Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları

Posted by on Kasım 20, 2013 in Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları | 0 comments

Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları

Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları

Merhaba, bu yazıyı okuduğuna göre Erkekleri Kendine Bağlamanın Yollarını arıyorsun. Böylece sevdiğin erkeğin elinden kaçmasını engelleyeceğini ve sonsuza dek kendine bağlayacağını düşünüyorsun. Bence de doğrusunu yapıyorsun. Hak ettiği ilgiyi göremeyen kadın, erkeği kendine bağlama yollarını araştırır ve bulursa hedefi tam 12’den vurmuş olur. Doğal olarak kendinde olan meziyetlerin farkında olmayan kadınlardan hep bir adım önce olacaktır.

Neyse giriş konusunu fazla uzatmadan sadede gelmek istiyorum. İşin gerçeği şudur ki erkekler ne istediklerini tam olarak bilemezler. Kim onlar için daha uygundur? Hangi kadınla daha mutlu olurlar? Bilmezler. Onlara ne verilirse en güzelinin o olduğunu düşünürler. O zaman erkeklere yardımcı olmak gerekir. Özellikle de kendine bağlamak istediğin erkeği yönlendirmeyi öğrenmelisin.

Cazibeni ve çekiciliğini bir anda artırabilirsin. Erkeklerin dikkatini çekmek (-olumlu anlamda-) senin elinde. Kendinde yapacağın bir kaç değişiklikle sonuçları hemen almaya başlayabilirsin.

Erkekleri Kendine Bağlamak için Neler Yapmalısın?

Hemen adım adım anlatıyorum. Bugüne kadar gözünden kaçtığını düşündüğüm önemli noktaları dikkatle okumanı istiyorum. Hemen yazının sonunda bu konuda hazırlanmış çok güzel bir kitaptan bahsedeceğim. Benim yazımın içinde bulamadığın pek çok başlığı az sonra önereceğim kitabın içinde bulabileceğini düşünüyorum.

Erkekleri Kendine Bağlamak için Atacağın Adımlar

Olduğun Yerde Sayma: Bu adım atacağın adımlar içinde en önemli ve derin olanı. Olduğun yerde saymak monotonlaşmak, sıkıcı olmak demektir. “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir”. Kendini sürekli geliştirmelisin. Birikim ve kültür erkeği etkilemenin temel yollarından biridir. Erkekler güzel ve işveli kadınların peşinden koşarlar, nispeten doğru. Hemen akla şu soru geliyor. “Bu tavırlarla peşinden ne kadar koşturabilirsin?”. İşveyle, cilveyle kısa mesafeli koşuları tetiklemen mümkün. Ama ilişkinin bir maraton olduğunu düşündüğünde bu tür saman alevlerinin bitişe kadar yetmediğini görebilirsin. Evet işve, cilve tamam ama sadece uzun soluklu ilişkinin içinde motivasyon aracı olarak kullanıldığında işe yarar. Sonrasında içi boş cilvenin “İTİCİ” gelmekten başka bir işe yaramayacağı aşikardır.

Erkekleri bilginle, birikiminle, donanımınla etkileyebilirsin. Onlarla konuştuğunda güven verirsen ve senden öğrenebilecekleri birşeyler olduğunu gösterebilirsen ilgiyi, sevgiyi sürekli canlı tutabilirsin. Aksi takdirde “Anılarda hoş bir hatıra” olarak kalırsın.

Güven ver: “Olduğun yerde saymamak” ve “Kendini geliştirmek” insanın özgüvenini de arttırır. Özgüveni artan bir kadın olaylar karşısında mantıklı kararlar verir. Ayakları üzerinde sağlam duran kadın;  “Acınacak”, “Savunmasız”, “Bağımlı” bir görüntüden kurtulur. Erkeğe güven verir. Kambur olara taşınan kadınların terk edilmesi ya da unutulması daha kolaydır. Çünkü aslında erkek bir yükten kurtulmuş olur. Hele bir de kadının kendine saygısı yoksa işler daha da kolaylaşır. Hiçbir işini kendi başına yapamayan kadınlar ilk başta erkeklerin ilgisini çekebilirler. Erkek kadına yaklaşmak için bir fırsat yakalamış olur. İlişki bu yolla devam ettiğinde bir müddet sonra bezginlik ve bıkkınlık vermeye başlar. Erkekler bilgili ve kendine güven veren kadınlara daha uzun süre bağlı kalırlar.

Pozitif Ol: Hayatın gerçeğidir. Herkes güveneceği ve sığınacağı dingin bir liman arar. Erkeklerle kadınlar pek çok konuda birbirlerinden ayrılabilirler. Düşünce olarak, davranış olarak farklıdırlar. Ama konu sığınacak dingin limana geldiğinde beklentiler aynıdır. Kim sürekli dırdır eden, stres yaratan birisiyle beraber olmak ister ki? İçinin huzurla dolduğu anlar için onunla birlikte olmak istemiyor musun? Beynin, kalbin, ruhun aynı yerde olmak istediği için aşk denen büyü huzur vermiyor mu? Neden onun da istediği bu olmasın? O zaman şunu söyleyebilirim. Erkeği sakinleştirebilen, huzurlu hissetmesini sağlayabilen, neşe ve pozitif enerji veren kadınlar erkeklerin kalbini fethetmeyi öğrenmiş demektir.

Bakımlı Ol: Bakımlı kadının kendine saygısı var demektir. Bu da yukarıda saydığım 3 koşulunda birleştiği bir ruhta vücut bulabilir. Bakımlı olmak mıknatıs gibi tüm erkekleri kendine çekmek anlamına gelmesin. Aşırı kıyafetler ve makyaj ilgiyi kısa bir süre için geçici bir heves için kendine çekmek anlamına gelebilir. Kendine özen göster ve bakımlı ol.

Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları için kitap tavsiyeleri

Onu elde et kitabı aradığın cevapları bulmana yardımcı olacak kaliteli bir kitap. İnternette yer alan çoğu kaynaklar yurt dışında yayınlanan yazılardan derleme olarak hazırlanıyor. Onu elde et kitabı ise tamamen Türk normlarına uygun olarak çıkarılmıştır. Onu elde et kitabı hakkında daha fazla bilgi almak için linki tıkla. Kitabı indirmek için aşağıdaki resmi tıklaman yeterli. Yepyeni bir bakış açısı kazanacağına eminim. Aşağıda iki kitap tavsiyesinde bulunmuştum. Yeni çıkan onu elde et PDF bana göre her iki kitaptan da üstün. Anlatım dili, sayfa sayısı, değindiği konular, verilen örnekler olarak bakıldığında son derece tatmin edici.

onu elde etErkekleri kendine bağlamanın yolları arayışı içinde olan kadınlar okumayı da severler. Sana iki adet kitap tavsiyem olacak. Birincisi benim çok üzerinde durmadığım bir kitap. Büyü, dua vb. gibi araçların ilişkiler içinde kullanılmasına pek sıcak bakmıyorum. Ama okurlardan gelen mailler beni bu kitaptan bahsetmeye zorladı.  Etkili olduğu söylenen kitabı indirmek için buraya tıkla.

(Link yok diyenler için not: Linki bilerek kaldırdım, onaylamadığım bir olayın linkini vermek istemedim. Bence esas geçerli olan yöntem kişinin kendini geliştirmesidir. Bu nedenle aşağıdaki kitabı okumanızı tavsiye ederim…)

Esas üzerinde durduğum önemli kitap ise Erkeği kendine bağlamanın yolları isimli kitap olacak. Bu kitapta benim buradaki satırlara sığdıramadığım çok önemli taktikleri ve teknikleri bulabilirsin. Kitabı indirmek için buraya tıkla.

Erkekleri kendine bağlamanın yolları, erkeği kendine aşık etmekten ve aşkı korumaktan geçer. Bir kadın zaten doğuştan bu donanımlara sahiptir, yeter ki nasıl kullanabileceğini bilsin.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir