Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları

Posted by on Temmuz 14, 2012 in Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları | 0 comments

Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları

Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları

Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları – Biz kadınlar birşeyi istediğimizde oldukça hırslı olabiliyoruz. Bir elbise, bir çift ayakkabı, çalıştığın yerdeki bir pozisyon ya da doğru erkek. Onunla tanıştın, dikkatini çektiğinden emin olmak istiyorsun. Ama nasıl? İstediğin erkeği elde etmen için hiçbir engel yok. Tabii ki yapman gerekenleri bildiğin taktirde.

Erkekleri Baştan Çıkarmak için Bazı İpuçlar

İlgisini mi çekmek istiyorsun; yardımını iste. Erkekler biz kadınların onlara muhtaç olmasına bayılırlar. “Şu çantayı taşımama yardım eder misin” yada “bu kavanozu benim için açar mısın lütfen, sıkışmış galiba”. Bunlar erkeğin senin yanında kendisini güçlü hissetmesine, doğal olarak sana karşı koruma güdüsü beslemesine neden olur. Aynı zamanda egosuna çok iyi gelir ve sonuç olarak her insan yanında egosunu pohpohlayan birini görmek ister. Tabii biz bunu tamamen masum ve bilinçsizce yaparız değil mi? Yoksa hangi kadın bir bıçakla kavanoz açmayı bilmez ki..

Çok fazla etrafında olmasına izin verme. Senden hemen bıkmasını istemeyiz değil mi? Sevgilin her buluşmak istediğinde koşa koşa ona gitmen, senin elinin altında ve kolay ulaşılır olduğunu hissetmesine neden olur. Ve erkekler kolay elde edilen şeylerin kıymetini hiç bilmezler. O zaman onu biraz uğraştıralım değil mi. Senin içinde zor olacak biliyorum. Sen de aşkı hissediyor ve onu görmek istiyorsun ama uzun vadede kazanan olmak istiyorsan oyunu baştan doğru kurmalısın. Buluşmak istediğinde, istediği zaman istediği yerde buluşmak yerine küçük ama inandırıcı bahanelerle savuşturup, randevuyu sonraki bir zamana ayarlayabilirsin.  Ayrıca sakın her aradığında telefonu ilk çalışta açma yada mesajlarına on saniye içinde cevap yazma. Senin açmanı ya da mesajına cevap yazmanı beklerken aklı sana takılı kalıp merak edecektir. Eh bizimde istediğimiz onun aklını mümkün olduğu kadar çok meşgul etmek değil mi zaten.

Erkeği Baştan Çıkarma

Erkekleri baştan çıkarma yolları başlığın altındaki bir yazıyı okumaya başlayıp buraya kadar geldiysen bunun 3 nedeni olabilir:

1- Tecrübesizsin; bunu zaman halleder.

2- Kendine güven sorunların var; bu da çözülür.

3- Terkedildin ve onu geri almak için ne yapacağını bilemez durumdasın;  bu konuya da ayrıca el atacağaız.

Tecrübesiz yada güvensizlik bence birbirini tamamlayan konular. Tecrübe sahibi oldukça kendine güvenirsin ve kendine güvendikçe yeni tecrübelere açık olursun. Ama tüm tecrübene ve özgüvenine rağmen sevgilini kaybettiysen burada birşeyler yapmamız gerekiyor. Yeni bir erkeği baştan çıkarmak kolaydır. O da bilinmeyeni, yeni olanı keşfetmek istemektedir. Dolayısıyla çabalarımız kolayca karşılık bulur.

Oysa bizi terkeden karşısında gizemimizi kaybettiğimiz adamı geri kazanmak zordur. ciddi bir uğraş ve emek ister.

Giden Sevgiliyi Geri Kazanmak

Ortak arkadaş grubunuz varsa, çok şanslısın demektir. İçlerinden yakın olduğun birini sana yardımcı olması için ikna edebilir, birlikte aynı ortama girmenizi sağlayacak bir organizasyon yapabilirsin. Böyle bir ortamda kesinlikle onun üzerine düşmemelisin. Seninle ilgilenmeyebilir, hemen yenilgiyi kabul edip melankolik tavırlara girmemelisin. Gayet kendinden emin ve mutlu görünmen gerekiyor. İçindeki enkazı ona göstermene gerek yok değil mi?

Böyle bir ortama giderken ne kaybettiğini hatırlatmak için kesinlikle abartılı bir şekilde giyinip süslenme. Her zaman olduğun gibi ol, ama mutlaka bakımlı ol. Kırmızı giymek dikkatini çekmeni sağlayacaktır. Kırmızının erkeklerde cinsel çağrışım yapan bir renk olduğu kanıtlanmış bir gerçek.  Ama abartmadan, jeanini  kırmızı bir bluz ile tamamlayabilirsin mesela. Hem spor, hem dikkat çekici.

İlk günden mutlak başarı beklemiyoruz tabii, olursa ne ala. Sakın ilk günden istediğini elde edemedin diye hayal kırıklığı yaşama. Dur bakalım daha yeni başladık. Bu yolda yapacağın daha çok şey var. Onu geri alana dek, uygulayabileceğin taktikleri öğrenmen için sana bir kitap önereceğim. Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları e-kitabında, onu baştan çıkarmanın, geri kazanmanın tüm incelikleri ayrıntılarıyla anlatılmış. Bu kitabı okuyup, önerilerini hayatında uygulayarak sevdiğin adamı geri getirebilir yada istediğin erkeğe sahip olabilirsin.

Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları yazımın devamında görüşmek üzere. Şimdilik hoşçakal..

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir