Bir Erkeği Etkilemek

Posted by on Kasım 3, 2018 in Bir Erkeği Etkilemek | 0 comments

Bir Erkeği Etkilemek

Bir Erkeği Etkilemek İstiyorsan Kendin Ol

Bir erkeği etkilemek istiyorsan kendine yapabileceğin en büyük kötülük bunun imkansız olduğunu düşünmektir. “O zaten bana bakmaz ki..”, “Benim işim çok zor!” gibi kuruntularla kendin olmaktan uzaklaşırsan erkeği etkilemekten de o kadar uzaklaşırsın. Temel olarak kendin olduğunda ve ortak noktaları keşfettiğinde bir erkeği etkilemek yolunda şansını artıracaksın. İlişki uzmanları yaptıkları testler sonucunda flört aşamasını tamamen kadının başlattığını ya da bitirdiğini gözlemlemişler. O halde “zor” olduğunu düşünmek yerine “kontrolün kadında olduğunu” kabul etmekle işe başlayabilirsin.

Erkeğin Kalbine Giden Yol Nerede?

Bir erkeği etkilemek söz konusu olduğunda bakışlar büyük önem kazanır. Öncelikli olarak erkeğin kalbine giden yol gözlerinden geçer. Etkilemek istediğin erkeğe ilgi göstermekle işe başlayabilirsin. Konuşmaya başladığınızda göz teması kurmak doğru olacaktır. Onun kim olduğunu önemsediğinizi gösterin, konuşma esnasında hoşuna giden konulara girmeye dikkat edin. Tabi ki iş mülakatı ya da sorguya çeker şekilde değil. Onunla ilgilendiğinizi belli eder bir yaklaşım içinde olman gerekir. Onun ilgi alanlarını yavaş yavaş keşfederken kendin hakkındaki bilgileri de ağır ağır vermelisin. Senin ilgilendiğini ve önemsendiğini hissettiği anda senin kulvarına girmiş olacak. Ona yol gösterebilirsin.

Ortak konuşacak konuları yakaladığınızda aranızdaki iletişim kanallarını güçlendirmeye başlarsınız. Benzer zevkleriniz hakkında konuşmaya başlamak ikinizi de rahatlatır. Tuttuğu takım ya da ilgilendiği spor dalları hakkında bilgi alabilirsin. Daha sonra bir sonraki görüşme için bu konular hakkında da fikir sahibi olmayı denemeni tavsiye ederim. Televizyon yorumcuları kadar bilmene gerek yok. Sadece temel konulara hakim olman onun kendisini daha da rahat hissetmesini sağlayacaktır.

 

Bir Erkeği Etkilemek için Beden Dili

Beden dilinin önemini çoğu zaman es geçeriz. Sözlere odaklanıp beden işaretlerinin ne anlama geldiğini görmezden geliriz. Halbu ki beden dili, sözlerin anlatamadığını çok etkili bir biçimde anlatabilir. Onunla konuşurken açık bir beden dili kullanmalısın. Göz teması kurarak omuzların ve başın ona doğru dönük konuşursan, ona karşı ilgili olduğunu belli etmiş olursun. Ona “Senden çok etkilendim ya da senden çok hoşlanıyorum” demeseniz ve herhangi bir ey hakkında konuşsanız bile beden dili işaretlerinizle bunu belli edebilirsiniz.

Kısacası kendin olduğun ve flört sürecini yönetmeyi öğrendiğinde bir erkeği etkilemek senin için kolay olacaktır. Yukarıda verdiğin kitapları da incelemeni tavsiye ederim.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir