hemen çözüm bulabilirsiniz .Bu konuda size tavsiyem. Eski sevgiliye mesaj kitabıdır.  Yüzlerce bitmiş ilişkiyi tekrar canlandıran Eski sevgiliye mesaj kitabını okumak için buraya tıklayabilirsin.

eski sevgiliye kendini affettirmek

Eski Sevgiliye Mesaj Kitabıeski sevgiliye mesaj kitabı

Sevgiliye kendini affettirmek için nasıl bir yola başvurmalı. Birazdan ipuçlarını veriyor olacağım. Ama affettirmek yeterli mi? Diyelim ki affetti, tekrarlamayacak mı? Birazdan detaylarına gireceğimiz üzere neden bittiğini anlamalısın. Ya da sizi siz yapan değerlerin neler olduğunu iyi kavramalısın. Bunları anlamadan atacağın adımlar hüsranla bitecektir ya da hüsranla bitti bile.

Eski sevgiliye mesaj kitabı eski sevgilini geri kazanmanın en etkili yoludur. Yıpranan, yok olan ilişki değerlerini geri kazanmak atacağın adımlara bağlı. Tek bir SMS mesajı ile onu geri kazanabileceğini biliyor muydun? Evet durumunu doğru etüt ederek, kendini ona affettirebilirsin. Yaptığın hataları görmek ve onu kendine tekrar çekmek adına atman gereken mesajların hepsini Eski sevgiliye mesaj kitabında bulabilirsin. Buraya tıklayarak kitabı indirebilirsin.

 

Sevgiliye kendini affettirmek için kendinizden başlayın

Bir ilişkinin temelinde ne gibi sorunların olduğunu anlamak gerekir. Olaylara sadece gelinen son noktadan bakamazsınız. Son gelinen nokta sadece patlama noktası olabilir. İlişkinin sona ermesindeki sebep, son edilen kavga değildir. Zaman içerisinde insanların içlerinde biriktirdikleri ya da görmezden geldikleri olaylar, omuzlanamayacak kadar ağır bir hale gelir. Bu yükün üstüne eklenen en ufak bir parça, ilişkinin çökmesine sebep olabilir. Bu nedenle ilişkinizin nerede aksamaya başladığını? Hataların nerede yapıldığını ? görmeye çalışın. Hatalarınızı görmek, öğrenmek ve kabul etmek onları tekrarlamayacağınız anlamına gelmelidir. Her ilişki içinde yaşanabilecek küçük sorunlar için,

“Yeteri kadar samimi ve dürüst itiraflar, sevgiliye kendini affettirmek için  iyi bir başlangıç olabilir.”

Aşağıda onu geri kazanmak için size verebileceği bir kaç tavsiye var. Daha fazla bilgi almak için hazırlanmış olan ücretsiz e-kitabı indirebilir ve yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Ücretsiz e-kitabı indirmek için yapmanız gereken sadece aşağıdaki basit formu doldurmak. Kitap mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

sevgiliye kendini affettirmek ücretsiz e-kitap

 • Bakımlı olun. Onu geri kazanmayı çok istemeniz, kendinize bakmayacağınız ve perişan olacağınız anlamına gelmez. Evet iç dengelerinizi kurmakta zorlanacaksınız. Ancak perişan ve bitmiş bir halde gözükmek sizi sadece acındıracaktır. Eğer bu durumdaysanız kendinizle bir anlaşma yapın. Uykusuz gecelere ve şişmiş göz altlarınıza veda edin. Aksine bakımlı ve düzenli olmaya çalışın.
 • İnsanın çevresi, verdikleri kararlarda son derece etkilidir. Ortak arkadaşlarınıza iyi gözükmek, keyifli olduğunuzu hissettirmek, kimseye muhtaç olmadan ayaklarınız üzerinde durabildiğinizi belirtmek sevgiliye kendini affettirmenin başlangıç noktalarından biridir. İlişkinizde yaşadığınız ufak sorunların sizin önünüze geçemeyeceğinin açık bir göstergesidir.
 • İyimser olun. Kendinizi güvensizlik ve umutsuzlukla bölmeyin. Bu tür davranışlar ileride karşınıza çıkabilecek birlikte olma fırsatını törpüleyecektir. Pozitif ve umut veren kişi olmak sizi yüceltecektir.
 • Geride durmayı bilin. Kaçan kovalanır sözünden yola çıkarak, her anı bir fırsat olarak değerlendirmeye çalışmayın. Saygınlığınızı koruyun

Gerçekten sevgiliye kendini affettirmek istiyor musun?

Kendinize sormanız gereken önemli sorulardan bir tanesi budur. Onu gerçekten geri kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz çok şey var. Planlı ve metodlu bir şekilde bu mümkün. Ancak ihtiyacınız olan en önemli etkenler kararlılık ve sabırdır. Kararlılık ve Sabır ,önünüze çıkacak olan aşmanızı sağlayacak etkenlerdir. Eğer onu kazanmayı ve eski sevgilinize kendinizi affettirmeyi istemiyorsanız. Hiç başlamayın…

Sevgiliye kendini affettirmek için yardımcı e-kitap

Aşk asla basit değildir. Aslında aşk genellikle emek vermeden, hazıra konduğunuz bir duygudur. Bir anda kendinizi içinde buluverirsiniz. Önemli olan Aşka iyi bakabilmektir. Esas emek ve çaba onu bulduktan sonra harcanmalıdır. İlişkiniz bitmenin eğişine gelmişse ve durdurmak istiyorsanız erkekleri iyi tanımalısınız. Sevgiliye kendini affettirmek ve eski sevgiliyi geri kazanmak için hazırlanan eski sevgiliye mesaj e-kitabına BURADAN  ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular:

29 Comments

 1. Sayin admin bana yardimci olur musunuz ? Bana eski sevgilim durmadan msjlar atiyodu bende yeni sevgilim bunu duyarsa beni öldürür diyerek ona hayatimdan defol diye bi mesaj yazdim sonra bu msji ben itirah ettim ben eski sevgilime boyle bir msj yazdim askim habern olsn diyerek ama ben o mesajdan tam 2 hafta sonra söyledim sevgilime oda bana niye attigin anda söylemedin bana guvenmiyomusun ? Dedi ve bana baya bi küstü lutfen yardımcı olun ne yapa bilirim ?
  Not: gonlünü biraz olsa aldım artik mesajlarima cevap veriyo ama hala kirgın

  • Admin acil yardım lütfen ?
   Erkek arkadaşımla ayrıldık ben onun ilk sevgilisiyim ama o benim deği 1.5 yıl içerisinde toplam birlikteliğimiz 7 ay ilk başta ondan önce sevgilim olduğunu söyledim ama şimdi hatırlamıyor ilkim olduğunu biliyormuş ve o yüzden tüm kızlardan farklı tutup ayrıldığımızda geri döndüm dedi o benim hayatıma girdiği andan belli ayrılmamıza rağmen beni terk edip başka kızlarla gönül eğlendirmesine rağmen ben onu bekledim sevgilim olmadı… ikimizde birbirimizi çok seviyoruz tartıştık ve Kaç tane sevgilin oldu dedi 3 kişiyle çıktım 1 kişiyle de konuştum ama o an onu kaybetme korkusuyla 1 tane sevgilim bir de konuştuğum oldu dedim ona yalan söyledim ama o beni terk etti ilk sevgilim değil diye sevmiyorum diyor bitti artık ve ben onu geri kazanmak istiyorum lütfen yardımcı olun ağlamaktan perişan oldum

 2. Admin ben sevgilime bir iliskide herseyi erkek yapmak zorunda deyil sen hic bir sey yapmiyosun dedim. O da bana küstü ne yapmam gerek yardim ederseniz cok memnun olurum

 3. Admin bana acil yardımcı olurmusun nerdeyse her akşam kavga ediyoruz konuştuğmuzda herşeye kırılıyoruz neredeyse napacağmı bilmiyorum.

 4. erkek arkadaşım daha ilişkiye yeni yeni başlarken bana daha önce kac kişiyle çıktığımı sordu ben 3 kişi dedim daha sonra ilişkımızin 5. ayında tekrar gecmişimi kurcaladı ve daha çok kişiyle çıktığımı söyledım ve tartıştık kimseyle öpüştüp öpüşmediğimi sordu bende gerceği söyleyip öpüştümü söyledım ama onunla tanışmadan önce olmuştu herşey şimdi benımle yüzyüze gelmek bile istemiyor benden 1 hafta süre istedi msj atma arama 1 hafta boyunca dedi barışıp barışmayacagnı 1 hafta snra söylecek peki ne yapmalıyım bu süre boyunca

  • bence başka birini bulmalısın

 5. merhaba

  admin luften bana yardimci olurmusun
  ben sevglime yalan soyle kiz arkdasimla ciktim ve sevglim ogrendi simdi 3 haftadir kusyuz ve ne yapcam bilmyorum nasil bisey plancaycim bilmyorum kendini affetdir diyo hic bisey fayda etmiyo soguk davraniyo bana canim yaniyo hergun agliyorum luften bi akil ver vana ne olur admin

  • Duygusal ya da cinsel olarak aldatmak sevgiliyi en çok kızdıran ve kıran olaydır. Empati yapıp kendini onun yerine koyduğunda onun hissettiklerinin ancak onda birini hissedebilirsin. Eski ilişkini ve eski sevgilini geri kazanmaya çalışmak yerine ilişkini baştan inşaa etmelisin. Senin yeni sen olduğunu olna göstermeli ve değiştiğini ispatlamalısın. Seninle aynı ortamda bulunmak istemiyor olabilir, telefonlarına cevap da vermiyordur belki. Ama sana “Kendini affettir” demiş. Bu iyi bir işaret doğru argümanları bularak ona yaklaşmalısın. Mesaj trafiği etkili bir yoldur. Sana şimdi burda 1-2 satır mesaj yazsam anlamsız olacak çünkü her ilişkinin kendi temelleri ve beslendiği kaynaklar vardır. Eski sevgiliye mesaj kitabını okuyarak onunla nasıl iletişim kurarak eski sevgilini nasıl geri kazanabileceğini öğrenebilirsin. Kitabı okuyarak hatalarını ve neler yapman gerektiğini kendin keşfedebilirsin.

 6. Sadece mesajına geç cevap verdim. Çünkü görmedim
  . Herkes erkek dicek ama Kızım. Bir erkek neden bu nedenle ayrılır…

 7. Admin yardımcı olur musun lütfen sevgilimle çıkmaya iki hafta oldu ve ben beni eskiden beri seven biriyle normal bi şekilde konustugumu söyledim ve benim için buraları terk etti bana uzun bi mesaj attı dedim ben onu beni arkadaş olarak görüyor diye biliyordum hala beslediginden haberim yoktu dedim ama bana kırıldı ve bana artık güvenmediğini söyledi napicagimi bilmiyorum ve onu kaybetmek istemiyorum ne yapmam gerek

 8. Herkes eski sevgilimle opustugumj soyledim falan filan yazmıs ben sizin tam tersi durumunuzdayım sevgilim bana 2. Haftamızda daha once biriyle opustuguju soyledi bogazim dugumlendi bütün dînyam basıma yıkıldı ayni zamanda cok sinirlendim ve sinirle kimle opustuysen git onla konus artik ayrılalım boyle bir seyi benim girurum kaldirmıyor dedim.daha nelerin cıkacak dedim sonucta opusmusse baska seylerde yapmis olabilirdi simirle bunuda dile getirdim cok kırildi benden nasil boyle bisey beklersin dedi simdi ayrılalı 4 ay oldu ayriyim askerdeyim o da kirikkalede universitede sonra pisman oldum askimin gururumdan daha guclu oldugunu anladim bende gururumu dinlemedim kac defa mesaj attigimi bilmiyorum sonunda kizin knk si beni azarladi biraz atma mesaj artik diye yine sinjrlendim dedim numarasini sildim dedim bidaha da yemin ki aramayacam dedim hala yeminimi bozmadim cigerim yaniyo knksi sanki bana sapikmis muamelesi yaptigi icin kiza en son banada bidaha mesaj atma dedim 4 ay oldu her gun ne zaman bosta kaldam huzunlu bi sarki acip kendimi uykuya veriyorum gecelerim ona ait zaten beni unutmadiğinı biliyorum ama artik mesaj atmaya dahi yuzum kalmadi artik artık gulsemde gonlu aglayan adam oldum insan bi seye bu kadar deger verince neden ondan oluyoki heralde onu apdatmam falan lazimmis onla eglenmem lazimmis hayattan vefa beklemek askina kıymet bilmek seytandan cennet ostemekmis meger neyse iste anlatamasamda siz anladiniz beni heralde anlatsamda dinmez bu acı sogaraya bile baslayamadim nasil adamim ???

 9. Admin ben erkek arkadasimi cok kırdm. Buyuk bi kavga ettik ayrilmak istedigini soyledi dersleri kötü olduğu icin bende dayanamadim saydirdim küfür ettim cok ağır kelimeler kullandim aradan bi ay gecti mesaj attim konusuyoruz simdi ama barismiyo benim soyledillerimi yüzüme vuruyo aklından cikmiyomus güya beni seviyo farkındayım hala herseyine karışıyorum ve karışmama bisey demiyo vazgecemiyo benden ama barismiyoda cok kırdım ben onu kendimi affettirmem lazım admin lütfen bana yardim et ne yapacağımı bilmiyorum

  • İlişkilerde kırgınlıklar, tartışmalar olabilir. Önemli olan ilişkinin dinamiklerini tekrar canlandırabilmektir. Aranızdaki bağın kuvvetine bağlı olarak süreç uzar ya da kısalır. Eğer aşk gerçekse geri dönüşü olacaktır. Gönderdiğiniz mesajlardan emin olmanız gerekir. Atılan her mesaj cevap vermeyebilir. Eski sevgiliye mesaj kitabında geleceğe dair umut dolu mesajların nasıl atıldığını görebilirsiniz.

 10. Admin bizim iliski 136 gun oldu kizla birbirimizi cok seviyoz ama bazi yalanlarimi yakaladi ama aldatma degil facemi kapatmami istemisti tamam dedim ondan habersiz giriyodum ona engel atmistim arkadasinin facesinden gormus simdide her saatimiz kavgayla geciyor ayrilma noktasindayiz nabicaz yaa

  • Merhaba,
   Yalan ve habersiz iş çevirme gibi durumlar ilişkinin oksijen almasını engeller. Onunla birlikteysen ve onu çok seviyorsan sana yapılmasını istemediğin şeyleri de ona yapmayacaksın. Değiştiğini ve hatanı anladığını göstermen gerekir. Dürüstlük erdemini ortaya koymalısın. Hatanı kabul edip düzelttiğini göstermeli ve tekrarlamamalısın.

   Yalan zaman zaman tüm ilişkilere bir şekilde giriyor ve güven mekanizmasını sekteye uğratıyor. Eğer seni gerçekten seviyorsa gönlünü alman mümkün olabilir.

 11. Ya bende eski sevgilimden bahsetince beni terk etti 1sene oldu biz onunla kavga edeli feci şekilde kavga ettik

 12. Sevgilim bana söylediği bir sırrını benim başkasına söylediğimi duydu ve güvensizlik oldu bir de onun arkadaşlarından birine önceden iletişime gectigimi duydu bu da güvensizlik hayal kırıklığı oldu eskisi gibi değiliz ne yapmaliyim

 13. Sakasina onun fotosunu atip su cocuk cokmu tipsiz dedim ve saka dedim ama hemen engelledi mesajda atamiyrum lutfen yardim edin…

 14. Sevgilimin instagram hesabında gezerken bi kız dm attı kim diye sorunca ablam gibi dedi ondan iki yaş buyukmus 1hafta sonra öğrendim meğer esk sevgilisiymis ama bana kedi söyledi biraz tartıştık durumu anlattı bana kızgın miisn hala diye sorunca hayır geçti sinirim dedim ama o kızı bulup mesaj attım sevgilimden habersiz ve onunla tartıştım daha sonra kız sevgilime söylemiş onunla konuştuğumu ve ben o an ki sinirle birlikte olan ve paylaştığımız tek fotoyu instagram dan sildim da buna içlenmiş şimdi benimle eskisi gibi konusmuyo galerimde fotomuz yok ondan istedim silmeseydin dedi çok seviyorum nasıl gönlünü alicam ben onun yardım edin lütfen

 15. Bana güvenmiyorum ara vermemiz lazim dedi ne yapmam lazim

  • Merhaba,
   Ayrılık için öne sürülen sebepler her zaman gerçek anlamlarıyla değerlendirilemiyor maalesef. Güvenmiyorum derken şu anı kastetmiyor olabilir.Geleceğe dair planları kafasında oturtamıyordur ya da başka sebepler vardır. Eski sevgiliye mesaj kitabında ayrılık sebepleri kadınlar ve erkekler açısından ayrı ayrı olarak değerlendirilmiş. Okumanızı tavsiye ederiz.

 16. ona senı sevmıyorum dedim ama sakasın bemden ayrıldı neyapmalıyım ?

 17. Ben şimdi yanlış bir hata yaptım yalan söyledim şimdi affetmiyor affetmem için bişryler yapmıyorsun diyor be yapmam lazım acil yardum olun

 18. Admin sevgilime yalan söyledim telefonum meşguldü kuzenimle konuşuyodum kimle konusuyosun diye bağırdı ve o an bi panikle kaybetme korkusuyla kimseyle dedim kuzenimle konuştuğumu ispatladım ve ben onu çok seviyorum sabah herşeyi ona açıkladım ama benden ayrıldı hiç beklemediğini söyledi çünkü ilk defa yalan söyledim ama ağzımdan bi an öyle çıktı acı çekiyorum yardımcı olur musun

 19. Ben eski sevgilimle barışmak icin her türlü yolu denedim lütfen ban yardımcı olun neyapmam gerekiyo nasil davrnmalıyım onun gönlünü yeniden kazanmanın yolları neler lütfen bilen vrsa banada söylesin

 20. Admin kıskançlığım yüzünden sürekli kavga ettik ne söylediysem boş artık benden soğumaya başladı ne yapmam gerekiyor bilen varsa acil yardım etsin

 21. eski sevgilimi çok seviyordum sonra çok saçma bir şey yüzünden ayrıldık o gidip benim en yakın arkadaşımla çıktı ben de sırf ona inat onun en yakın arkadaşıyla çıktım şuan çok pişmanım keşke öyle bir hata yapmasaydım benden nefret ediyor
  şuan ne yapacağım bilmiyorum lütfen yardımcı olun

 22. Admin , ben sevgilimi aldatdim , onunla kavga ettikten sonra ben gittim hayatıma başka birini aldım , sevgilim onu ovrenmis 3aydir benden soylememi beklemiş , bende hic birşey olmamış gibi davrandim , simdi onunla barışmak istiyorum , affettirmek imkanim varmı acaba ?

 23. eski sevgilimi istiyorum

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir