Erkeklerin Prensesi Kitabı Hakkında

Posted by on Aralık 9, 2015 in Erkeklerin Prensesi Kitabı Hakkında | 0 comments

Erkeklerin Prensesi Kitabı Hakkında

Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi Kitabı

Erkeklerin Prensesi olmak için onlara hükmetmeyi öğrenmen gerekiyor. Kulaktan dolma bilgilerle ya da eş dost tavsiyeleri ile yol almak maalesef mümkün değil. Kulağa ne kadar garip gelse de erkekler kendilerine hükmeden kadınlarla birlikte olmayı seviyorlar. Güvende hissediyorlar. Bakmayın siz onların kendi aralarındaki sohbetlerine. “Maço erkek” tanımlamalarına. Hepimiz biliyoruz ki eninde sonunda içişlerinden sorumlu bakanlık kadınlara kalıyor. Erkekleri idare etmek ve yönetmek ise uzmanlık ve bilgi birikimi gerektirir. Siyasetten anlamak ve erkeklerin bilinç altına hükmetmek şarttır. Onlara aslında kendi istediklerini veriyor gibi gözüküp kendi istediklerini yaptırabilmek ve mutlu bir ilişkinin kapılarını sonuna kadar aralamak bir sanattır.

Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi Kitabında anlatılanlarda tam bu boşluğu dolduruyor. Politika, siyaset gibi kelimeler bize soğuk gelir genelde. Uzak durmayı tercih ederiz. Ama erkekleri yönetmeyi bilmek için nasıl kullanıldığını iyi anlamak gerekir. Erkekleri yönetmek ve bilinçaltına mesajlar göndererek onu kendine nasıl bağlayacağını gösteren güzel bir yazı okudum. Ve gerçekten etkilendim. Buraya tıklayarak yazıyı okuyabilirsin.

Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi Ne Demek?

Erkeklerin prensesi kitabını okuyanların gözüyle baktığımızda bu kadar çok işe yarayan bilginin nasıl bir araya toplandığına hayret ediyorlar. Yazılanları uyguladıklarında hayatlarının değiştiğini itiraf ediyorlar. Erkeklerin Prensesi Kitabında anlatılanlar neden bu kadar önemli? Kitabın yazarına kulak verelim.

Yazar; Erkeklerin zihin kontrol yöntemlerini öğrenmeden onları elde etmenin mümkün olmadığını savunuyor. Ve bence de gayet mantıklı. Çünkü erkekler doğanın kendilerine biçtiği rol nedeniyle avcı kişiliğe sahiptir. Avcılar iç güdülerine güvenirler. Doğrudan emirler vererek  onlara ne yapmaları gerektiğini söyleyemezsin. En azından kendi istediğin şeyleri yapmasını sağlayamazsın. Ama gizli sinyaller ve sihirli kelimeler kullanarak onu yönetebilirsin.

İşte Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi’nin farkı tam da bu noktada ortaya çıkıyor; çünkü bu kitaplar, kadınlara “bilinçli zihin kontrolü”nü öğretiyor.

Zihin Kontrol Yöntemi

Tabi ki bir sihirden bahsetmiyoruz. Erkeği etkilemek için doğru davranışları sergileyebilen, doğru kelimeleri doğru ses tonuyla söyleyebilen kadın bunu yapmayan hemcinslerine göre 1 adım öne geçer. Elde etmek istediği erkeğin dikkatini çeker. Dikkatini çektikten sonra iş onu yönetmeye ve istediği noktaya getirmeye kalıyor. Erkeklerin prensesi kitabı püf noktalarını öğretiyor. Yatağın Prensesi kitabı ise eşini başka kadınlara kaptırma korkusu yaşayan kadınların imdadına yetişiyor. Kitapta yer alan bilgiler sayesinde erkeğin senin yanında ayrılmak bile istemeyecek.

Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi

Yazar ilk olarak “Erkeklerin Prensesi” kitabını hazırladı. Gelen olumlu yorumlardan sonra cesaretlenerek ikinci kitabı olan “Yatağın Prensesi” kitabını hazırladı. Birbirinin devamı niteliğindeki bu iki kitap sayesinde evlilikler ve ilişkiler artık daha mutlu. Oyunu kuralına göre oynamazsan diskalifiye olursun. Rakiplerinin kullandığı yöntemleri öğrenmemek eşini altın tepsi içinde onlara sunmaktır.

Bir an önce harekete geç ve hayatını değiştir. Erkeklerin prensesi ve yatağın prensesi kitaplarına hemen sahip ol.

erkeklerin-prensesi-yatagin-prensesi-kitabi

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir