Sevgiliyi Geri Getirmek

Posted by on Temmuz 1, 2012 in Sevgiliyi Geri Getirmek | 0 comments

Sevgiliyi Geri Getirmek

Sevgiliyi Geri Getirmek

Ayrıldın, bitti ve şu an gezegendeki her şey üzerine üzerine geliyor. Boğazında, yutkunsan da gitmeyen bir yumruk var ve dokunsam ağlayacaksın değil mi? Bu ayrılığı kaldıramıyorsun, sevgiliyi geri getirmek için ne yapacağını da bilemiyorsun.

Şu an kalp ağrısı içinde bu satırları okuyan sevgili arkadaşım;  AŞK bir strateji oyunudur.  Ben uzun yıllar boyunca bu gerçeğe direndim, sevdiğim O insan ile arama mantık, strateji ve akıl oyunları sokmanın saçma olduğunu, AŞK’ın bir akış olduğunu ve doğasında yaşanması gerektiğini savundum. Sonuç; hep acı çeken taraf ben oldum.  Emin ol ki, başarılı olmak için, zengin olmak için, sağlıklı olmak için nasıl çaba sarf edip emek veriyorsan, mutlu olmak için de aynısını yapmak zorundasın.

Sevgiliyi geri getirmek için Döngel Duası

Oldukça inançlı biriyim ancak buna karşılık Tanrının bize çöpçatanlık yapmak için işleyen bir sistemi olduğunu düşünmüyorum. Ne olacak, oturduğun yerden iki döngel duası  edeceksin, adam da tıpış tıpış geri mi dönecek. Dua et, maneviyatını yükseltir ve kendini iyi hissettirir, ama bir duadan arabuluculuk bekleme, inan bana sistem böyle işlemiyor. Üstelik çözümü sadece duada aramak zayıf insanların işidir, sen öyle misin?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

Sevgiliyi geri getirmek” yolunda ilk adım başarılı stratejiyi oluşturmaktır. Bu durumda ilk bir hafta çok önemlidir, ayrılık kararı ile her iki tarafta bu süreçte hayatlarında neler değiştiğini gözlemleme şansına sahip olacaklar. Ne o, bu işten tek etkilenenin sen olduğunu mu düşünüyordun, iyi o zaman güzel haber; o da etkileniyor.

İlk bir hafta içinde, terkedilen tarafın iletişim kurmaya çalışması büyük hata olur. Bunu yaparak onun kafasındaki sana sahip olduğu, istediğini yapabileceği düşüncesini eline bir bez alıp iyice parlatmış olursun. Bırak paniğe kapılsın, özgüveni biraz sarsılsın, ne yaptığını bir kez daha düşünsün. Belki de seni sahiden sensiz kalmak istediği için terk etmedi, bir süre sessiz kalmalısın ki oyunu böyle şımarıklıklarla kazanamayacağını anlasın.

Şimdi, eski sevgiliyi geri kazanma yolunda bu bir haftayı akıl sağlığını kaybetmeden geçirebilmen için sana bir kaç ipucu:

  • En yakın arkadaşının telefonunu onun adıyla kaydet:
    Ben bu yöntemi bizzat denedim, arkadaşımın ilk terkedildiği günlerde telefonunu alıp kendi numaramı sevgilisinin adıyla kaydettim ve bunu ona söyledim. Artık telefonu eline alıp istediği mesajı yazıp “sevgilisine” gönderebilirdi. Bunu yapması kendini durdurmaya çalıştığı fikrinden sıyrılmasına yardımcı oldu ve baskıdan kurtulup sağlıklı düşünebilmesini sağladı. Sonuç; o günlerce “sevgilisine” aklından her geçeni söyleyebildi, ama sevgilisi hiç sesi çıkmadığı için paniğe kapılıp 4 gün sonra -sesini duymak için- arayıverdi…
  • Ortak geçirdiğiniz zamanları doldurmak:
    Önümüzdeki aşılması en güç engellerden biri de bu, şimdi ne çok boş zamanın kaldı değil mi? Alışkanlık haline gelmiş olan birlikte geçirdiğiniz zamanlar, şimdi bir türlü geçmek bilmeyen dakikalar olarak önünde yığılmış duruyor. Peki, bu kadar zamanı nasıl harcayacaksın? Spor yapmak harika sonuçlar verir, hem kendini daha fit hissedersin ki bu özgüvenini artırır, hem de kendi faydana bir aktivite edinmiş olursun. Sinema ve tiyatro bu gibi durumlarda birebirdir, tamam yalnız gitmeyi pek tercih etmeyiz ama seni bulunduğun durumdan çekip uzaklaştırarak, bir kaç saatliğine başka insanların maceralarına sürükleyerek kafanı dağıtmana oldukça yardımı olur. Kitap okumak ise yalnız yapabileceğin ve sana sonsuz katkılar sağlayabilecek bir çözüm. Ama senin durumunda melankolik aşk romanlarından bahsetmiyoruz.
    İlgini çekebilecek, sürükleyici herhangi bir kitap olabilir. Bu durumda sana tavsiyem Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları e-kitabına bir göz atabilirsin. Bu kitap sayesinde hem en sağlıklı ve seni başarıya götürecek stratejiyi oluşturma yollarını öğrenir hem de şu malum zor günleri atlatacak faydalı bir yardımcı edinmiş olursun.

Sevgiliyi geri getimek ile ilgili son olarak sana tavsiyem bu bir haftalık süreçte onu göreceğin yerlere gitmekten kaçınman olacaktır, bu bir hafta sonraki iş 🙂 şimdilik sessizliğini koru ve bakalım yaratacağın strateji sana neler getirecek..

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir