Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları

Posted by on Aralık 7, 2018 in Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları | 0 comments

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları nelerdir, ne yapmak gerekir? Aşk – nefret, beraber olmak – ayrılmak anlamları her ne kadar zıt da olsa yapışık ikiz gibidir. Hissettirdiği duyguların gücü birbirine eşdeğerdir. “Az aşığım”, “az nefret ediyorum”, “ufak beraberliğimiz var” ya da “biraz ayrıyız” gibi kavramların insanın duygu dünyasında yeri yoktur. 

eski sevgiliyi elde etme yöntemleri

Eski sevgiliyi elde et PDF – Kadın ve Erkek Okuyucular İçin

Günlük hayatta “biraz ayrıyız” tamlaması kullanılsa da zamansal ifade olarak kullanılır, “Biraz ara verdik” demenin diğer yoludur. Ama eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları yazısında tüm bunları insanların kendini kandırırken ürettikleri cümleler olduğunu kabul edeceğiz. 

Öyle ya insan ya ayrıdır ya da birlikte, ya aşıktır ya da değil, ya nefret eder ya da etmez. Bence bu tür kavramlarda orta yol yoktur. Var diyen kendini kandırır. 

Vakit kaybetmeden sevgiliyi geri döndürme yolları nelerdir bir bakalım. Uzmanlar ne demiş, sevgilisinden ayrılanlar neler yapmış ve yorumlamışlar. Birazdan aşağıda maddeler halinde verdiğim davranışları önemsiyorum, çünkü hiç bir şey yapmamaktan daha iyidir. Sevgilimden ayrıldım diyerek kendilerini kahretmemişler, sadece ağlayıp sızlayıp yalvaran kişi olmamışlar. Karar vermişler ve uygulamışlar. 

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

1- Eski sevgiliyi geri döndürmek kişisel gelişimle mümkündür.

İnsanın kendisini geliştirerek elde edemeyeceği başarı yoktur, yeter ki yapmayı istesin. Yaşadıklarından ders çıkartıp sonraki adımın için kendini hazırlarsan, hayat daha kolay olacaktır. Acı çekmeden, hata yapmadan olgunlaşmak pek mümkün olmuyor. Mevlana’nın çok güzel bir sözü vardır. 


Mum olmak kolay değildir. Işık saçmak için önce yanmak gerekir.

Hz. Mevlana

Eski sevgiliyi geri döndürmek, insanın kendisini aslına döndürmekle ve üzerine yenilikler koymakla mümkün olabilir. Acınan, kendine başına ayakta duramayan ve özgüveni yerlerde bir insanla kimse beraber olmak istemez. Eski sevgiliyi geri döndürmek için kişisel gelişim tadında kitap tavsiyelerim olacak;

1- Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları Kitabı

2- Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

3- Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı

 

2- Eski sevgiliyi geri döndürmek dualarla olur.

Hassas bir konuya geldik. Dünya dualar üzerine kurulmuştur, insanlar aciz kaldıkları konularda Allah’a sığınmak için dua ederler. Doğru ya da yanlış demek konunun uzmanlarına kalsın. Dua ederek eski sevgilisini geri getirenler mutlular. Dua etmeden de Allah’a inanıp kendini geliştirerek eski sevgilisini geri döndürenler de mutlulular. O zaman sorun yok. 

Peki “Sevgiliyi geri döndürme duası” nedir? Böyle bir dua var mı? Dedim ya konunun uzmanından dinlemek lazım. Nihat Hatipoğlu’nu konusunda uzman olarak görebileceğimizi düşünüyorum. Bakalım o ne demiş? 

https://www.youtube.com/watch?v=L3RqYSCziV8
Nihat Hatipoğlu – Eski sevgiliyi geri döndürme duası – Çevirgel Duası

Videoyu izledin peki altındaki yorumlara dikkat ettin mi?

Esra5 gün önce

Oldu! Gece engeli kaldırmasını diledim ve sabah engeli kaldırmıştı


Ahmet Yılmaz1 ay önce

Kalbi taş olan birisine ne yaparsan yap döndüremezsin 👌😔😔

 


güven İlhan1 ay önce

Ya öyle denk geldi 20 gün ayrı kaldık üstelik ben ayrıldım girur yapıp arayadımda pişman oldum bu yöntemi sabah drnedim o akşam 21:30 gibi mesaj attı seni seviyorum çok özledim üzgün emojisi yolladı öyle mutlu oldumki ama çaktrmadım teşekkürler


İrem Öcalan4 hafta önce

Oldu 😱 O enerji akışını yoğun olarak hissetmedim ama, gerçekten yazma ihtimali olmayan bi durumdayken sırf konu açmak için yazdı. Teşekkürler!

Onlarca insan “Dua ederek sevgilisini geri döndürdüğünden” bahsediyor. Kimisi de işe yaramadığını söylüyor. İşte tam da bu yüzden doğru ya da doğru değil diyemem. Kul ile Allah arasındadır. Eğer “Ben eski sevgilimi dua ederek geri döndürmek istiyorum.” dersen sana iki kaynak önerebilirim. 

1- Kenzül Dualar (Anahtar Dualar) Kitabı 

2- En Etkili Aşk Duaları Kitabı

3- Eski sevgiliyi geri döndürmek büyülerle olur.

Bu büyü işini hiç anlamam ve onaylamam. Zaten kara tarafının olduğu da her halinden belli. Uzak durman gereken yöntemdir. Dikkat ettiysen çocukluğunda izlediğin çizgi filmlerde hep kötü olan, yalnız kalan ve sonunda cezalandırılan “büyü yapan” kadınlar ve erkekler olur. 

Ve o büyüleri yapanlarda genelde kadınlar olur. Ne yani kadınlar o kadar aciz mi sevdiği adamı elde etmesini bilmiyor da büyü yapıyor? E adı üstünde çizgi film işte, her filmde olduğu gibi iyi – kötü karakter olması gerek. Sen yine de büyüden uzak dur.

İnancın var mı yok mu? Bilmem ama inancın varsa büyü yapmanın günah olduğunu biliyorsundur. İnancın yoksa da sen “aşk büyüsü”, “sevgiliyi geri getirme büyüsü” gibi şeyler yapma. Sonucunda kesinlikle elde edemeyeceksin ama elde ettiğini varsayalım. İçten içe seninle birlikte olmak istemeyen birisinin varlığı ne kadar mutlu eder ki? Olacağına inanmak da olsa bile elde ettiğin sonuç da kendini kandırmaktan öte gitmeyecektir. 

4- Eski sevgiliyi geri döndürmek mümkün değildir.

Değişik bir bakış açısı, baştan kabullenilmiş. Ama dedim ya en azından karar verilmiş, yerinde sayarak patinaj çekmekten iyidir. Çünkü eski sevgilinin geri dönmeyeceğini düşünen kişi, adım atar. İhmal ettiği hayat zevkleriyle tekrar buluşup geleceğe umutla bakabilir. İlla yeni sevgilisinin olması şart değildir. 

Arkadaşları, hobileri , ailesi, eğitimi ya da iş hayatına daha fazla vakit ayırabilir. Hatta bu umursamaz, özgüveni yüksek tavır eski sevgiliyi o istemeden geri getirebilir. Nasıl mı? Buna ters psikoloji deniyor. Eski sevgilisinin sürekli peşinden koşanlar ona yeteri kadar düşünme fırsatı vermemiş oluyor. Ters psikoloji sayesinde eski sevgili artık o kadar da kendine güvenmiyor ve ayrılık hakkında daha fazla düşünmeye başlıyor. Bir müddet sonra da kendisi geri dönmek için yollar aramaya başlıyor. 

Garip ama gerçek “Gönül Kaçanı Kovalar”

5- Eski sevgiliyi kim geri döndürmek istesin ki?

E güzel o zaman, eski sevgiliyi geri döndürmek gibi bir derdin yok. Yeni maceralara yelken açabilir, hayatın tadını çıkarabilirsin. Belki de eski sevgilin gerçekten senin için uygun birisi değildi. Karşına yeni çıkacak kişi ile ömür boyu mutlu birlikteliğin olabilir. 

Eskisini düşünüp hayatının geri kalanında karalar bağlamak yerine bence doğru bir adım atmışsın. Sana hayatında mutluluklar dilerim, darısı diğer ayrılık acısı, aşk acısı çekenlerin başına. 

 

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir