Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı Oku

Posted by on Aralık 9, 2018 in Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı Oku | 0 comments

Yazıyı sonuna kadar incele, eski sevgiliyi elde et kitabı oku linkini bul ve hemen indirerek okumaya başla. Kitabın ismini duydun ve içeriğini merak ediyorsun. Bazı sebeplerden ötürü kitabın indirme linkini hemen veremiyorum.  Satır aralarını iyi takip edersen kitabın indirme linkini bulabilirsin. Okudukça kitap hakkında detaylı bilgi edineceksin.

eski sevgiliyi elde etme yöntemleri

Eski sevgiliyi elde et PDF – Kadın ve Erkek Okuyucular İçin

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı Hakkında Detaylı Bilgi

Kitabın içeriği: 20.000’den fazla ayrılan çiftin tekrar bir araya gelmesini sağlayan taktikler. Ayrılığın sebepleri ve 4 adımda sevgiliyi geri getirme yöntemleri.

Kitabın Türü: Kitap PDF formatında dijital ortamda okunan kitaptır. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan okunabilir.

Kitabın Yazarı: Mojo ilişki uzmanlığı

Kitabın Sayfa Sayısı: Erkek okuyucular için hazırlanan eski sevgiliyi elde et kitabı;

  • 77 sayfa Eski sevgiliyi elde et kitabı
  • 30 sayfa İzlenim testi
  • 30 sayfa kıskançlık testi
  • 12 sayfa online chat olmak üzere toplamda 149 sayfa.

Eski sevgiliyi elde et kitabının temel ve çarpıcı özelliklerinden biri de KADIN ve ERKEK okuyuculara yönelik taktikler farklı kitaplarda ele alınmış. Kitabı indirmek ve okumak için sayfayı ziyaret ettiğinizde “Kadın Okuyucular için Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı” ve “Erkek okuyucular için Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı” olarak ikiye ayrılıyor.

Bu konuda daha önce 2-3 tane kitap görmüş ve incelemiştim. Oradaki en büyük sıkıntının bu olduğunu düşünüyordum. Çünkü; eski sevgiliyi geri döndürmek istiyorsan “ters psikoloji” yap onunla ilgilenme. Mesela alışverişe çık gibi tavsiyelere yer veriliyordu. Erkek okuyucu için son derece anlamsız, uygunsuz taktiklerle doluydu.

Bu kitap ise kadın – erkek ilişkilerini doğru eksende ele alarak okuyucunun işini kolaylaştırıyor. Erkekler ve kadınlar inanılmaz taktikler sayesinde eski sevgililerini yeniden elde ediyorlar.

Yardımcı Kitaplarda Neler Var?

Eski sevgiliyi elde et kitabı, 3 adet yardımcı kitapla beraber geliyor. Hediye kitap olan sunulan kitapların sayfa sayısına ve içeriklerine bakıldığında ana kitap kadar etkili olduklarını söyleyebiliriz. Yardımcı ya da hediye olarak adlandırılan kitaplar esi sevgiliyi elde etmek adına atılacak adımları net şekilde ortaya koyuyor.

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı Yardımcı Kitapları

BONUS 1 – İzlenim Testi (Erkek ve Kadın Okuyucular) 

İzlenim testi sevgiliyi elde et kitabının önemli yardımcı kitaplarından bir tanesidir. Eski sevgiliyi elde et  – İzlenim Testi sayesinde eski sevgilinin gözünden kendini görme şansın olacak. Aslında aşama aşama onu geri kazanmak adına neler yapacağını öğrenmeden önce eski sevgilinin gözünde nasıl olduğunu tespit etmek önemli olacaktır. Böylece kendine aynada bakarak varsa yaptığın  hataları düzeltme şansın olacaktır.

BONUS 2 – Kıskançlık Testi (Erkek ve Kadın Okuyucular)

Ayrılığın farklı sebepleri olabilir. Kıskançlık da sebepler arasında gösterilir.  Acaba ne kadar kıskançsın, ayrılığın sebebi kıskançlık mıydı? Testi çözerek karar verebilirsin.

BONUS 3 – Onla Chat (Erkek ve Kadın Okuyucular)

SMS ya da diğer mesaj yöntemleri eski sevgiliyi elde etmek adına kuvvetli araçlardır. Onunla tekrar sohbeti nasıl başlatacağını bilmiyorsan Eski sevgiliyi elde et – Onla Chat sana yardımcı olacaktır.

eski sevgiliyi elde kitabı indir ve oku

Eski sevgiliyi elde et PDF – İndir – Oku

Eski Sevgiliyi Elde Et Yorumları

Eski sevgiliyi elde et kitabını okuyanlar ne demiş? İşe yarayıp yaramadığı hakkında en sağlam ve doğru bilgiyi okuyucular verir. Aşağıda eski sevgiliyi elde et kitabı hakkında yorumları görebilirsin.

Sizlere nasıl dua ediyorum anlatamam. Özlemden geberiyordum resmen ve ne yaparsam yapayım bir türlü eski sevgilimle yakınlaşamıyorduk. Tam tersine benden gitgide daha çok soğuyordu. Mesajlarıma cevap vermemeler, yüzüme telefonu kapatmalar… Sanırım yeniden bir arada olmak için yaptıklarımla iyice bunaltmıştım onu. Kitabı okuduktan sonra anladım tüm hatalarımı. İki buçuk ay boyunca kitapta yazılanların hepsini uyguladım. Allah sizden razı olsun. Şimdi eskisinden daha iyi bir ilişkimiz var. Hala inanamıyorum buna… iyi ki varsınız.

Nisa/Yaş: 26

 

Hocam, çok sağolun. 2 yıllık ilişkimde çok zor bi noktaya gelmiştik. Araya sokmadığım kişi, yapmadığım süpriz, almadığım çiçek, dilemediğim özür kalmamıştı. Artık beni istemediğini üzerine basa basa her fırsatta söyledi. Bir seferinde yeter artık adli makamlara şikayet ederim seni bile dedi. Baktım çaresizim eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalıyım diye araştırırken kitabınızı gördüm. Bunu da denicem dedim. Keşke çok daha önceleri denk gelmiş olsaydım. Kitapta dediğiniz her şeyi harfiyen yaptım. Tarih tuttum 76.gün telefonuma mesaj attı napıyosun, görüşelim mi diye.

Erdoğan/Yaş: 23

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı PDF İndir

Kitabın en önemli özelliklerinden bir tanesi de “Uzmana – Danışmana Sor” özelliğidir. İlişkilerin hepsi aynı olmuyor, duruma özel çözümler gerekebilir. Kitabın yazarından destek alabilir, ilişkine yönelik özel çözümü öğrenebilirsin. Buraya tıklayarak kitabı indir ve hemen okumaya başla.

Ücretsiz Eski Sevgiliyi Elde Et PDF İndir

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren kitabın ücretsiz versiyonu yasal olarak yasaktır. Telif hakkıyla korunan Eski sevgiliyi elde et PDF‘i yasal olarak indirmezseniz “Uzmana – Danışmana – Sor” hizmetinden de yararlanamazsınız.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir