Erkekler Yatakta Ne İster Biliyor musunuz?

Posted by on Haziran 8, 2018 in Erkekler Yatakta Ne İster Biliyor musunuz? | 1 comment

Erkekler Yatakta Ne İster Biliyor musunuz?

Erkekler Yatakta Ne İster

Kocasını kendisine köle yapmak, sevdiği erkeği kazanmak ve ilişkinin patronu olmak isteyen bir kadın için erkekler yatakta ne ister sorusunun cevabını araştırdık…

Araştırmamızda gördük ki aslında bir kadın aslında birçok açıdan bir erkeği kendisine bağımlı hale getirebilir. Üstelik bunun bir değil, birkaç yöntemi var. Yatak kısmı ise bu yöntemlerden sadece birisi…

Yazımızda özellikle de yatak kısmından bahsedeceğiz. Çünkü biliyoruz ki erkekleri kendisine bağımlı yapmak isteyen kadınların yatakta yeteri kadar başarı göstermesi önemli olmaktadır. Peki bu nasıl olacak ve neye dikkat etmek gerekiyor?

Heyecan Olmazsa, Olmaz!

İkili ilişkileri en yaşanabilir hale getiren detay heyecandır. Öyle ki heyecanı olmayan artık monotonlaşmış bir ilişkide her iki taraf içten içe sıkılmaya başlar.

Eğer bu bahsettiğimiz ilişki bir evlilik ise, muhtemelen bu evliliğin gidişatı pek de iç açıcı değildir ve bir süreden sonra taraflar artık çocuğum için katlanıyorum modunda ilişkiye devam ederler. Bu gibi örnekleri çevrenizde, her gün TV programlarında ya da internet ortamında görmüş olmalısınız. Burada aslında ilişkinin yıpranmasındaki temel nedenin heyecan eksikliği olduğunu açık ve net bir şekilde görebilirsiniz.

Peki ne yapabilirsiniz ki?

Aslında işin yatak kısmında uygulanabilecek çok basit yöntemler ile erkeğin beyninde kalıcı bir yer edinebilirsiniz. Burada kilit nokta ise unutulmaz bir etki bırakmaktır.

Yatak odasında ona patronun siz olduğunu göstererek başlamalısınız. Bu; ruh ve beden sağlığı “normal” olan her erkeği etkileyecek önemli bir başlangıçtır.

Bunun nedeni ise özellikle de erkek egemen toplumlarda, cinsel ilişkilerde genellikle erkeklerin başrolde olmasından kaynaklanmaktadır. Oysa siz bu genelin aksine daha üstün rol oynadığınızda bu oldukça farklı bir girişim olacak ve bu farklılığın doğal bir sonucu olarak da hem genel olarak ilişkinin gidişatını hem de cinsel hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek “heyecan” elde edilecektir.

İşte yazımızın başından beridir üzerinde durduğumuz anahtar kelime heyecan, aslında tam olarak bu oluyor. Ancak bu sadece işin başlangıç aşaması. Çünkü daha uygulayabileceğiniz bir çok adım var ve her bir adımda daha çok heyecan, beraberinde zevk ortaya çıkacaktır. Bunun doğal bir sonucu olarak erkeğin aklında unutulmaz bir kadın figürü çizmiş olacaksınız ki bu kadın sadece siz olacaksınız. Bu yöntem ile kendinize kalıcı bir şekilde bağlayamayacağınız hiç bir erkek olmadığını söyleyebiliriz.

Erkekler yatakta ne ister biliyor musunuz sorumuzu anlayabilmeniz için erkeği kendinize bağlamanın adımları öğrenmeniz gerek.

Erkeği Kendine Bağlamak için İlk Adımları At!

Bu, bazı kadınların ilk etapta uygulamak konusunda çekindikleri bir girişim ancak cesaretini toplayıp uygulamaya başaran kadınları ise fazlasıyla mutlu edecek bir girişim.

  • Ölmüş bir ilişkiyi bile canlandırmanız mümkün!
  • Size bakmayan bir erkeği tam anlamıyla size mecbur bırakabilirsiniz.
  • Evliliğinizde söz sahibi sadece siz olabilirsiniz.
  • İlişkilerinizde seçilen değil seçen taraf siz olabilirsiniz.
  • İlişkilerinizde gidişatı belirleyen siz olabilirsiniz.

Ve bu bahsettiğimiz erkeği yatakta mutlu etmeyi öğrendiğiniz zaman en önemlisi de erkeğin aklında kalıcı bir yer edinmiş olacaksınız. Bu durum neticesinde başka hiç bir kadın ile sizi kıyaslaması dahi mümkün olmayacaktır.

Çünkü her bir kıyaslamada sizin daha heyecan verici olduğunuzu algılayacaktır. O an tek yapacağı şey ise telefondan size ulaşmak olacaktır…

Öte yandan konu ile ilgili olarak günümüzde erkekler neden aldatıyor sorusunun cevabı genellikle cinsellik ile ilgili olmaktadır. Nitekim erkekleri farklı ortamlarda cinsel anlamda etkileyebilecek bir çok farklı kadın bulunuyor. İşte bu yüzden erkeğin beyninde kalıcı olmayı başardığınızda birlikte olduğunuz erkeğin sizi aldatma olasılığını da tam anlamıyla ortadan kaldırmış olacaksınız.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okudunuz Mu?

“Erkekler yatakta ne ister” konusunda aslında neler uygulamanız gerektiğini adım adım yazan bir kitap var. Bu kitabın adı Yataktaki Kraliçe. Sizlere tavsiyemiz bu kitabı satın almanızdır. Çünkü kitap içerisinde her kadının rahatlıkla uygulayabileceği temel ve ileri düzey yöntemler bulunmaktadır.

Tamamen tecrübelere dayanılarak hazırlanmış bu kitap içeriğinde yer alan bilgiler ve yöntemler gerçekçi olması sayesinde; birlikte olduğunuz ya da olmak istediğiniz erkeği, kendinize dilediğiniz kadar bağlı yapabileceğinizi garanti ediyor.

Bu kitabı satın aldığınız zaman Club Üyeliği adı altında değişik bir hizmet daha veriliyor. Kitabı yayınlayanlar; kitabı satan alanların otomatik olarak club üyesi olarak kabul ediyor. Kulübün amacı ise kitabın amacı ile aynı. Yani yatakta uygulayacağı doğru yöntemler ile erkeğin beyninde kalıcı olmak isteyen kadınlar için ücretsiz e-mail desteği sunularak, kadınların diledikleri an konu ile ilgili destek alabilmesi sağlanıyor.

Sonuç olarak kadınların ilk etapta ne kadar güçlü olduklarını fark etmeleri gerekmektedir. Bu yüzden eğer kendinizi değersiz görüyorsanız, öncelikli olarak bu düşüncenizden kurtulmanız gerekmektedir. Aynaya baktığınızda ne kadar çekici olduğunuzu fark etmelisiniz. Aslında her kadın güzeldir lafı bir gerçekliktir. Ancak unutmayalım ki fiziksel güzelliğiniz her zaman en önemli etken değildir. Çünkü fiziksel anlamda mükemmel diyebileceğimiz bir kadın, yatakta yeteri kadar başarı göstermiyorsa bu durumda erkeğini kaybetmesi ve aldatılması büyük bir ihtimal dahilindedir. Bu maalesef ki yaşanan ve daha önce bir çok örneğini, bir çok farklı ortamda görmüş olduğumuz bir durumdur.

Bu konuda bazı taktikler açıklayan bir kadın sitesi var. Erkekler yatakta ne ister 20 çok etkili taktik var olduğunu iddia ediyor. Demek ki bu taktikler uygulanmazsa ve kadınlar o ilk adımını atmazlarsa yatakta bir kraliçe olmayı başaramazlar.

Bu aşamada yazı içerisinde sizlere bahsettiğimiz ve önerdiğimiz Yataktaki Kraliçe isimli kitabı inceleyebilirsiniz. Zaten bu kitap, bir e-kitap olduğu için akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan kitabı rahatça okuyabiliyorsunuz. Kitap içeriğindeki bilgiler zaman kaybı değil, tamamen işe yarayan gerçekçi bilgi ve uygulamalardan oluşuyor. Bu yüzden önermekteyiz.

Bahsettiğimiz Yataktaki Kraliçe isimli e-kitap okumak için buraya tıklayın ya da alttaki resime de tıklayabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister

yataktaki kraliçe e-kitabı

Benzer Konular: 

1 Comment

  1. Kocamın bana tekrar aşık olmasını istiyorum

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir