Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı

Posted by on Kasım 2, 2015 in Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı | 4 comments

Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı

Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı

Eski sevgiliye mesaj kitabı eski sevgiliyi geri kazanmak adına son derece etkili bir kitap. Kitabın isminden de anlaşılabileceği gibi metin mesajları göndererek yıkılan ilişkiyi geri almanı sağlıyor. Eski sevgiliye mesaj kitabını 1-2 sms ya da whatsapp mesajı olarak değerlendirmek yanlış olacaktır. Kitabın başarılı olmasının sebebi ne? Kitapta neler var? İşe yarıyor mu? tüm soruların cevaplarını yazımda bulabilirsiniz.

Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı Nedir?

Onu geri almak göndereceğin mesajlara bağlı olabilir. Kızgınken, kırgınken sabırsız ve tahammülsüz oluyoruz. Ağzımızdan çıkan kelimeler aslında söylemek istediğimiz kelimeler olmuyor. Aynı şey eski sevgili içinde geçerli. Kavga ve tartışma esnasında duyduklarımız aslında gerçek düşünceleri, duyguları yansıtmıyor olabilir mi? “Senden nefret ediyorum…” dediğinde gerçekten “nefret” ediyor mu?

Eski sevgiliye mesaj kitabı ile bu soruların ne ilgisi var diye düşünebilirsin. Kitap sadece kalıplaşmış, herkese tavsiye edilen 1-2 mesajdan oluşmuyor. Bayramlarda, düğünlerde önemli günlerde herkesin herkese gönderdiği fabrikasyon mesajlara benzer mesajlarla eski sevgilini geri kazanamazsın. İlişkini gözden geçirmen hataları görmen gerekiyor. Ancak bu aşamadan sonra doğru kanalı bulabilir ve kaleyi o fark etmeden içten ele geçirebilirsin.

Kısacası “Eski sevgiliye mesaj kitabı” ilişkini, kendini ve eski sevgilini tanımana ve doğru kaynakları kullanmana rehberlik ediyor.

eski sevgiliye mesaj kitabı

Eski Sevgiliye Nasıl Mesaj Atılır?

Aslında işin doğrusu nasıl mesaj atılmaması gerektiğini kavramaktan geçiyor. Eski sevgiliye mesaj atmak yazısında neler yapılmaması gerektiğinden bahsetmiştim. İlgili yazıyı okumanı tavsiye ederim. Şimdi nasıl mesaj atılır anlamaya çalışalım.

Mesaj atmadan önce kafanda açıklığa kavuşturman gereken sorular var. Daha sonra yolu çizmek mümkün.

 • Ayrılık sebebi neydi? ,
 • Ayrılırken kullanılan kelimelerin altında yatan gerçekler neydi?
 • Ayrılığa kim karar verdi? ,
 • Eski sevgilini gerçekten geri kazanmak istiyor musun? (Bazı ayrılıklar kısa süren acı evresinden sonra iki tarafı da mutlu edebilir. Kabullenmek çok mu zor?)
 • İlişkini ve eski sevgilini ne kadar iyi tanıyorsun?

Soruların cevaplarını vermeden tam olarak ne yapacağını bilemezsin. Eski sevgiliye mesaj kitabı onu geri almak adına soruların cevaplarını bulmana ve bulduğun cevaplara göre uygun mesajlar göndermende yardımcı olacak. İki adet yardımcı kitabı ile birlikte onu geri kazanmak mümkün. Atacağın mesajlarla kapanan iletişim kanallarını tekrar açacak ve ilişkini yeni temeller üzerine kuracaksın.

Eski Sevgiliye Mesaj Kitabı İçinde Neler Var?

Az öncede bahsettiğimi biliyorum ama tekrar üzerinden geçmek istedim. Kitabı basit 1-2 mesaj olarak düşünme. Kalıplaşmış mesajlar ilişkini geri almak için yeterli değil. Her ilişkinin kendine ait dinamikleri vardır. Gönderilecek olan mesajların senin ilişkinle olması gerekiyor. Kitap sayesinde nasıl mesajlar gönderileceğini örnekler yardımıyla öğrenebilirsin. Kitapta farklı senaryolar üzerinden örneklere yer verilmiş. Gelen cevaplara nasıl geri cevap yazacağını adım adım anlatan bir kitap.

Aşk acısıyla baş etmek ve facebook stratejisi adlı 2 adet hediye kitapta diğer alanlarla nasıl davranman gerektiği konusunda sana yardımcı olacak.

Eski sevgiliye mesaj kitabı pdf formatında hazırlanmış elektronik bir kitaptır. Ödeme sonrasında e-posta adresinize gönderilen link sayesinde kitabı okuyabilirsin.

Onu geri almak ve ilişkini yeniden yapılandırmak istiyorsan Eski sevgiliye mesaj kitabı sana yeni ufuklar açacak.

Benzer Konular:

4 Comments

 1. Kitaplarınızı az önce satın aldım ancak mail adresini yazarken bir harf eksik yazmışım ıo yüzden mailime ulaşmadı. Yardımcı olurmusunuz lütfen. esra.ozky@hotmail.com sipariş kofu ise 28027

  • Bu tür sorunlarınızı lütfen kitabın satış platformu olan OdaklıPazar firmasına iletin. info@odaklipazar.com adresinden kendilerine ulaşabilirsiniz.

 2. Kısa zamanda kitap gonderilirse sevinirim

  • Eski sevgiliye mesaj kitabı PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Ödeme sonrasında kitabın indirme linki odaklıpazar tarafından mail adresinize gönderilir. Eğer ödeme yaptıysanız info@odaklipazar.com adresine mail gönderin lütfen. Teslimat mailini tekrar iletsinler.

   Eğer eski sevgiliye mesaj kitabı için ödeme yapmadıysanız buraya tıklayarak kitabın satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir