Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

Posted by on Kasım 6, 2014 in Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı | 25 comments

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Hakkında

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı hakkında öğrenmek istediklerine bu yazıdan ulaşabilirsin. Sadece kitap hakkında bilgiler vermek istemiyorum. Belki farklı kaynaklardan okuduğum taktikleri bir araya getirerek sana yardımcı olmak istiyorum. Ancak şunu hemen belirtmeliyim ki kitabın yazarına haksızlık etmemek için, onun emek harcayarak bir araya getirdiği çok değerli bilgileri buradan seninle paylaşamam bunun için kitabı alıp okumalısın. Bu sayede sen eski sevgilini geri kazanmak için çok büyük bir adım atarken, yazarı da emeklerinden dolayı ödüllendirmiş olacaksın.

Bu kitap hakkında yeterince bilgi sahibi olarak buraya geldiysen hemen buraya tıkla ve kitabı indir. Çok faydalı olacağını bildiğim için tavsiye ediyorum.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin İlk Tavsiyeler

Eğer Onu Geri Kazanmak İstiyorsan Dikkatlice Oku!

Sana en uygun insanın “Eski Sevgilin” olduğundan eminsen, muhtemelen yapacağın en iyi şey onu geri kazanmaktır. Eski sevgilini geri kazanmak için bir plana ihtiyacın var. Plan kelimesinden korkmana gerek yok. Biz kadınlar planlı işleri çok severiz ve yaptığımız planlar sayesinde olayları kendi lehimize çevirebiliriz. Birlikte yapacağımız bu planın için kirli ayak oyunlarına yer yok! Sen olman ve kendini keşfetmen yeterli.

Şimdi hemen durum tespiti yaparak başlayalım. En zayıf olduğun anlar duygusal olarak zayıf hissettiğin anlardır. Duyguların, şu an içinde bulunduğun durumu net olarak değerlendirmenin önüne geçiyor. İlk olarak gerçekleri görmeni engelleyen duygularından sıyrılmalı ve gerçekçi bir düşünce tarzı benimsemelisin.

Hazırsan Başlayalım;

Planı oluşturmak için adım atmadan önce sana bir kaç soru sormam izin ver. Ve lütfen, sorduğum sorulara dürüstçe cevaplar vermen gerektiğini hatırla. İnsanın kendini kandırması, tıpkı duyguların kör etmesi gibi elinde var olan potansiyel çözüm yollarını görmesinin önündeki engeldir. Kendini ve beni kandırma… Dürüst olarak, olayları daha serin kanlı bir biçimde değerlendirebilirsin.

“Hata yaptığını fark etmemek, hata yapmaktan daha kötüdür”

Soru 1: Eski Sevgilini Geri Kazanmayı Gerçekten İstiyor musun?

Eski sevgilini geri kazanmak için temel hareket noktan İstemek olmalı. Onu geri kazanmayı gerçekten istemiyorsan yaptığın planlar hiç bir işe yaramayacaktır. Şu anda onu geri kazanmayı istemekle ilgili çekincelerin varsa vazgeç. İnanmadığın ya da istemediğin hiçbir girişimden verim alamazsın. Kaldı ki geleceğini etkileyecek olan bu kararı vermek için kendinden emin olman gerekir. Daha önce yaptığın hataları yaparak onu geri kazanamayacağını anlamış olmalısın. İSTEMEKLE, YAPMAK arasında büyük bir fark vardır. Eski sevgilini mutlu etmek için yapacağın fedakarlıklar sonrasında mutlu olacak mısın? Onu geri alacak gücü ve isteği kendinde görüyor musun?

Onu geri kazanmak için kendinde var olan alışkanlıklarını değiştirdiğini düşün. Yine de mutlu olur musun?

sevgiliyi-kazanmak

Eski Sevgilini Geri Kazanmayı Gerçekten İstiyor musun?

Soru 2: Değişime Hazır mısın?

Soruyu tekrarlıyorum. Onu geri kazanmak için değişime hazır mısın? Başkası için kendini asla değiştirmemelisin. Biraz kafa karıştıdığını biliyorum. Hem değişime hazır olmanı hem de başkası için kendini asla değiştirmemeni istiyorum. Değişimi kendin için istemelisin. Bugüne kadar yaptıklarından ders alıp kendi mutluluğun için kendini değiştirmelisin. Değişimin bu şekli başkası için değişmek anlamına gelmiyor.

Her insan özeleştiri yapar. Yapılan özeleştirilerin sonucunda beğenilmeyen huylar, kötü alışkanlıklar görülebilmeli. Kendini mutlu etmek ve eski sevgilini geri kazanmak için değişime hazır mısın?

sevgiliyi-geri-kazanmak-icin-degismek

Eski Sevgilini Geri Kazanmak İçin Değişime Hazır mısın?

Soru 3: Kendine Güveniyor musun?

Eski sevgilini düşündüğünde kendine eksik gördüğün yanların var mı? Onu hak etmediğin düşüncesi hakim mi? Kendine güvenmemek, ayağındaki pranga gibidir. Hedefine gitmeni engeller. Ancak kendine güvenirsen hayatını yeniden tasarlayıp,  geleceğini baştan inşaa edebilirsin.

“Kendimi olduğumdan farklı görmeliyim” anlamını çıkarma hemen. Şımarıkça davranarak son şansını da kaçırabilirsin. Kendinizi iyi tartın ve değerlendirin. Ölçüyü kaçırmadan özeleştiri yapmaya çalışın. Eğer derin depresyon, stres ve panik ataklardan yakınıyorsanız. Ayrıca tüm bunların ötesinde “intihar” aklınızdan geçtiyse HEMEN profesyonel bir yardım alın.

 

sevgiliyi-geri-kazanmak-icin-kendine-guven

Eski Sevgilini Geri Kazanmak İçin Kendine Güveniyor musun?

Soru 4: Eski Sevgilinin Senin Hakkında Ne Düşündüğünü Biliyor musun?

Oldukça hassas ve sana söylenen olumlu düşüncelere inanma eğilimindesin. Kendini kandırabilir ya da başkaları tarafından eski sevgilin hakkında boş vaatlerle kandırılabilirsin. “O seni hala seviyor”, “O seninle birlikte olmak istiyor” tam da senin duymak istediğin cümleler. Aslında gerçeklikle uzaktan yakından ilgisi olmayan olaylar, arkadaşların ya da onun arkadaşları tarafından sana olmuş gibi anlatılabilir. Öte yandan onlar başka şeyler anlatsa bile sen duymak istediğin şekilde yorumlayabilirsin. Acı çekiyorsun, kontrolünü bazı durumlarda kaybediyorsun, üzgünsün ve tamamen duygularına hareket ediyorsun. Dikkatli Ol! Nasıl davranacağını ve ne yapacağını bilmiyorsan Duygusal yaralar ve aşk acısı baş edilmesi kolay olmayan bir durumdur. Duygusal yaraları iyileştirmek zaman alır. Duygusal yaraları iyileştirmek ve Aşk Acısından kurtulmak kitabı sana içinde bulunduğun durumla ilgili çok güzel çözümler sunuyor. Kitabı incelemek ve indirmek için buraya tıkla.

Az önce söylediğim gibi, duygusal yoğunluklar gerçekleri görmeni engeller. Acından sıyrılmalı ve olanı biteni bir de eski sevgilinin bakış açısından değerlendirmelisin. Şimdi tekrar gözden geçir; Eski sevgilinin senin hakkında ne düşündüğünü, ne istediğini biliyor musun?

eski-sevgilin-senin-hakkinda-ne-dusunuyor

Eski Sevgilinin Senin Hakkında Ne Düşündüğünü Biliyor musun?

Soru 5: Harekete Geçtin mi?

Çok klasik olacak ama değişmeyen tek şey değişimdir. Kendini değiştirmek için harekete geçtin mi? Yoksa çevrendekilerle ve kendinle saatlerce konuşup, dert yanıp, ağlanıp sızlanacak mısın? Harekete geçmek, hiç bir şey yapmadan durmaktan çok daha iyidir. Kendini değiştirmek için hergün yapabileceğin ve değişimleri takip edebileceğin aktiviteleri seç. Bunlar neler mi? Bugüne kadar ihmal ettiğin herhangi bir şey olabilir?

 •  Kilo vermek
 • Maddi durumunu güçlendirmek
 • Özgüvenini inşaa etmek ve saygı duyulan biri haline gelmek
 • Hatalardan ders almaya başlamak ( – Suçu başkalarında arayıp, üstünü örtmek yerine sorumluluk alıp çözüme odaklanmak-)
 • Daha güçlü olmak için adımları atmak

Özgüven sahibi olarak eskisinden daha farklı olduğunu göstermek ve bunu hissederek yaşamak iyi bir başlangıç olacaktır. Sadece düşünecek ve hiç bir adım atmayacak mısın? Bence şimdi tam zamanı. Özgüvenini yeniden inşaa et. Eski sevgilini geri kazanmanın garantili yolları kitabında, onu geri kazanmak için gereken tüm sıradışı yöntemleri bulabilirsin. Ama özgüvenini kazanmak için daha farklı bir kaynağa ihtiyacın olacak . Yürüyen Özgüven e-kitabı bu konuda sana yardımcı olacak. Eski sevgilini geri kazanmak için harekete geç.

eski-sevgilini-geri-kazanmak-icin-harekete-gec

Eski sevgilini, geri kazanmak için harekete geçtin mi?

Soru 6: Kendinden Emin misin?

Sen de dahil olmak üzere herkes karizmatik ve lider ruhlu insanlardan hoşlanır. Kendi kararlarını kendi verebilen, aldıkları kararları uygulayacak güce sahip olan, eleştirilere rağmen kendi hayatını yönetebilen insanlar çekim merkezi gibidir. İnsanları kendilerine çekerler. Şimdi kendine güvenmenin tam zamanı. Ayrılık sonrası; yalvarıp yakarmayı, ne kadar çok sevdiğini söylemeyi, kendinize acındırmayı bırak. En önemlisi ÖZSAYGINI eritmekten vazgeç. Sorunları tespit edip, çözümler bulmak için gücünü topla. Eski sevgilini geri kazanmak için kendinden emin misin?

kendinden-eminmisin

Eski Sevgilini Geri Kazanacak Kadar Kendinden Emin misin?

Birkaç soruyu daha sorduktan sonra çözüm için sana yardım edeceğim. Aslında şu ana kadar yazdıklarımı dikkatlice okuduysan, çözüm kafanda şekillenmiş olmalı. Bundan sonra karar verme yeteneğini ve soğuk kanlılığını devreye sokarak GURUR ve AŞK arasında bir seçim yapmak gerekiyor.

Önemli Olan Eski Sevgilini Geri Almak mı? Gururunuza Karşı Gelmek mi?

Sorunlar karşısında yıkılmak çözüm olmayacaktır. Aksine problemler giderek büyür. Eski sevgilinden ayrıldın ve dünyanın sonu geldiğini düşünüyorsun. Çözüm, kendini kahretmek, dibe vurmak, alkol, uyuşturucu ya da sakinleştirici haplarda değil. Aslında bu tür eğilimler sağlıklı ve mantıklı düşünmenin önüne perde çekerek çözümden uzaklaşmana neden olur. İlişkini ve eski sevgilini senden iyi tanıyan bir başkası olamaz. Çözüm içinde bir yerlerde ve sen biliyorsun. Sana yardımcı olmam için, sana ihtiyacım var. Ama dağınık, yıkılmış, odağını kaybetmiş sana değil. Dingin, sağlıklı ve mantıklı düşünen sana ihtiyacım var. Kendini yok ederek çözüme ulaşamazsın

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Kendini yok ederek, yok sayarak hiç bir yere varamayız. Kendine dikkat etmeli, sağlıklı beslenmeli, spor yapmalı ve evin dışında vakit geçirerek güçlü olmak yolunda ilk adımları atmalısın.

Sevgilisi tarafından terk edilenlerle yapılan sohbetlerde çok çarpıcı sonuçlar ortaya çıkarılmıştır. Çiftlerin sorunları bildikleri ama çözmek yerine birbirlerine saldırarak hataların üstünü örtme yoluna gittikleri tespit edilmiştir.

Eski sevgilini geri kazanmak istiyorsan, önceden yapılan yanlışların izlerini takip etmek yerine kendini geliştirmeli ve yeni bir yol bulmalısın.

Eski Sevgiliye Mesaj

Yazıyı hazırladığım dönemlerde olmayan bir kitap daha çıktı. 7-8 aydır piyasada ve oldukça rağbet görüyor. Eski sevgilisini geri kazanmak isteyen ama bir türlü ne yapacağını bilemeyenler için çıkış kapısı niteliğinde. Eski sevgiliye mesaj kitabı ile onlarca insan sevdiğine kavuşmuş durumda. Burada anlatılanlardan çok daha derin ve sağlam taktikleri içeriyor.

Eski sevgiliye mesaj kitabı kendine değer vererek ilk adımı atmanı istiyor. Özenli ve özgüven sahibi insanlar kitleleri peşinden sürükler. Eski sevgilin de seninle tekrar birlikte olmak isteyecek. burası çok önemli. Şu anda onunla birlikte olmak isteyen sensin. Onunla tekrar ilişki yaşamak isteyen sensin. Eski sevgiliye mesaj kitabındaki taktikler sayesinde tekrar başlamak isteyen o olacak. Çok fazla detay vermek istemiyorum. Yardımcı kitaplarla birlikte 90 sayfanın üzerindeki doyurucu bilgilerle eski sevgilini geri kazanmak için sağlam adımlar atmış olacaksın.

Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı

Hemen İndirin!!!

eski-sevgiliye-mesaj-kitabi-incele

İki hediyeniz daha var.

FaceBook Stratejisi

Aşk Acısıyla Baş Etmek
Hemen İndirin!!

Kendini Nasıl Geliştirebilirsin?

DEĞİŞİM; sadece yapılan hatalardan sıyrılmak değildir.Eski sevgilinin ESKİ SEN olmadığını göstermektir. Aşkın ilk dönemlerinde gözle kör olur. Hatalar görmezlikten gelinir, üstü örtülür ancak sonradan ortaya çıkar. Şimdi harekete geçerek, onun seni ilk günkü kadar çok sevmesini ve ilgi göstermesini sağlayabilirsin.

Takip edeceğin yeni yolla, çok uğraşsa da hatalarını göremeyecek, Çünkü artık o hataları yapmıyor OLACAKSIN.

Şunu hiç bir zaman unutma. Bu sorunla karşılaşan tek kişi ya da tek çift siz değilsiniz. Yani size özgü bir problem değil bu. Hemen hemen her çift bu problemle yüzleşebilir. Dolayısı ile uzmanlar toplumun tamamını ilgilendiren bu sorunlar hakkında çalışmalar yapmış ve çok basit çözümler üretmişlerdir.

Uzman görüşlerini barındıran yardımcı kaynaklardan en önemlisi “Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı”‘dır. Hemen şimdi okumaya başlayabilir ve sıra dışı yöntemlerle eski sevgilini geri kazanabilirsin. Kitabı indirmek için buraya tıkla.

İlişkilerde yaşanan sorunlar içe kapanıklığa ve yalnızlığa sebep olur. Sadece sevgilinle olan ilişkilerinden bahsetmiyorum. Etkileşimde olduğun tüm insanlarla olan ilişkilerini düzenlemek adına yeni bir bakış açısı kazanabilirsin.

Bu bir sistem kitabıdır. Eski sevgilini geri kazanmak için en iyi dostun olacağını düşünüyorum.

Denenmiş ve gerçekliğini kanıtlamış çözümler için Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabını okuyun. Henüz onu kaybetmediysen ve kaybetmek üzere olduğunu düşünüyorsan, durumun gerçekte ne olduğunu anlayabilirsin.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Diğerlerinden Neden Farklıdır?

Çünkü;

 • Süslü terimler, karmaşık psikolojik tanımlamalar yoktur. Basit ve sade bir anlatım
 • Eski sevgilini geri kazanmak için kendine değer vermeyi öğütler
 • Kendine yatırım yapmanı tavsiye eder.
 • Değişim için gereken yöntemleri göstererek acını hafifletir ve seni hedefe odaklar
 • Ne yazacağını bilirsen, mektup yazmak etkilidir. Kitapla birlikte verilen “2.şans mektubu” ile duygularını doğru bir biçimde ifade edebilirsin
 • Onu geri kazanmak için gereken tüm yöntemleri barındırır
 • Kaybedecek vaktin yok ve hemen şimdi okumaya başlayabilirsin. Kargo beklemene gerek yok. Aşağıdaki linki tıklayarak kitabı hemen bilgisayarından okuyabilirsin.
 • Dolaylı ve dolaysız yollardan Eski Sevgilini Nasıl Etkileyebileceğini öğrenirsin.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

Hemen İndirin!!!

sevgiliyi geri kazanmanın yolları

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları Kitabı

Bir hediyeniz daha var.

ZİHİN KONTROL YÖNTEMLERİ!

İnsanlara istediklerinizi nasıl yaptırırsınız?
Kendinizi her şey için nasıl affettirirsiniz?
Eski sevgilinizin sizi aramasını nasıl sağlarsınız?
Sizinle görüşmeyi kabul etmeyen eski sevgilinizi nasıl ikna edersiniz?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili yolları Kitabı Hediyeleri

2. Şans Mektubu
Zihin Kontrol Yöntemleri
Hemen İndirin!!

eski sevgiliyi geri getirme büyüsü e-kitap

Benzer Konular:

25 Comments

 1. kitabı banka kartıyla almak için işlemleri yapıyorum telefon numarama şifre geliyor onuda yazıyorum ama hata veriyor herşeyi doğru yazıyorum 4 kere felan tekrarladım benden para kesilecek mi kitabı alamadım kitabı almayı çok istiyorum yardım edermisiniz bu konuda çok acill

  • Merhaba,
   Kitabın satışı ile ilgili olarak ödeme yaptığınız site ile temasa geçin lütfen. Site sahipleri ve altyapı son derece güvenilirdir. Hemen sorununuzla ilgili cevap vereceklerdir.

  • Selam.Siteye bende yazdım cevap alabildiniz mi.Çok acil kitaba ulaşmam lazım

   • Kitap OdaklıPazar firması üzerinden satılmaktadır. Ödeme yapıldığı halde kitabı indirememek gibi bir durum söz konusu olamaz. Mailler bazen gereksiz posta kutusuna düşebilir. Ancak hesabım bölümünden giriş yaparak kitaba ulaşabilirsiniz. Ya da telefon ve mail ile destek talep edebilirsiniz.

 2. Aynı sorun bende de var. Kiminle nasıl görüş sağlayabiliriz bu konu hakkında?

  • Merhaba, OdaklıPazar sitesinde satışa sunuluyor dilerseniz buraya tıklayarak sayfanın üst bölümünde iletişim bilgisini bulabilirsin.

  • okudunuzmu? gercekden etkilimi?
   bir dde men yurt disindayim yurt disindan herhangi bir bankaynan ala bilirmiyim?

 3. şimdibenimiyice kafamkarıştı tamam biz konuşuyo ediyoz ama okulda konuşmuyoz hep birbirimizden kaçıyoz ama kendisi bana diyo istesende istemesende biz geri barışıcaz ben sana bağlandım istesemde artık seni unutamam diyo şimdi ben bundan ne anlamalıyım lütfenyardım edermisiniz 🙁

 4. merhaba.nolursunuz bana yardim edin.ben azerbaycanliyim.sevgilimle ayrildim.cok kotu bir durumdayim.sarkilar dinleyib surekli agliyorum.biz birbirimizi cok seviyoruz.ama surekli benim yaptigim hatalar yuzunden artik son defa ayrildik.onsuz yapamiyorum.yasama gucum yok.nolur yardim edin.cok ama cok umitsizim.kendi mutlulugumu kendi ellerimle mahvettim.Yalavriyorum yardimci olun

 5. Kitabı daha önce alan var mı.Para ödendiği halde kitabın indirilemediği yazıyor.Bu yüzden sitenin güvenirliliği hakkında şüphelerim var.Çok acil cevap verirseniz sevinirim.

  • Kitap OdaklıPazar firması üzerinden satılmaktadır. Ödeme yapıldığı halde kitabı indirememek gibi bir durum söz konusu olamaz. Mailler bazen gereksiz posta kutusuna düşebilir. Ancak hesabım bölümünden giriş yaparak kitaba ulaşabilirsiniz. Ya da telefon ve mail ile destek talep edebilirsiniz.

 6. Sevgilimden ayrılalı 1 ay oluyor ama ben hala ilk günkü gibi yorgun bitkin düşünceli bitmiş halde sürekli aglamali moddayim , şimdi eski sevgilim başkasıyla çıkıyor ve beni de öyle biliyor şimdi çıktığı kızda benden önceki sevgilisi ve biz bu kızla konusuyorduk bana barisirsiniz seviyorsunuz birbirinizi diyordu ama elimden aldı bu gecede sırf eski sevgilimden intikam almak için beni onun elinden aldigini çok azıcık sevdiğini onuda ben kendimden sogutarak bitirdi mi soyluyo benle oynadı ve.intikam ateşiyle yanıp tutusuyorum bana ne yapmam gerektigiyle ilgili yardımcı olurmusunuz

 7. Arkadaşlar merhaba. Kitabı alma kararı aldım fakat yapılan gordukten sonra şüpheye dustum. Para ödediğiniz halde kitabı indiremeyen arkadaslar acaba kitaba ulaşabildiler mi? Ona göre bende alicm da garanti olsun istiyorum. Cevap verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

  • Merhaba, ürün OdaklıPazar güvencesiyle satılmaktadır. Ödeme yapıldığı takdirde kitabın indirme linkinin gönderilmesi söz konusu olamaz. Dilerseniz https://odaklipazar.com/ adresini ziyaret ederek yetkililerle görüşebilirsiniz.

 8. zaman …

  • sevdigim beni birakti … cok kirdim onu ben . Cok hata yaptim lakin kendimi affetirmek istiyorum … ama asil bilmiyorum .herseyi yaptim ama affetmiyor . dun tam iki sene olacakti … iki senelik beraberligimizi kutliyacagimiza o beni birakti gitti . sevmiyorum artik seni dedi … aci cekiyorum … benim kayip edecek baska bir seyim yok ki ;ç ruyalarimda goruyorum onu …beni koruyup koluyordu . ben onu ozledim ! 4 ay oldu beni terk edeli … lutfen bana yardim edin ! yalvariyorum ! ben iyi degilim artik

 9. Kitap dünyasında kitap fiyatları ortalama 25-45 arası iken,bu fiyat gerçekten çok fahiş.Üstelik elimizde tutamadığımız,maddesel bir varlığı bile olmayan bir kitaba.Eğer gerçekten insanlara yardım etme amacınız olsaydı bu kitabı daha normal bir fiyata satışa sunardınız.Bana amaç sadece para kazanmak gibi geldi o yüzden bu kitabı almak istesemde buyüzden almıyacağım.

  • Merhaba,

   Eski sevgiliyi kazanmanın garantili yolları kitabının sahibi biz değiliz. Sitemizde yer alan bilgiler tavsiye ve öneri niteliğindedir. Ürün fiyatı ile ilgili olarak taleplerinizi buraya tıklayarak ürün sahibine iletebilirsiniz.

 10. Merhaba farklı şehirlerde yaşıyoruz sürekli karşısına çıkmam mümkün değil. Faydalı olur mu kitap?

 11. ÖDEME YAPARKEN NEDEN ŞİFRE GELMİYOR..GÜVENLİ ALIŞVERİŞ SİTYESİNDE ŞİFRE OLUR ACİL CVP

  • Ödeme altyapısı ile ilgili olarak OdaklıPazar yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

 12. Ben nie beni tanımayan birini geri kazanmak istiyimki erkek seviyorsa insan gibi gelecek benim gelmemi değil erkeğin gelmesi lazım fazla naz aşık usandırır takmayın zaten kaderinde varsa gelir ama yok seni kukla oyuncak gibi görüyorsa onu değil geri kazanmak yüzünü bile görmek istemem bu dünyada Rabbim o kadar güzel insanlar yaratmışken biri gider diğeri gelir önemli olan yakışıklılığı değil kalbi Aklı düşüncesi olgunluğu çoluk çocuğa kendimi kukla yaptırmam bu saatten sonra seven tıpış tıpış gelir kendi ayaklarıyla Allah bu Dalga geçtiğin kıza bi gün aşık olursun o geri kafanı duvarlara sokarsın ben nie beni istemeyen birine seni seviyorum diyim ki bi kere beni insan yerine koyup mesajlarıma cevap vermeyen biri benim için zaten bitmiştir ha Atama meselesine gelince en çok huylandığım huy dur kaldıramam o an silerim bir daha hayatıma giremez o şahıs Sizi Sevmeyeni Siz de Sevmeyin Arkadaşlar üzülmeyin
  Rabbim büyüktür aşkı veren o sevdiren de o onun bir bildiği vardır

 13. Ben ödemeyi yaptığım halde kitabı indiremedim 2 geçen yaz yapmıştım bunu indiremediğim için aradım ama yine de sorunum çözülmedi arkadaşlar sakın düşmeyin bu tuzağa. Ellerinde ödeme bilgileri vardır isteselerdi hallederlerdi ama ben gerçekten ödemeyi yaptığım halde hiçbir şekilde yararlanamadım

  • Burcu hanım,

   Kitabı aldığınız firma ile iletişime geçtiniz mi? Eğer mail gönderdiyseniz ve cevap alamadıysanız lütfen mailinizi paylaşın buradan yayınlayalım. Diğer okuyuculara da doğru bilgi vermiş oluruz.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir