En Etkili Aşk Duaları Kitabı Büyü mü? Dua mı?

Posted by on Şubat 20, 2018 in En Etkili Aşk Duaları Kitabı Büyü mü? Dua mı? | 2 comments

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Büyü mü? Dua mı?

En Etkili Aşk Duaları Kitabında Büyü Var mı?

En etkili aşk duaları kitabının içindekiler büyü mü? Yoksa Dua mı?

Eski sevgilisini geri kazanmak ya da var olan ilişkilerini güçlendirmek için dua arayışında olanların rağbet ettiği En etkili aşk duaları kitabının içinde büyüler var mı? Satışa sunulduğu günden bu yana en çok satanlar arasındaki yerini alan kitapla ilgili sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de büyülerle ilgili olan bölüm.

Sitemize gelen sorular üzerine kitap yazarına mail atarak görüşlerini almak ve sizleri bilgilendirmek istedik. Bilindiği üzere En etkili aşk duaları kitabı PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Ödeme sonrasında kargo ya da ev adresinize herhangi bir gönderimde bulunulmuyor. Ödemenizi yaptıktan sonra kitabın indirme linkini barındıran mail alıyorsunuz. Maili açarak içindeki linki tıkladığınızda kitap indiriliyor. Ve indirdikten hemen sonra okumaya başlayabiliyorsunuz.

Mail adresinizi hangi cihazdan açıyorsanız o cihazdan okuyabilirsiniz. Eğer cep telefonunuzdan açıyorsanız cep telefonunuza, bilgisayarınızdan açıyorsanız bilgisayarınıza, tabletinizden açıyorsanız tabletinize indirerek okuyabilirsiniz.

Kitapta Aşk Büyüleri Var mı?

En etkili aşk duaları kitabında Büyü var mı? Kitabı almak ve uygulamak isteyenlerin çekindikleri konuların başında büyü olayı geliyor. Kitabın satış sayfasına göz attığımızda da bu sorunun cevabını alabiliyoruz. Dilerseniz sizde siteyi ziyaret ederek “Sıka Sorulan Sorular” bölümündeki açıklamaları okuyabilirsiniz.

Biz yine de sizin için yazarın beyanlarını buradan sizinle paylaşarak  konuya açıklık getirmek istiyoruz. Sitenin bahsi geçen bölümünde 5. maddede yazar açık bir şekilde kitapta büyü olmadığının altını çizmiş.

5. Neden aşk büyüsü yerine aşk duası yapmalıyım?

  • Çünkü büyü hem dinen haram kılınmış ve lanetlenmiş bir yöntemdir hem de duaya nazaran oldukça zayıftır. Oysa dua, insanın Allah ile olan en güçlü bağlantı noktası ve muazzam bir etkiye sahip olan harika bir yöntemdir

Yine aynı şekilde 7. maddede  şu ibarelere yer vermiş.

7. Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

  • Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletitşim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir tılsım yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

En etkili aşk duaları kitabının sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sayfayı açıp okumaya başladığınızda yazarın aşağıdaki metne yer verdiğini görebilirsiniz.

  • Günün birinde Hazret-i Muhammed’e bir Yahudi kadın tarafından büyü yapılmıştı. O, Allah’a yalvararak bu büyüden kurtulmak için içtenlikle dua etmişti. Duası biter bitmez, üzerindeki çirkin büyünün kara etkisinden kurtulmuş, kalbi yeniden ferahlamıştı. Ardından da şöyle buyurmuştu: “En etkili büyü bile en güçsüz duayla baş edemez; çünkü büyü şeytani, dua ise Rahmani’dir.”

İbrahim Esin Kitapta Büyülere Yer yok Diyor

Yukarıdaki bilgiler ışığında yazarın açıkça beyanlarına baktığımızda kitapta büyü olmadığını ve hatta büyülere karşı olduğunu görebiliyoruz. Dilerseniz kitap hakkındaki yorumlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular: 

2 Comments

  1. Kitabı nerden temin edebilirim

    • Merhaba,

      Daha önceki yorumlarda da belirttiğim üzere En etkili aşk duaları kitabı PDF formatında hazırlanmış e-kitaplardır. Ödeme sonrasında cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan okunabilmektedir. Buraya tıklayarak kitabın satış sayfasındaki yorumlara ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir