Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları – Kesin Çözüm!

Posted by on Eylül 18, 2015 in Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları | 5 comments

Eski Sevgiliyi Pişman Etme Yolları – Kesin Çözüm!

Eski Sevgiliyi Pişman Etmek

Eski sevgiliyi pişman etmek için onlarca sebebin olabilir. Önemli olan onu pişman etmeyi istemek değil, nasıl ve ne şekilde yapacağını bilmektir. Benin bir planım var. Ayrıca amacını da baştan belirlemiş olman gerekiyor.

Genel olarak bakıldığında “eski sevgiliyi pişman etmek” isteyenlerin 2 temel amacı olur. Sanırım bir tanesi sana da uyacaktır.

  • Eski sevgiliyi geri kazanma silahı olarak kullanmak: Onu benden ayrıldığına pişman etmek istiyorum. Neler kaçırdığını görsün ve bana geri dönsün diyorsan. Eski sevgiliyi elde et kitabını okumanı tavsiye ederim. Erkek ve kadın okuyucular için farklı taktiklerin sunulduğu kitap oldukça kaliteli ve etkili. Buraya tıklayarak hemen indirebilir ve okumaya başlayabilirsin.
  • Eski sevgiliden hırsını almak için: O kadar acı şeyler yaşadım ki. Ondan nefret ediyorum artık. Sadece benden ayrıldığına pişman olsun istiyorum. Ancak böyle rahatlayabilirim.

Sıkıntılı bir dönemin sonunda ayrılık kararı alındı. Belki de ayrılmayı hiç istemiyordun ama sana yapılanları daha fazla kaldıramadın. Haklı olduğunu her söylediğinde karşında sanki “DUVAR” vardı. Kendini ifade edemedin ve bu noktaya geldiniz. Arkadaş sohbeti tadında bir yazı yazı hazırladım. Zaman zaman geçmişe gideceğiz, sonra geleceğe bakıp bugün neler yapabileceğini konuşacağız. O halde başlayalım… Birazdan okuyacakların Eski sevgiliyi pişman etme yolları arasında en seçkin olanlarıdır.

eski sevgiliyi pişman etmenin yolları

Eski Sevgiliyi Pişman Etmek için En Kesin Yöntemler

1- Pişman olan sen olma;

Ayrılığın ne kadar ağır, zor geldiğini biliyorum ve seni çok iyi anlıyorum. Maalesef hayatımız boyunca en az bir kere benzer acıları yaşıyoruz. Hayat duruyor, nefes boğaza düğümleniyor ve asla kendini olmak istediğin yerde gibi hissetmiyorsun. Hiç bir yere ait değilmişsin gibi geliyor. Hak etmediğini düşünüyor onu pişman etmek, ondan intikam olmak istiyorsun. Hepsini anlayabilirim, sadece atacağın adımları dikkatli at.

Günün sonunda eski sevgiliyi pişman etmek isterken, kendin pişman olur ya da pişman olmuş gibi gözükürsün…

Duygusal fırtınalar mantıklı düşünmenin ve hareket etmenin önündeki perdedir. Gerçeklerle arana set çekerek görmeni engeller. Dışarıdan bakıldığında aciz ve saçma olan davranışlar, sana son derece akılcı gelir. Beni dinlediğine göre söylediklerime kulak ver. Ben seni hiç tanımam ve son derece objektifim.

Mesaj terörizmi: Pişman etmek için aralıksız mesajlar göndermek. Pişman olan kim? Kim sürekli eski sevgilisini düşünüyor? Sürekli mesaj gönderdiğine ve taciz ettiğine göre sen daha çok düşünüyorsun. Dışarıdan bakıldığında gelen mesajlar bir süre sonra sıkıcı ve itici olmaya başlayacak. “Beni unutamamış ki sürekli mesaj gönderiyor”. “Sanırım ayrıldığımıza çok pişman”.

2- Ayaklarının üzerinde dur;

Ayrılık; koşarken atılan çelme gibidir. Dengen bozulur, sendelersin. Düşmemek için sağda solda ne varsa tutunmaya çalışırsın. Çoğu da zaten elinde patlar, yine tek başına kalırsın. Ayakta durmak ve düşmemek için güçlü olman gerekiyor. Aciz, yardıma muhtaç ve derbeder görüntün eski sevgilinin gözünde kendini acındırmaktan başka bir şeye yaramaz. Eski sevgiliyi pişman etme yolları arasında GÜÇSÜZLÜK yok.

Çevrene göz gezdir. Bazı insanların yaptığı her hareket olay olur, takip edilir, imrenerek bakılır. Bazı insanlardan bahsedildiğinde ise “of! ya yine gelip ağlayacak, hiç çekmek istemiyorum” serzenişlerini duyarsın. Çekiciliği yok olmuş aksine iticilik katsayısı artmış insanlardan olmak istemezsin. O zaman kendi ayaklarının üzerinde dur, GÜÇLÜ ol.

Amacın ne olursa olsun, kendini muhtaç ve güçsüz duruma düşürme. Sosyal çevrenle olan iletişimi sağlam tut, iş hayatına önem ver. Kişisel bakımından asla vazgeçme. Yapılan en büyük hataların başında kendini salmak gelir. Aksine daha da özen göstermelisin, unutma ki önemli olan sensin! Gerçekten güçlü olmak için adımlar atmalısın, yalandan güçlü gözükmek için atılan adımlar hissedilir.

Sadece eski sevgiliyi pişman etmek adına değil kendine olan saygını korumak ve öz güvenini yitirmemek için;

  • Kendini çevrene ve dostlarına kapatma
  • Ona mahkum olarak yaşamaktan vazgeç, çünkü onu pişman etmekten çok uzak diyarlara gidersin. Eğer içinde eski sevgiliyi geri kazanmak namına en ufak bir ümit varsa, “sensiz olamam!”,”sensiz yaşayamam!”,”yokum ben!” gibi cümleler işe yaramaz. En azından gelecekle ilgili planlarını bu cümlelerin üzerine kuramazsın, kurmamalısın! Üç, beş sene sonra bugünün mumla ararsın.
  • Mesaj terörizmine son vermelisin. WhatsApp, SMS, Tweet, Face, mail adına her ne diyorsan SPAM yapmayı bırak. Hele hele yalvaran, ağlayan, duygu sömürüsü yapan mesajları ya da kin, nefret kusan mesajları hemen terk et. Gönderdiğin mesajların tek bir anlamı var.

“Ben sensiz bir hiçim, kendi ayakları üzerinde duramayan zavallı bir eziğim. Asla ve asla sensiz yapamam, senden ayrıldığıma da KÖPEK gibi PİŞMANIM!”

İstediğin bu mu? Bence değil… Bu sayfaya neden geldin? Eski sevgiliyi pişman etmenin yollarını hatta eski sevgiliyi pişman etmenin en kesin yollarını bulmaya geldin. O zaman amacına uygun davranmaya başla. Tepeden tırnağa kendine güvenen, insanları peşinden sürükleyen karakterin vereceği mesaj şu olmalı. Mesaj demişken, teknolojik mesajları unut! Yaptıklarınla, yapmadıklarınla, duruşunla bu mesajı alması gerekenler alır.

“Sevgiye, aşka ve dostluklara değer veririm. Ama hiç bir zaman kendimi ezdirmedim. Sapasağlam, dimdik ayaktayım. Önüme çıkabilecek bütün zorlukları göğüsleyebilecek gücüm var ve her zaman da olacak. Güzel bir beraberliğimiz vardı. Artık sen yoksun ve ben yoluma sensiz de devam edebilirim, benden ayrılarak beni pişman edemezsin. Aksine beni düşündükçe neler kaybettiğini görecek ve sen pişman olacaksın”.

eski sevgiliyi elde etme yöntemleri

Eski sevgiliyi elde et PDF – Kadın ve Erkek Okuyucular İçin

 Eski Sevgiliyi Pişman Etmek Hakkında Yanlış Bilinenler

Aşağıda genel olarak yanlış bilinen maddeleri sıraladım. Aynı zamanda genel bir özet niteliği taşımasını istiyorum. Çaresizlerin, güçsüzlerin eski sevgiliyi geri kazanmak isterken ellerinde olan son şansı da kaçırmalarına sebep olan davranışlar.

Kıskandırmak: Kıskandırmak tehlikeli bir silahtır. “Midyata pirince giderken evdeki buldgurdan olmak” sanırım bu durum için uygun olacaktır. Pişman etmek için tercih edilecek bir yol değildir.

Mesaj ve Arama Terörizmi: “Ya dur şunu arayıp huzurunu kaçırayım” düşüncesi onun zihninde “Sözüm ona; bana hakaret etmek için arıyor. Ama eminim şu anda ne yaptığımı merak ediyor ve sesimi duymak istiyor” izlenimi yaratacaktır. Devam eden dönemde telefonda senin ismini gördüğünde kırmızı işaret çok cazip gelecektir.

Ezik Gibi Davranma: Erkekler ve kadınlar güçlü karakterleri severler. Zor dönemlerinde sığınacak limanlar ararlar. Korktuklarında, üzüldüklerinde  ve gerildiklerinde sığınacak liman ararlar. “Sensiz bir hiçim”, “Sen olmazsan ben yokum!” cümlesi kime güven verir. Yalnız kalmak istiyorsan devam et, ama eski sevgilini pişman etmek istiyorsan bu davranışından hemen vazgeç.

Hayatından vazgeçme eğilimi: Eğer aklından intihar etme fikri geçiyorsa. Derhal profesyonel yardım al. Eğer bunu bir tehdit olarak kullanmak fikrine kapıldıysan hemen vazgeç. Hasta ruhlu birisi olduğunu düşünmesini istemezsin. Eski sevgiliyi geri kazanma için asla atmaman gereken bir adım.

 Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Pişman Etmek

Onu anasından doğduğuna pişman etmek değil de geri kazanmak için pişman etmek istiyorsan plana ihtiyacın var. Eski sevgiliyi pişman etmenin etkili yollarını kullanarak onu geri alabilirsin. Yapman gerekenleri detayları ile öğrenebileceğin Eski sevgiliyi Elde Et kitabını buraya tıklayarak indirebilir ve okuyabilirsin.

Benzer Konular:

5 Comments

  1. ben bu yapma dedıklerını bir hafta önce yapttm sşimdi sizin dedıklrnızı yapsam işe yarıcak mı ?

  2. Bizim iliskimiz cok guzel ilerliyodu ailesi duyana kadar buenle cikmadan once notlari cok iyidi cikmaya baslayinca biraz dustu Aileside bana bagladi o ailesine karsi geldi ailesi en son cok ileriye gitti nakil almaya yada okuldan cikartmaya kadar ve bu bana inat face acmisti ben ayrildm ama ailesiyle olan durumu icin bu en basta face icin filan ayrildm zannetti bide ayrilirkn telefonu kapattiktn sonra iki yabanci olalim dedim i bana kizdi ben senin icin ailemi karsima aliyorum sen hala face diyosun ayrildik telefonu yuzume kapatti arildktn sonra iki gun sonra ben buna mesaj attim ailenle aran bozulmasin diye ayrildm filan yazdm bu benden beni uzdugu icin filan ozur diledi oyle wp tan daha konusmadk aradan uc dort gun gecti ben buna wp tan mesaj attim abin ayrildigimizi ogrendi mi diye bana cvp vermedi ertesi gun biz sinifta kizlarla konusuyodk bunun arkadasida bizi dinlemis kizlar diyodu suclusun iki yabanci olalim ne tenefuste yanina gidip diyecktm mesajima niye cvp vermedn tenefus oldu bi baktm benden once cocuk gitti onla konustu ondan sonra oglen arasi ben gittim yanina dedim niye cvp vermedn dedi oyle yuzume bile bakmiyodu deduim arkadasin sana ne dedi dedi bisey demedi ben cagirdm ben konusmak istedm dedim sana bisey sorcm ben senin icin bittim mi dedi evet dedim tamam bende artik ona gore davranirim sinirliydm sinifa ciktm arkadaslari vardi samimi arkadaslari o an agzima ne geldiyse soyledm onla ciktigima cok pismanim beni sevdigine inanmadm inamiyorm bunun kiskandigi eski erkek arkadSim vardi dedim o okul ikusaydi onla evlnirdm bi onla ciktigma pisman olmadm falan da filan onlar arkadaslarina soyledi mi bilmiirm bu bana dusman gibi oldu aradan yaklasik bir hafta gecti yaptigima pisman oldm buna wp tan ozledm diye mesaj attim ilj defa guurumu ayaklar altina aldm beni tersledi ve bana dediki artik biz seninle olmayiz olamayiz dedim tamam ondan beride ben yuzune bile bakmiyorm o bakigo ama ben bakmiom tenefuslerse bile cikmiyom o da benden onceki sevgilisimi instagramda takip etmeye baslamis ama koza onceden hep kufur ediyodu ama kizda hic rahat bitakmiyo ayrildigimizi duydu ona ait sozler her gun ariyayp seni cok seviyorm dayanamiyorm diyo suluk gibi pesinde dahaneler neler simdi ben napmaluyim onu unutmaya mi calismalym yoksa napmaliyim

  3. Bende yapmamam gereken herseyi yapmisim defalarcada mesaj attim ama bana diyor artik biz olamayiz beni sevdigine eminim ama bir haftadan beri birseyler oldu kafasini karistirdi arkadaslari simdi yüzyüze geldigimizde konusacaz ve ne olacagina beraber karar verecegiz simdi o uzagimda yaklasik iki ay sonra konusacaz onu arayip sormazsam beni daha çok unutmazmi ben ne yapmaliyim canım yaniyor dusunmeden edemiyorum

  4. Eski sevgilimle beni aldattığı için ayrıldık ve ben bunun gerçek yuzunu yeni sevgilisine gosterdim aradan 1 saat geçmeden bana msj attı aramızı bozmaya çalışma diye bende sen kimsin tanımıyorum dedim bikaç kez oda ciddi misin falan diye uzgun işareti gibi şeyler attı fake hesaptan da ayrılma sebebinin kendi yuzunden olduğunu soyledi arkadaşıma beni unutsun diyor sizce ne yapmalıyım bana yardım eder misiniz

  5. Merhaba ben de eski sevgilim le ayrıldık sonra barustik şimdi tekrar ayrıldık ama ben onu seviyorum biliyorum o da nemi srvoyo ama beni çok kiriyo sevgisi yüzünden aslında onu birakmam daha doğru ama ben de onu birakamiyorum napcagimi bilmiyorim lütfen bana yardımcı olun

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir