Erkekleri Baştan Çıkarma E-Kitabı

Posted by on Temmuz 15, 2012 in Erkekleri Baştan Çıkarma E-Kitabı | 0 comments

Erkekleri Baştan Çıkarma E-Kitabı

Erkekleri Baştan Çıkarma E-Kitabı

Takip edenler biliyorlar ki dün Erkeleri Baştan Çıkarma konusunu ele almaya başlamıştım. Ne de olsa kadınların tarih boyunca üzerinde kendilerini geliştirmekte oldukları ham bir konu var elimizde. Biz kadınlar bu konularda kendimizi geliştirmek için ne yazık ki çok fazla malzeme edinemiyoruz. Ne de olsa bizim ananelerimize göre ayıp, günah, “aaaa Şükrü Beylerin kızı yoldan çıkmış vallahi” dedirtecek oldukça tehlikeli bir konu var elimizde. Kız kıza sohbetlerde tecrübelerimizi paylaşırken ne duyuyorsak o kadarını biliyoruz işte, yalan mı?

Bazı kadınlarda sanki doğuştan bildikleri, genlerinden gelen bir yetenek gibi ortaya çıkar. Bazıları da içindeki cazibeyi ortaya çıkarmanın yollarını arayıp dururlar. Bende yazılarımla sizlere daha çok yardımcı olabilmek, daha yeni, denenmiş etkili yöntemleri bulabilmek için internette biraz araştırma yaptım. Erkekleri Baştan Çıkarma isimli bir e-kitaba ulaştım. Kişisel gelişiminiz için bilimsel ve yapıcı taktikler veren üstelik samimi bir uslüple yazılmış okuması çok keyifli ve kolay bir kitap. Ne olduğunu anlamadan yapmanız gerekenler kafanızda şekilleniyor. Ama evet okumanız gerekiyor, çok isterdim şimdi size “varya kızımmm bi sihirli değnek buldum, kafaya bi vuruyosun ertesi sabah Angelina Jolie cazibesiyle uyanıyosun” diyebilmeyi ama yok öyle bir güzellik.

Erkekleri Baştan Çıkarma Sırları

Erkekleri baştan çıkarma ile ilgili ilk sırrı vereyim, aslında hiçbirşey göründüğü kadar zor değil. Sadece yapabileceğine inanman gerekiyor. Kitapta geçen konulardan küçük bir (ç)alıntı yaparak, aklındaki sorulara açıklık getireyim.

Daha önce başarısız randevuların oldu. Şimdi yeni biriyle, belkide arkadaşlarının çöpçatanlığıyla, ilk buluşmaya gideceksin, kaygılı ve gerginsin. Ne giyeceğin, nasıl davranacağın, ne konuşacağın kafanda belki yüzlerce kez planlanmış. Ama yine de ya onu etkileyemezsem diye bir kaygı içerisindesin. İşte burada beynimizin sonsuz gücü devreye giriyor, evet bu konuda kaygılanmaya devam edersen muhtemelen çok kötü bir ilk buluşma geçireceksin ve muhtemelen bir sonrası olmayacağı için son buluşmanızda bu olacak.

Erkeği kendine bağlama

Erkeği kendine bağlama sırları
Erkekleri Baştan Çıkarma E-Kitabı

‘Öğrenilmiş Çaresizlik’ diye bir şey var daha önce duymuş muydun? Bunun ne olduğunu açıklamak için kısa bir örnek vereyim. Bilim adamları bir deney için büyük bir akvaryuma balıklar bırakıyorlar. Balıklar bir süre akvaryumun bir başından öbür başına yüzüyor. Bir süre sonra akvaryumun içini cam bir bölmeyle ayırıyorlar. Balıklar eskiden yüzdükleri mesafeyi almak için yüzerken aradaki cam panele çarpıyorlar, ve çarpa çarpa orayı geçemeyeceklerini öğrenip cam panele yaklaşınca dönmeyi öğreniyorlar. Sonra bilim adamları cam paneli kaldırıyor, ama balıklar yine de panelin eskiden olduğu yere kadar yüzüp geri dönüyorlar. Çünkü birkez orada durmaları gerektiğini yoksa çarpıp canlarını yakacaklarını öğrendiler. Arada fiziksel bir engel kalmadığı halde psikolojik olarak orayı geçemeyeceklerine inandıkları için kendilerini sınırlandırıyorlar.

Olumlu Düşünerek Erkeği Baştan Çıkarmak

Sende muhtemelen daha önceki başarısızlıkların seni sınırlandırdığı için yine başarısız olacaksın. Çünkü bunun böyle olduğunu öğrendin bir kere. Bu noktada yapman gereken önceki tecrübelerini gözden geçirip, burada sana öğretilenleri kabullenmeyi reddetmek.

“Ben istenmeyen biriyim” demeye devam edemezsin. Zihnini olumlu düşüncelere açmalı ve bu cümlenin yerine zihnine “Ben arzulanan biriyim” demeyi öğretmelisin mesela. “Eski sevgilim beni terketti” yerine “yeni sevgilimle çok mutluyum/mutlu olacağım” demelisin. Ki tüm bu olumsuz edinilmişliklerin etkisinden sıyrılıp erkekleri baştan çıkarmanın yolunu bul.

Kendini  geliştirmeye gerçekten açıksan, hevesli ve istekliysen, okuduğum Erkekleri Baştan Çıkarma e-kitabını sanada tavsiye ediyorum. Bütün sorularının cevabını ve daha fazlasını bu kitapta bulabilir, kendini aşıp yepyeni bir sen yaratabilirsin. Gelecek yazımda görüşmek üzere, sevgiler.

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir