Erkeği Aşık Etmek

Posted by on Temmuz 30, 2012 in Erkeği Aşık Etmek | 0 comments

Erkeği Aşık Etmek

Erkeği Aşık Etmek

Uzun bir zaman sonra “Erkeği Aşık Etmek” başlıklı yazımla tekrar sizlerle birlikteyim. Bu geçen zaman dilimi içerisinde gelen soruları okuyup sizin için yeni araştırmalar yaptım. Soruların genellikle; ” Sevdiğim erkeği kendime nasıl bağlarım?”, ” Beğendiğim erkeği kendime nasıl aşık ederim?” ekseninde yoğunlaştığını gördüm. E-kitap araştırıcısı olarak kolları sıvadım ve oldukça başarılı bir kaynak buldum. Sorulan soruların tam karşılığını veren “Erkeğini Baştan Çıkar ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla” adlı e-kitabı sizler için inceledim. Kitabın içeriği ve özelliklerini yazımın sonunda bulabilirsiniz. Ancak peşin peşin söylemeliyim ki verdiğiniz paranın her kuruşunu hak eden bir kitap.

Kitap ile ilgili düşüncelerime geçmeden önce, internet’te bulduğum diğer kaynakları ve bilgileri biraz yerden yere vurmak istiyorum. Baştan çıkarma, kendine aşık etme ya da kendine bağlama gibi kelimelerle arama yaptığınızda işin tamamen belden aşağıya kaydığını çok rahat bir şekilde görebiliyorsunuz.  Türk erkeğini biraz tanıyan ve doğuştan yetenekli olanlar, erkeği aşık etmek ve bağlamak konusunda bu boş safsataların işe yaramayacağını hemen görebilirler.  Ancak herkes doğuştan bu meziyetlerle donanmıyor ve yaşayarak öğrenmekte her zaman işe yaramıyor. Erkeği baştan çıkarmak için, kendinizi doğrudan bir seks objesi olarak göstermek yeterli değildir. Erkeğin sizde ne bulabileceğini siz belirlersiniz. Elde etmek istediğiniz erkeğin dikkatini nasıl çektiğinizi ve Erkeği nasıl aşık ettiğinize çok dikkat etmek zorundasınız. Attığınız adımların sonunda kendinizi hiç istemediğiniz bir pozisyonda bulabilirsiniz. Burada bir parantez açmak istiyorum.  “Erkek” kavramının bu yazı içindeki karşılığı, her açıdan sizi hak edecek olan bir erkektir. Aşk, sevgi, uzun soluklu ilişki yaşanacak bir erkekten bahsediyorum.

Erkeği Aşık Etmek için neler yapılmalı?

Öncelikle her kadının kendine has özellikleri vardır. Bunları iyi ya da kötü olarak kategorilere ayırabiliriz. Mühim olan iyi yapabildikleriniz değildir. Kötü olarak gördüğünüz taraflarınızı da kendi lehinize çevirebilirsiniz. Tüm bunlar kişinin kendisini tanıması ve eğitmesi ile mümkündür. Erkekler güzellik odaklı varlıklar gibi gözükseler de işin özü öyle değildir. Eğlenecekleri, gönül eğlendirecekleri karşı cinsin güzel olması yeterlidir. Uzun soluklu ilişki içine girmek istediklerinde aradıkları özellikler birdenbire değişir. Şefkat, ilgi, vicdan vb. gibi meziyetler güzelliğin önünde yer almaya başlar. Az önce atacağınız adımları dikkatli atmalısınız derken bundan bahsediyordum. Çok hoşlandığınız  erkeği aşık etmek için pistin yanlış kulvarında koşturmayın.

Erkeğini Baştan Çıkar adlı e-itapta neler var?

sevdiğin erkeği aşık etmekÖncelikle e-kitap bir uzman tarafından hazırlanmış. Kitabı alıp okudum akıcı ve içerik mükemmel. Bir erkek olarak itiraf etmeliyim ki bize nasıl davranılması gerektiği net bir biçimde ortaya konulmuş. 1. sayfadan 176. sayfaya kadar erkeklerle ilgili bilinmesi gereken tüm konulara değinilmiş. Dolayısı ile tek bir yazı ile verilmek istenenleri özetlemek mümkün değil. En iyisi kitabı sizin okumanız. Kitabın hemen başında verilen taktikle, yepyeni bir bakış açısına sahip olmanız hedefleniyor. Erkeği aşık etmek yeterli değil. Bunu görmek gerekiyor. Mühim olan kazandığın ve emek verdiğin ilişkiyi sürdürebilmek. Kitap’ta geçen 2-3 cümle beni çok etkiledi. Kitabın yazarına haksızlık etmemek ve emeğe saygı gösterebilmek adına çok kısa bir pasajı burada paylaşacağım. Tamamını okumadan ne denmek istediği anlaşılamayabilir ancak yine de bir fikir verebilir. Daha 10. sayfada geçen bu cümle gibi vurucu ve çarpıcı örnekler kitap boyunca sürüyor. Ve eminim ki bu kitabı okuyarak ciddi anlamda uygulayan birisi sevdiği erkeği kendine aşık edebilir ve onu uzun süre kendine bağlayabilir. Daha ilk başta etkilendiğim ve çok doğru bulduğum 3 cümle bir takım özellikler sayıldıktan sonra veriliyor yazar tarafından.

  • a
  • b
  • c

Bunlar erkekleri çeken şeyler evet. Ama bunlar bir insanı KİRALAYABİLECEK şeyler. Çünkü bunlardan herhangi birisini her an kaybedebiliriz.

Erkeği “Kiralamak”, geçici olarak sahip olmak. Erkeği Aşık etmek birbirlerinden ne kadar zıt kavramlar. a, b ve c olarak verdiğim özellikleri gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Çünkü onların en güçlü silahlarınız olduğunu düşünüyorsunuz.

Erkeği aşık etmek bu kitapla mümkün mü?

Bence bu kitapla mümkün. Basma kalıp öğütlerden uzak, kadınları ve erkekleri çok iyi tanıyan ve tanıtan bir yaklaşım kullanılmış. Okurken kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz. Kafanızın içinde size doğruları söyleyen bir dostunuzla konuşur gibi hissediyorsunuz. Kısacası “Erkeğini Baştan Çıkar ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla” adlı e-kitap ile erkeği, hoşlandığınız, uzun bir ilişki yaşamak istediğiniz, başarlı bir erkeği aşık etmek mümkün.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir