Bir Erkeği Etkileme Yolları

Posted by on Eylül 16, 2015 in Bir Erkeği Etkileme Yolları | 0 comments

Bir Erkeği Etkileme Yolları

Bir Erkeği Etkileme Yolları Nelerdir?

Bir erkeği etkileme yolları farklılıklar gösterecektir. Etkilemenin ileriki aşamalarında her erkeği derinden etkileyen, kendine çeken davranışlar ve tutumlar ayrışmaya başlar. İşte o anda kendine bağlama süreci başlamıştır. Çünkü; gençlik döneminde yaşadıkları, çevresel faktörler, kültür ve eğitim seviyeleri erkeği kendine bağlama sürecinde öne çıkar. Erkeği etkileme yollarını ayrı onu kendine bağlama yollarını ayrı kategorilerde düşünmelisin. Etkilemek ve kendine bağlamayı aynı kefeye koyarsan yanıldığını anlaman uzun sürmeyecektir. Erkekleri etkileme ve kendine bağlama sanatında bazı detaylara yer verdim. Bugün, genel olarak erkekleri etkileyen kadın davranışlarından bahsetmek istiyorum.

bir erkeği etkilemenin yolları

Bir Erkeği Etkileme Yollarına Genel Bakış

 • Beden Dili: Asla küçümsemeyin. Kadınların bilinçaltı beden dilini okumak konusunda zehir gibidir. Farkında olmadan 16 farklı veriyi aynı anda işleyebilir, yorumlayabilirsin. Farkında olmadan yaptığın gözlem yeteneği karşındaki insan hakkında “ilk izlenim” olarak adlandırılan tariflemeyi oluşturur. İlerleyen zamanlarda ilk izlenim üzerine inşa ettiğin kişiliği beyninde yoğurmaya başlarsın. Erkekler kadınlara göre bu konuda daha zayıflar. 7 farklı sinyali aynı anda işleyebilen işlemcileri var.Nasıl kullanabilirsin: Beden dili sinyallerini bilinçli olarak kullanmaya başladığında, erkeği etkilemek için onun bilinçaltına sinyaller göndermen mümkün. Unutma ki ilk izlenimde kullandığın beden dilinin ve duruşunun önemi çok büyük. Erkeğin bilinçaltında nasıl gözüktüğüne sen karar vermelisin. Duruşun konusunda kendini eğitmeli ve özen göstermelisin.Erkeklerin beden dilini okuyarak senin hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsin. Kendini geliştirebilir, erkeklerin neler düşündüğünü öğrenebilirsin. Sadece özel hayatında değil, iş ve aile yaşantında da beden dilinin avantajlarını kullanmalısın. Erkeklerin beden dili aradığın cevapları bulmana yardımcı olacak.
 • Giyim Tarzı: Tanışmadan ve konuşmadan kişiliğin hakkındaki fikirlerini giyim ve tarzınla deklare edersin. Bir erkeği etkilemenin yolları arasında uyum ve taklidin etkisi yadsınamaz. Erkek rahat olduğu, uyum sağlayabildiği ortamda karşısındaki kadına odaklanır. Sana özgü giyim tarzın onu etkileyecektir. Pahalı, lüks kıyafetlerden bahsetmiyorum. Seni yansıtan, standartlarını ve kaliteni belli eden özeni kıyafetleri tercih etmelisin.
 • Gülümse: Evli erkeklerin çoğu karıları hakkında “Asık suratlı ve dırdırcı” kelimelerini kullanırlar. Öyle olmadığını biliyoruz. Ne var ki; erkek sohbetlerinde geçen sıfatlar genç ve evlenmemiş erkekler üzerinde etkili oluyor. Gülümse, pozitif enerjini göster. Huzurlu ve güvende olduğunu hissettir. Korumacı olan erkek, birlikte olduğu kadının kendisini rahat ve güvenilir bir ortamda hissettiğini düşününce sana daha fazla ilgi göstermeye başlayacaktır. Gülümse!
 • Parfüm: Koku bilinçaltına giden kestirme yollardan birisidir. Farklı duyguları tetikler. Onu etkilemek için güzel kokmaya özen gösterin.
 • Bakımlı olmak: Cinsiyet ayır etmeksizin etkilemenin altın kuralıdır. Bir erkeği etkilemenin yollarını düşündüğümüzde bakım kesinlikle ilk sıralarda yer alır. Kendine yetebilen, sorumluluk sahibi ve hayattan zevk aldığını gösteren işarettir bakım. Erkekler tepeden tırnağa analiz yapmasa da saç etkileyici rol oynar.
 • Konuşma ve Tonlama: Beden dilinden bahsetmiştim. Konuşma mimikleri ve tonlama beden dili kapsamına girer. Duygularını ses tonun ve mimiklerini kullanarak anlattığında, verdiğin mesaj direkt olarak erkeğe ulaşır.

Bir Erkeği Etkilemek ve Kendine Aşık Etmek için 5 Yöntem

Onu Elde Et Kitabını okudum ve düşüncelerimi seninle paylaşmak istiyorum. Kitapta çok daha derin ve detaylı konulara yer verilmiş. A’dan Z’ye yol haritası olarak düşünebilirsin. Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir? Erkeği kendime nasıl bağlarım? gibi soruların cevaplarını veriyor. Onu Elde Et PDF (e-kitabı) incelemeni tavsiye ederim.

Onu Elde Et Kitabı İndirDaha önce yazılarımda defalarca dile getirdim, Bir erkeği etkilemenin yolları sır değil. Bütün halinde ele alınması gereken ince bir konu sadece. Atacağın adımların sonuçlarını önceden görmek hoş olmaz mıydı? Hadi gel bir erkeği etkileyen 5 temel yönteme göz atalım.

Bir erkeği etkileyebilirsin ama onu kendine aşık edeceğinin bir garantisi yok.

 • Çekici Olmak
 • Sana gelmesi için onu it
 • Önemli olan sensin. Özgüvenin yerinde ve soğukkanlı ol
 • Biz neyiz? Aşaması
 • Onu pohpohla

5 yöntemi de tekrar tekrar birkaç kez oku. Sende nasıl düşünceler çağrıştırıyor. İlk bakışta kendinle maddelerin kendinle ilgili olduğunu görüyor olmalısın. Evet aynen öyle. Bir erkeği etkilemenin yolu onun peşinden gitmek değildir. Onun senin peşinden gelmesini sağlamaktır. Her zaman söylerim erkekler avlanmayı severler. Ona seni takip edeceği izler var. Günün sonunda “Ava giderken avlanan” o olacak.

Başlıyoruz, kahve ya da çayını al. Arkana yaslan ve odaklan;

Bir erkeği etkilemenin 5 etkili yol

ADIM 1: Çekici Olmak

Kadın olmak yeterli aslında. Öyle dünya güzeli taş gibi hatun olmana gerek yok. Erkeklerin görsel yaratıklar olduğunu biliyoruz. Duygusal zekaları görsel zekalarının gölgesinde kalıyor. Allah vergisi güzel kadınlar bir erkeği etkileme konusunda önde gibi gözüküyorlar. Peki güzellik tek başına yeterli mi? Ya da bahsedilen etki hangi boyutta tesir ediyor? İşte şimdi kurallar değişti. Etkilendikten sonra ilişkiyi duygusal boyuta taşımak salt güzellikle mümkün mü? Hayır… Çekicilik ve güzellik farklı iki kavram. Güzel olmadan da çekici olabilirsin. Kendine güvenmeli ve onu kendine aşık etmek için ilk adımı atmalısın yani dikkatini çekmelisin.

Kendine bakan kadına herkes bakar. Erkeler arasında kullanılan deyimin konusu olmayı hiç birimiz istemeyiz. “Çirkin kadın yoktur, az votka vardır!”. Kendine bakmak ve çekici olabilmek; yediğine içtiğine dikkat etmek, spor yapmak, makyajında ve kıyafetinde titiz olmak gibi basit kurallardan geçiyor. Önce kendine güveneceksin ve inanacaksın. Sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez. Arka planda kalmaya devam edersin. Unutma ki onu etkilemek ve kendine aşık etmek için seni görmesi gerekir.

Tembellik çekiciliğin en büyük düşmanıdır. Fiziki çekicilik ve duygusal çekiciliği katili tembelliktir. Fiziki çekicilik demişken araştırma sonuçlarına göre erkekleri etkileyen temel fiziki özelliklere göz atmakta fayda var.

Bir erkeği etkileme yolları; Fiziki çekicilik

 • Dudaklar: Kırmızı rengin neden yatak odalarında kullanıldığını hiç düşündün mü? Ya da kırmızı rengin anlamını biliyor musun? Kırmızı; Gençlik, hız ve adrenalini temsil eder. Tansiyonu yükseltir, verimliliği artırır. Zamanı unutturan bir renktir. Kırmızı ve dudak kavramının bir erkeğin gözünde nasıl canlandığını hayal etmek zor değil. Dudakları kızartmanın zamanı geldi.
 • Gözler: Gözler ve bakışların ne kadar etkili olduğunu biliyor musun? Bakışlar vücudunun diğer tüm bölgelerinden daha etkili. Evet yanlış duymadın, göğüslerden, kalçalardan, bacaklardan bile daha etkili. Çünkü; bakışmak erkeğin zihninde uyuyan bölgeleri harekete geçirir. Sürekli aktif bölgeleri zaten biliyoruz. Derinden etkilemek için bilinçaltının tamamı üzerinde kontrol sahibi olman gerekiyor. Maskara ve göz kalemi ile “Farları yak!”.
 • Saçlar: Erkelerin tay benzetmesini bilirsin. Çok hoşlandıkları bir kadın için “Tay gibi kadın” derler. Yele doğada sağlık, güç belirtisidir. Bakımlı ve parlak saçlar bir erkeği doğrudan etkiler. Savrulduğunda etrafa yayılan kokunun cazibesi çekiciliğin anahtarıdır.
 • Kıyafetler ve dış görünüm: Kıyafetlerin ve dış görünümün öneminden bahsetmiştim. Önemli olan dengede kalabilmek. Ucuz görünmek ya da fazla ağır görünmek itici olabilir. Amaç çekici olmak. Üzerine yakışmayanı, kendini rahat hissetmiyorsan giyme.

ADIM 2: Sana Gelmesi İçin Onu İt

Fiziki çekiciliği sağladık. Üzerinde çalışman gerektiğini biliyorum. En azından teorik olarak hallettiğimizi düşünüyorum. “Bir erkeği etkilemenin yollarında” ikinci aşamaya geldik.

Seni görmesini sağladın, artık senin farkında. Minik sohbetler, tesadüfen karşılaşmalar! işler istediğin gibi gidiyor. – – “Bana yardımcı olur musun? Evdeki PC’de sorun var.”
– “Tabi ki, elimden gelirse neden olmasın.”
-“Hmm ama PC’yi taşıyamam çok ağır”
-“Tamam, telefon numaranı verirsen, evdeyken ararım birlikte bakarız”

Telefon numarası, face derken teknolojik ağlarda yavaş yavaş örüldü. “Birlikte” geçirilen zaman dilimi artmaya başladığında “İLİŞKİ” kavramı ile ilgili sorgular başlar. “Hoşlanıyor”, “seviyor”, “arkadaş”, “bana aşık mı?”. Sen bu soruları bir kenara bırak ve üzerine gitme. Hatta uzak dur, yelkenlerin suya indiğini görmesini istemiyoruz. Uzak durup, zaman ver. Ne demiştik “ERKEKLER AVCIDIR”. Seni takip etmesini, istemesini sağla. Onunla küçük bir av oyunu oynuyoruz. “AVA GİDEN AVLANIR”

 Süreç nasıl işleyecek. Bağımlıymış gibi davranma. Ona olan ilgini belli edebilirsin, ancak dünyanın onun etrafında döndüğünü düşünmesini istemiyoruz. Birisini çağırabilmen için uzakta olması gerekir.

ADIM 3: Önemli olan sensin. Öz güvenin yerinde ve soğukkanlı ol

Hayat senin hayatın. Hayat onun hayatı. İlişki başlayıp devam ettiğinde de böyle kalması için özen göstermelisin. Kendi alışkanlıklarından, özgürlüklerinden, arkadaşlarından ve hoşlandığın diğer şeylerden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Tabi ki ilişkinin kaldırabileceği sınırlar içinde özgür olmalısın. Sağlıklı bir ilişkiyi devam ettirebilmek için karşılıklı olarak hayatlarınıza saygı göstermeyi öğrenmelisiniz. Başlangıçta ayrı vakit geçirmek fikri itici gelebilir. Ama inan bana her şeyden vazgeçmiş, monoton sıkıcı insanlar haline gelmemek için çizgileri doğru çekmelisiniz.

Kendinden vazgeçerek onu elde ettiğinde, sen kendin olmayacaksın. Onu etkilediğin özelliklerin zaman içinde kaybolacak ve sadece anılarda kalacak. Önemli olan sensin, öz güvenin yerinde olsun. Bağlılık ile bağımlılığı birbirinden ayır. Muhtaç rolünü üstlenme, sıkıcı olursun.

ADIM 4: Biz Neyiz? Aşaması

“Bir erkeği etkilemenin yolları” içindeki zor aşamalardan birisidir. Etkiledin ve adımlar atılmaya başladı. İlişki belirli bir boyuta geldi. Soruların sorulur cevaplar aranır. İlk günlere nazaran daha derin düşünülüp cevaplar verilmesi gerekir. Aslında “Biz neyiz sorusundan çok gelecekle ilgili düşünceler şekillenir. Sana uygun mu? Birbirinize uygun musunuz? Devam etmek istiyor musun? Çünkü artık birbirinizi tanıdınız.

Artık ne istediğini biliyorsun… İlişkiyi tanımlamaktan korkup çekiniyorsa ikinci kez onu yalnız bırakma zamanı geldi. Sürekli sorular sorarak “SEÇİLEN” taraf olma rolünü üstlenme. Uzak dur bırak tekrar o sana gelsin. Bağları tamamen koparmaktan bahsetmiyorum. Adım atması için ona fırsat ver, değer verip önemsiyorsa kendisi gelecektir.

Adım 5: Onu Pohpohla

Erkekler iyi yaptıkları işlerin övülmesini takdir edilmesini ister. Gerçi kim istemez ki. Ama sevdiği hoşlandığı kadının toplum içinde erkeğini ön plana çıkarması onun gururunu okşar. Yaptığı iyi şeyleri överek daha da iyi yapmasını sağlayabilirsin. “pohpohlamak” abartılı bir kavram aslında. Yani sahte tavırlar algılanır ters tepki verir. Gerçekten iyi olduğunda ön plana çıkarmalısın, hataları, kusurları yüzüne çarpmak özellikle kalabalık ortamlarda gün yüzüne çıkarmak sana olan saygısını zedeler.

Onu överek sana saygı duymasını sağla.

Bir Erkeği Etkilemenin Garantili Yolları

Keşke bir hap olsa ve anında istediğin bir erkeği kendine aşık etsen. Gerçi o zaman da bir keyfi olmayacak. Her zaman zor olan, zor elde edilen güzel olur. Değeri bilinir. Uğrunda emek vermeden elde ettiğin hiç bir şey kalıcı olmaz. Az önce anlattıklarımdan yola çıkarak başlayabilirsin. Fakat daha profesyonel ve detaylı bilgilere ihtiyacın var. Onu Elde Et kitabı sana aradığın tüm soruların cevaplarını verecek. Buraya tıkla ve kendini keşfet.

Bir erkeği etkileme yolları kişiye göre farklılık gösterir, ne istediğini bilmeli ve ona göre davranmalısın..

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir