Aşık Etme Duası

Posted by on Ekim 31, 2014 in Aşık Etme Duası | 1 comment

Aşık Etme Duası

En Etkili Aşık Etme Duası

Uzun zaman önce Aşık etme duası  ile ilgili bir yazı kaleme almıştım. İnternet’te yaptığım araştırmalar beni çok farklı kaynaklara götürdü. “Canbar aşk büyüsü” , “En etkili aşk büyüsü kitabı” ve şu anda adı aklıma gelmeyen onlarca yazı okudum. Büyü hakkındaki görüşlerim değişmedi. Aşık etme duası ve Aşık etme büyüsü arasındaki farkları ortaya koymak için karşınızdayım. Yazımı hazırlarken İbrahim Esin‘in “En etkili aşk duaları kitabı” ile karşılaştım. Yazıyı sonuna kadar okuyabilir ya da hemen alttaki paragrafta kitabın indirme linkini bulabilirsin.  Hadi başlayalım…

27.11.2015 Edit: En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında

Yazıyı kaleme aldıktan ve büyü konusundaki fikirlerimi belirttikten sonra, çok sayıda mesaj aldım. İbrahim Esin’in En etkili aşk duaları kitabını okuyanların yorumlarına göre kitap kesinlikle çok işe yarıyor. En etkili aşk büyüleri kitabı hakkındaki görüşlerimi net bir biçimde ortaya koydum ve arkasındayım. Büyü bir insana istemediği bir şeyi zorla yaptırmak üzerine kurulu gibi geliyor bana. Dua ise olaya bambaşka bir bakış açısı getirir. İbrahim Esin En etkili aşk duaları kitabında ve kitabının satış sayfasında çizgiyi belirgin bir şekilde çizmiş. En Etkili Aşk Duaları kitabını incelemek ve indirmek için buraya (tıkla) ya da aşağıdaki resme tıkla. Yazının geri kalanında en etkili aşk duaları kitabı yazısında eksik kalan yerleri tamamlayacağım. Zaten fikrim var ve biliyorum diyorsan alt paragrafta kitabın indirme linki mevcut. Yok ben biraz daha bilgi istiyorum diyorsan benimle kal ve muhakkak oku. en_etkili_ask_dualari

Hepimiz hedeflerimiz, arzularımız, isteklerimiz ve hayallerimiz ile ilgili olumlu şeyler duymak isteriz. İnsani bir dürtüdür bu. Seni güzel ya da yakışıklı bulduğunu söyleyen, ya da ne kadar kabiliyetli olduğundan dem vuran birisi senin ördüğün duvarları daha kolay aşar. Hele bir de kendini çaresiz ve umutsuz hissediyorsan her türlü çözüme açık bir halde bulursun kendini. Tam şu an olduğu gibi. Onlarca farklı şekilde çözüm arayacağına “En etkili aşk büyüleri kitabı”, “Canbar aşk büyüsü” gibi kelimelerle araştırma yapıyorsun. Ya onu kendine aşık etmek için başka bir çaren kalmamış ya da medyumlara falcılara verecek çok paran var. Biliyorum, medyumlar, falcılar, büyü üzerine hazırlanmış internet siteleri sana çok yakın geliyor.

Neden? Çünkü senin duymak istediklerini sana söylüyorlar ve sen de inanmak istiyorsun. Sebep her ne olursa olsun, bu yoldan gittiğin sürece kafan daha çok karışacak. Onu elde etmek için çaba sarf ettiğini düşünüp kendini rahatlatacaksın belki ama hayatın boyunca sırtında taşıyacağın bir yükün de altına girmiş olacaksın. Ne yükü mü? Bu tür boş arayışlarla onu elinden kaçırdığında “Neden kendimi kandırdım, oysa yapabileceğim çok şey varmış” diyerek kendini suçlamaya başladığında hissedeceğin yükten bahsediyorum.

En Etkili Aşk Duaları Kitabını Okuyanların Yorumları

İbrahim Esin’in kaleme aldığı En Etkili Aşk Duaları kitabını almadan önce yorumları muhakkak okumalısın. Aklına takılan tüm soruların cevaplarını soru – cevap – yorum bölümünde bulacaksın. En etkili aşk duaları kitabının yorumlarını okumak için buraya tıkla.

Aşık Etme Duası ve Farklı Bakış Açıları

Şimdi sana farklı bakış açılarıyla tam olarak ne düşündüğümü anlatmak istiyorum. Az önce yazdıklarımı aklında tut lütfen. Ben senin iyiliğini düşünen ve sana olumlu şeyler söyleyen bir arkadaşınım. Bundan sonra yazacaklarımı lütfen bu doğrultuda oku. Amacımız ortak amaç. Onu sana aşık etmek.

Aşık Etme Duası Doğru mu?

Ben bu konuda uzman değilim sadece gözlemlerimi ve Dua’nın bizler üzerindeki etkisini ve anlamını sizler kadar bilen birisiyim. Çaresiz kaldığımızda, acı çektiğimizde sığınacak birilerini ararız. Bizim gibi etten kemikten yapılma arkadaşlarımıza koşar onlardan medet umarız. Bizlere yardımcı olmak için kendini parçalayan arkadaşlarımız çoğu zaman olaylara taraflı gözlerle bakarlar. Ya da kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederler.

Seni çok sevdikleri için: Ya bırak Allah aşkına ne yapacaksın onu. Sen daha iyilerine layıksın.

Senin düşüncelerin duyguların önemli değildir. Acı çekmeni üzülmeni istemezler. Beklentilerin umutların hala içindedir ve engelleyemezsin. Sonuçta; bunlar seni rahatlatan cümleler olamaz.

Kendilerini düşündükleri için:  Evet insanoğlu sevgisinde bencildir. En yakın arkadaşının aşık olması. Onun kendisinden ziyade aşkıyla vakit geçireceği duygusunu körükler. İçten içe en yakın arkadaşını kaybetme korkusu ile olaylara başka bir gözlükle bakmaya başlar.

Kıskandıkları için: Onda var da bende niye yok? Kıskançlık en temel dürtülerimizden biridir. En yakın arkadaşın bile olsa kıskanırsın. Senin aşık olman ve sevdiğinle mutlu olma ihtimalin “Ben geç mi kaldım?” dürtüsünü beraberinde getirebilir.

Etten ve kemikten yapılmış insanların düşünceleri farklı boyutlarda şekillenebilir. Çünkü ihtiyaç, beklenti, düşünceler ve muhtaçlık duygusu devreye girebilir. Halbu ki, senden çok daha güçlü ve kudretli sana hiç ihtiyacı olmayan ilahi güç karşısında durum farklıdır. Allah’a sığınmak onun karşısında aciz olduğunu kabul etmek ve ondan yardım dilemek insanı rahatlatır. İşte dualar burada devreye girer.

Günlük hayatımızda onlarca şey için dua eder Allah’ın ismini zikrederiz. Ondan dualar aracalığı ile yardım dileriz. İbrahim Esin’in hazırladığı En Etkili Aşk Duaları kitabı burada devreye giriyor.

  • Sevdiğine kavuşmak için nasıl dua edilir?
  • Duaların kabul şartları nelerdir?
  • Dua ederken nelere dikkat edilmeli?
  • Hangi dualar edilmeli?

vb. konularda hazırlanmış çok güzel bir kaynaktan bahsediyoruz. Yazımın başında büyü ile dua arasındaki farkın İbrahim Esin tarafından net bir şekilde ortaya konduğundan bahsetmiştim. Şimdi kendi sayfasındaki yazılardan biraz alıntı yaparak bu konudaki eksikliğimi gidermek istiyorum.

“En etkili büyü bile en güçsüz duayla baş edemez; çünkü büyü şeytani, dua ise Rahmani’dir.”

 

  • Bu sebepledir ki birçok insan haram olduğunu bile bile “aşk büyüsü” yapmak veya yaptırmak için çırpınıp duru. Hatta bu uğurda bir yığın para harcar!
  • Ne kadar garip bir durum değil mi? Bir insanın kalbinden geçen yakıcı duyguları gerçekleştirmek için kalbin sahibi ve yaratıcısı olan Allah’a el açmak yerine, Allah’ın haram kıldığı büyü yoluna başvurması ne garip ve acı bir durum!
  • Oysa buna hiç ama hiç gerek yok! Çünkü kalbi yaratan Allah olduğu gibi kalpteki bütün duyguları da yaratan Allah’tır. Bunu bütün derinliği ile kavramış olan Hazret-i Muhammed (sav), kalbinden geçen her arzu için ellerini Allah’a açar ve şunu söylerdi:

“Allah’ım, sen kalpleri evirip çevirensin. Benim kalbimi, dinin üzere sabit kıl.”

Kaynak: Alıntı yapılan kaynak

Aşık Etme Duası ile Kendini Kandırıyor musun?

Aşık olmak, erkekleri ya da kadınları etkilemek sır değil aslında. Dua etmek demek “Saldım çayıra mevlam kayıra” mantığıyla olmamalıdır. Kendini de bu konuda geliştirmeli ve iyi insan olmak yolunda adımlarını sağlıklı bir biçimde atmalısın. Dua etmek kendini kandırmak anlamına gelmez. Kendisinden daha büyük ve ulu bir güce, yaradana sığınmak kesinlikle kendini kandırmak değildir. Milyonlarca insan her gün el açıp yardım ister.asik-etme-duasi

  • Allah, Yüce Kitabı’nda: “Duanız olmasaydı ne öneminiz vardı?” demiyor mu?
  • Yine Rabb’imiz: “Ben dua edenin duasına cevap veririm.” demiyor mu?

En doğru ve herşeyi bilen O olduğuna göre “Dua” ile “Kendini kandırmak” kelimelerini bile yan yana kullanmamak gerekir.

En Etkili Aşık Etme Dualarını İstiyor musun?

Yaklaşık 5-10 dakikadır yazdıklarımı okuyorsun, sana yeni bir bakış açısı verebildiğimi düşünüyorum. Şimdi doğru olanını yap ve “en etkili aşk duaları kitabını” oku. Aşık etme büyüsü ya da büyüleri aramaktan, medyumlarda falcılarda medet ummaktan bir an önce kurtul.  Bugüne kadar ne tür yanlışlar yaptığını bu günden sonra ne tür doğrular yapacağını keşfet. Hayatını yeniden tasarla ve kendine güvenen, özgüven sahibi bir insan olarak hayatına devam et.

Tüm bu söylediklerimden sonra şapkadan tavşan çıkmasını beklemek, kendini kandırmak Allah’ın haram kıldığını yolu tercih etmek için Aşık etme büyülerini araştır.

Yok bunlar bana göre değilmiş diyorsan. Allah’a sığınmak ve onun gösterdiği yoldan gitmek, sevdiğini temiz yollardan nasıl kazanabileceğini öğrenmek için buraya tıklayarak İbrahim Esin’in en etkili aşk duaları kitabını indir.

Son bir not: Allah ile kul arasına kimse giremez. Dualar özeldir ve şükran duymak, minnettarlık göstermek, yardım dilemek, acizliği kabul etmek için edilir. Bir başkasına ihtiyaç duymaya ne gerek var? düşüncesi de tamamen doğrudur. En etkili aşk duaları kitabı seni okumaya ve dua etmeye teşvik edecektir. Bazı şartların olması gerekir. Biliyorsan zaten sorun yok. Ama bilmiyorsan okumanı tavsiye ederim.

Benzer Konular:

1 Comment

  1. yalannnnnnnnnnnnn KALBİME GÖMERİM O ZAMAN UNUTUPTA SİLERİM O ZAMAN

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir