Döngel Duası

Posted by on Temmuz 2, 2012 in Döngel Duası | 0 comments

Döngel Duası

Döngel Duası

Google amcaya bir danıştım, Döngel Duası yada Çevirgel Duası adı altında onlarca sayfa açılıyor önünüzde. İçeriğini anlamak için birkaç tanesine bakayım dedim. İşte ünlü medyum filancadan döngel duası, çok ünlü medyum falancadan garantili döngel duası, dünyaca ünlü medyum felancadan garantili özbe öz döngel duası şeklinde devam ediyor açıklamalar. Hatta bir tanesi işi abartmış, okumadan evvel 2 rekat namaz kılsak daha etkili olurmuş. Duanın etkisini güçlendirme amaçlıdır zaten namaz, ibadet için falan değildir yani.

Döngel Ya Habibi

Çevirgel duası”nı göndereceğin zat-ı muhterem seni kendi isteği ile terk etmemişmiydi? Peki, senin onu geri kazanmak için başka hiç kaliteli vasfın yok mu da oturduğum yerden okuyup üfleyeyim gelsin diye umuyorsun? Bir insana iradesi dışında birşeyler yaptırmak için okuma üfleme, muska yazma, okunmuş su içirme v.s yöntemlerin tamamı büyüdür ve dinimizce haramdır. Sen adamın iradesini ikna etme yoluna git. Ve sakın unutma gerçekten isteyen bir kadının yapamayacağı şey yoktur.

Güzel Kadın Herşeye Sahip Olabilir, Akıllı Ve Güçlü  Bir Kadın ise İstediğine Sahip Olur

Evet güzellik kesinlikle kadının elindeki çok sağlam bir kozdur. Bu yüzden aşk acısı çekiyorum diye gözlerin şişene kadar ağlayıp, uykusuz geceler geçirip bitkin düşmemen gerekiyor. Hemen kendine acımayı bırakıp sindiğin o köşeden kalk ve bir aynanın karşısına git. Kendine en yakıştırdığın kıyafetlerden birini seç, saçını en hoş göründüğü şekliyle topla hafif de bir makyaj yap. Tamamdır. Şimdi omuzlarını da dikleştirip evinden çık ve en yakın AVM´ye git bakalım seni terkeden arkadaşın aksine oradaki beyler bu hoş hanım hakkında neler düşünecekler, kaç gözü üzerinde yakalayacaksın. Özgüvenine iyi geldi değil mi?

Ayrılıklarda, terkedilen tarafsak eğer, biz kadınlar ilk önce özgüvenimizi kaybederiz. Sonra eziklikle duygusal kararlar alıp işi iyice içinden çıkılmaz hale getiririz. Bu nedenle ilk iş sakin olup, kendine aslında arzu edilen bir kadın olduğunu hatırlatman gerek. Kendini tekrar bulduktan sonra bakalım eski sevgiliyi geri kazanmak için neler yapabiliriz. İşte akıllı ve güçlü kadın burada devreye giriyor. Bazılarımız bu gibi kriz anlarında mantıklı seçimler yapamayacak kadar duygusal, ama biz kadınız öyle değil mi? Duygusallık hamurumuzda var.

Keşke şu erkeklerin kullanma kılavuzu olsa değil mi? Ne yapacağımızı bilir, doğru zamanda doğru hamleyi yapardık. Aslında var. İşin uzmanları tarafından kaleme  alınmış Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları e-kitabı seni aradığın cevaplara götürebilecek bir rehber kitap.

Evet, ne kadar hoş bir bayan olduğunu yeniden hatırladın, şimdi sıra bunu ona da hatırlatmakta. Bakalım şimdi sen, özgüvenin, akıllı, güçlü ve sağlam yönlerin, rehber kitabınla el ele verip neler başarabileceksiniz.

Döngel Duası yazımın sonuna geldik… Bana davetiye yollamayı sakın unutma 😉

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir