Erkekler Yatakta Ne İster

Posted by on Eylül 14, 2015 in Erkekler Yatakta Ne İster | 0 comments

Erkekler Yatakta Ne İster

Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkekle Yatakta Ne İster? Cevabı basite indirgeyerek vermek çok kolay. Tabi ki seks ister. Erkeklerle sadece gönül eğlendiren ve onu elde tutmak istemeyen kadınlar zaten cevabı biliyorlar. İlişkinin sorumlulukları, günlük görevler, çocuklar, geçim derdi olmadan erkekleri yatağa bağlamak çok kolay. Evli erkeklerin aldatma sebeplerine temel olarak bakıldığında nefes almak, sıkıntılardan kurtulmak ve erkekliği doyasıya yaşamak ön plana çıkıyor.

Ciddi, uzun soluklu ilişkilerde ya da evliliklerde her iki tarafta sırtına fazladan yükler alıyorlar. Sonuç olarak yatağa bu yüklerle birlikte giriliyor. Dönem dönem yük o kadar fazla olur ki erkekte kadın da bu yükün altında sevişemezler. Sevişmek ruhların birleşmesi tek beden olarak zevk almaktan çok rutin, sıradan bir aktivite haline gelir.

Tutku, heyecan, istek geri planda kalır. “Akşam sporu yapar gibi, 3-5 dakikada bitirilen” iki tarafa da zevk vermeyen garip bir hal alır. Karşılıklı olarak durumu düzeltecek adımlar atmak mümkün. Ne var ki erkeğin farkına varmak ve adım atmak maalesef genlerine işlememiş. Avcılık genleri onları iz sürmeye avını takip etmeye ve yakalamaya programlamıştır.

Dışarıdan herhangi bir kadın -durumdan faydalanmak isteyen ya da gerçekten hoşlanan birisi- ona oyun oynamak için fırsatlar vermeye başladığında erkek kendini ne kadar zorlasa da iç güdüleriyle hareket eder ve izleri takip etmeye başlar.

Erkeğine Takip Edecek İzler Ver

Dedik ya onlar fark edene kadar atı alan Üsküdar’ı geçer. Onu en iyi tanıyan sensin. Takip edeceği ve sonunda seni bulacağı izler bırakmalısın.

Erkekler yatakta ne ister?: “Sevdiği, aşık olduğu, peşinden koşmayı sevdiği kadını ister.

Onu peşinden deli gibi koşturduğun dönemleri hatıla. Bir saniyesini dahi senden ayrı geçirmek istemiyordu. Gözünün içine bakıyordu. Onu tekrar geri alabilirsin. Durumun farkına vararak adım atmaya karar verdin. Şimdi sana yardımcı olacak kitap tavsiye etmek istiyorum. Detayları yazının ilerleyen bölümünde bulabilirsin.

Erkekler Yataklarında Kraliçe İster

Yataktaki Kraliçe e-kitabı Sibel Savaş tarafından yazılmıştır. İsmine bakıldığında bile son derece kaliteli yayın olduğu anlaşılıyor. Sana kocan için yatakta ve hayatta kraliçe olmanın yollarını anlatıyor.

  • Kendi cinselliğini tanımak: Kadınların genel problemi kendi cinselliğini tanımamak olarak gözüküyor. Kendini nasıl mutlu edeceğini bilmeyen kadın erkeğini yatakta mutlu edemez.
  • Sevişmeye ne zaman başlanır: Erkekler oyuncu varlıklardır. Dile getiremediklerini oyun kanalıyla anlatırlar. Onlara oyun oynamak için fırsat verin. Gün içerisinde bilinçaltını tetikleyecek sizi arzulamasını sağlayacak gizli mesajlar gönderebilirsin. Sanılanın aksine erkekler de sevişmeye beyinlerinde başlar. Pozisyonları hayal ederler. Mesajlar ilişkinin ön sevişmesi olarak bile düşünülebilir. Tabi ki başkalarının okumayacağından emin oldu ortamları tercih edin. Eve bir an önce gelmesini sağlamak senin elinde.
  • Ne kadar güçlü olduğunu hissettirin: Erkekler kadınlarını yatakta mutlu etmek ister. Çoğu kadın uzun süreli ilişkiler de yanlış anlaşılmak korkusuyla hissetiklerini yasnsıtlmazlar. Halbu ki erkek yatakta ne kadar başarılı olduğunu görmek ve anlamak ister. Aldığınız zevki ondan gizlemeyin, onu övün ve konuşun. Sonrasında da ne kadar etkilendiğinizi belli edin. Senin onu ne kadar çok istediğini bilirse bir sonraki buluşma için dakika saymaya başlar.

Yataktaki Kraliçe kitabı bu ve buna benzer başlıkları en sık yapılan hatalarla birlikte ele alıyor. Kadınlara yataklarının kraliçesi olma adımlarını anlatıyor.

Erkekler Yatakta Ne İster?: Kendisini isteyen ve mutlu edebildiğini bildiği kadını ister.

Erkekleri Yatakta Çıldırtan Yöntemler

Sevdiği erkeği yatakta çıldırtarak ilişkini sağlamlaştırabilirsin. Değişik fanteziler, davranışlar ve sözler onu seninle yatağa girmek için can atar bir hale getirir. Aradığı her şeye sahipsin. Aklından çıkarmaman gereken önemli noktalardan biri de bunu sadece onun için yapmıyor olmandır. Sende zevk alacak ve sevdiğin erkeğin sana olan ilgisini katlayacaksın.

Erkekleri yatakta çıldırtan yöntemler;

  • Kendine dokunmak: Kendisine dokunan kadın erkeği tahrik etmeye başlar. Göğüs uçları, dudakları ısırmak ve vajinaya dokunuşlar erkekleri harekete geçiren etkili hareketlerdir.
  • Ona dokunmak: Pantolonun ya da kıyafetinin üstünden penise dokunmak. Yatakta aktif olmak erkeği hareketlendirir. O zevk aldıkça sende zevk alacaksın.
  • Öpüşmek ve vücuda dokunmak: Öpüşürken onun vücuduna dokunmak zevk katsayısını artırır.
  • Konuşmak: Sevişirken onu cesaretlendirmek için çok iyi olduğunu söylemeniz yeterlidir. Ne kadar iyi olduğunu duydukça sana vereceği zevkte o oranda artacaktır. Bir sonraki sefer için sabırsızlanacaktır.

Erkekler Yatakta Ne İster ve Yataktaki Kraliçe

Şimdiye kadar anlattıklarım buz dağının görünün yüzü maalesef. Daha derinlere inmek ve bilinmeyenleri keşfetmek için Yataktaki Kraliçe kitabını okumanı tavsiye ediyorum. Yataktaki Kraliçe kitabındaki yöntemleri uygulayarak kocalarını, erkek arkadaşlarını kendilerine kopmaz bağlarla bağlayanların sayısı her geçen gün artıyor. Kaybedeceğin hiç bir şey yok. Bugüne kadar çözüm elde edemediğin yöntemlerden vazgeç ve Erkekler yatakta neister sorusunun cevaplarını bulabileceğin Yataktaki Kraliçe kitabıyla bambaşka bir hayata merhaba de.

erkekler yatakta ne ister

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir