Erkeği Etkileme Yolları

Posted by on Temmuz 23, 2012 in Erkeği Etkileme Yolları | 0 comments

Erkeği Etkileme Yolları

Erkeği Etkileme Yolları

Herhangi bir erkeği etkilemenin, baştan çıkarmanın çok da zor olmadığını iyi kötü hepimiz biliriz. Asıl mesele istediğimiz Erkeği Etkileme Yollarını bulabilmek. Zaten işi karmaşık hale getirende bu değil mi, insanoğlu hep zor olanı ister.

Bazı kadınlar için bu çocuk oyuncağı gibidir. Bizim bile yanından geçerken şöyle bir dönüp baktığımız hemcinslerimiz var ki, onların karşısında erkekler ne yapsın. Doğuştan şanslı bu grubu es geçiyorum, gelelim bize. Bir erkeği etkilemek için iyi görünmenin -maalesef- ilk koşul olduğunu hepimiz biliyoruz. Yalnız altını çizerek tekrar söylüyorum, anahtar kelime iyi görünmek. Güzel olmak demiyorum, çünkü güzellik göreceli bir kavram, kime göre, neye göre. Tamam bir bakışıyla adamı bayıltacak afetler olmayabiliriz, ama bu iyi görünmemize engel değil.

Erkeği Etkilemek

Erkeği Etkilemek için önce kendini tanımalısın. Tanrı bizi muhteşem bir denge içerisinde yaratmış. Beğenmediğimiz yönlerimiz olabilir, ancak buna karşılık mutlak beğeni kazanan yanlarımızda var. Senin sorunun ne? Kilolusun yada çok zayıf? boyun çok kısa yada tam tersi normalden çok uzunsun ve beğendiğin adamlar yanında hep kısa kalıyor? Çillisin yada tırnaklarını yiyorsun. Önemli olan elimizde olanı nasıl lehimize kullanırız, bunu keşfetmek.

Fiziksel özellikleri sana benzeyen bir ünlünün birkaç resmine bak netten. Bakalım nasıl giyiniyor, saçı nasıl, makyajı nasıl kullanmış. Tüm bunlardan ilham alırken şunu da aklından çıkarma, bak hatun senin elinde olanlarla bir star yaratmış. Zayıf olan yönlerine kafayı takıp kendi kendini bitireceğine onları zarifçe kamufle edip güzel yönlerini ön plana çıkarabilirsin.

Burada yazdıklarımı okurken, içinden oturduğun yerden atıp tutması kolay tabii diyor olabilirsin. O zaman sana kendimle ilgili bir sır vereyim. Benim kendimi bildim bileli tırnak yeme takıntım vardı. Ama ellerim öyle kötü görünürdü ki saklayacak yer bulamazdım, hele de hoşlandığım bir erkeğin karşısında. Yirmili yaşlarımın ortasında dönüp kendime bakmaya başladım, iç dünyama yani. Bu dönemde kendimi geliştirmekle ilgili kitaplar okudum, nette araştırmalar yaptım.Sonra tırnak yemenin özgüven eksikliğinden kaynaklandığını öğrendim. Yani kendini o kadar beğenmiyorsun ki, yiyerek yok etmeye çalışıyorsun bilinçaltında..  Kendimin özgüvenle ilgili sorunlarım olduğunu farkettim ve bu zayıflığımla barışmayı seçtim. Ne olduğumu ve ne olmadığımı kabul ettim. Bu kabullenmeden sonra yıllardır bu sorunun üstesinden gelmiş durumdayım ve şu an ellerimi saklamak gibi bir derdim yok..

Yani bu satırları sana bir çok bilmiş bayan mükemmel falan yazmıyor, ben sadece sorunlarımı görmeyi kabul etmiş biriyim, mutluyum ve aynısını sana da tavsiye ediyorum. O kadar..

Kendine Aşık Et

İstediğin erkeği etkilemenin ve kendine aşık etmenin yolları yine kendinden geçiyor.   Nasıl mı? Karşı koyamadığın ya da rol model seçtiğin tiplere bir bak. Hep sağlam duruşu olan, hayata burnundan kıl aldırmayan tipler değil mi..  Sen de onlardan biri ol diye anlatıyorum ya bunları. İstediğin kişi ol, istediğin kişiyi elde et.

Kendimi geliştirme yolunda onlarca kitap okudum. Zaman içinde bu konunun ne kadar keyif verici olduğunu farkettim. Aslına bakarsan keyif verici olduğunu sonuçları almaya başlayınca farkettim diyebilirim.  Sonraları bu konular üzerine araştırmaya ve yazmaya başladım. En son Erkekleri Baştan Çıkarma E-kitabı başlıklı yazıma konu olan kitabı okudum ve diyebilirim ki içerik olarak okuduğum bir çok kitabın bir bütünü. Sana tavsiyem istediğin herşeyi elde etmek için sabırlı olman ve önce kendini geliştirmen.

Erkekleri Baştan Çıkar ve Sonsuza Dek Kendine Bağla E-Kitabını oku, içeriğinde mutlaka ihtiyacın olan tavsiyeleri yöntemleri bulacaksın. Sonra da kolayca istediğin erkeği elde et ve istediğin aşkın sahibi ol. Gelecek yazımda görüşmek üzere. Sevgiyle kalın..

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir