Onu Elde Tut Kitabı

Posted by on Kasım 15, 2018 in Onu Elde Tut Kitabı | 0 comments

Onu Elde Tut Kitabı

Onu Elde Tut

Sevdiğin bir erkeği etkilemek, elde etmek kadar onu elde tutmak da önemlidir. Onu Elde Tut kitabı tam olarak bu konuyu ele alıyor. Sosyal yaşantının her dakika gelişip genişlediği günümüzde erkeklerin kafasını karıştırabilecek, onu farklı noktalara sevk edecek pek çok etken var. Neyse ki insan genleri sosyal çevre ile değiştirilemiyor. Ataları nasılsa günümüz insanları aynı yönde ilerlemeye devam ediyor. Savaş aynı savaş sadece teknikler ve taktikler değişti. Peki sen günümüz şartlarına adapte olabildin mi?

 

Bir Erkeği Etkilemek mi? Elde Tutmak mı Zor?

Yaşadığın sosyal çevre, yetiştiğin aile ve kuralları iki durumu da güç hale getirebilir. Kimileri konuşup başlangıç aşamasında zorlanırken kimileri ilerleyen dönemlerde zorlanabilir. Kendi içinde bile karışık bir durumdan bahsediyoruz. Neyse ki “Onu Elde Tut” kitabının yazarları ve çizerleri, Onu Elde Et kitabını da hazırlayarak bir erkeği etkilemek konusunda da yol gösterici bilgiler paylaşmışlar.

Onu elde tutmak söz konusu olduğunda erkek tabiatını tanımak ve ne tür aşamalardan geçtiğini görmek gerek. Yüzyıl önce ne oluyordu? Elli yıl sonra ne değişti? ve günümüzde neler yaşanıyor. Merak etme tarih dersi niteliğinde devam etmeyeceğiz. “Bir arkadaşa bakıp çıkacaktım” tadında işin bizimle ilgili olan kısmına göz gezdireceğiz. Aslında işi geçmiş ve bugün diye kategorilere ayırıp kısadan günümüze gelmek daha mantıklı.

onu elde tut pdf

Az önce söylediğim gibi erkeklerin kafalarını karıştıran onu elinde tutmanı zorlaştıran etkenler artıyor. Peki bu seni ilgilendiriyor mu?  Evet, ilgilendiriyor. Onu elde tutmak taktiklerinde günümüze uyman gerektiği anlamına geliyor. Erkeklerin ilgi isteyen çocuklar gibi olduğunu kabul etmek görüşü nispeten halen geçerli. Ama ilgi gösterme yöntemleri ve araçları değişti.

Mobil dünya hızla geliştiğinden uyaranların sayısı da artıyor.

Erkeği Etkilemek ve Etkilemeye Devam Etmek

Ben ve diğer blog yazarı arkadaşlarım “Bir erkeği etkilemek” ve ya Onu elde tutmak konusunda onlarca yazı kaleme aldık. Geriye dönüp baktığımızda satır aralarına sıkışmış çok değerli bilgiler bulabiliyoruz. Ama dizi film tadında olmuş, zaman zaman verdiğimiz bilginin devamı diğer yazının arasında kalmış. Verdiğimiz bilginin doğru olduğunu düşünüyoruz ama onu tamamlayan gerçek fikir diğer yazının içinde kalmış. Hal böyle olunca toparlama yapalım diye düşündük. O arada karşımıza Onu Elde Tut PDF (e-kitap) çıktı. Yazarın diğer kitaplarını da okuduğum için tereddütsüz şekilde alıp bir çırpıda okuyuverdim. Bizim blogda yapmak istediğimiz tam da bu dedik.

Zamanlama, bütünsellik, doğruluk, mantık ve geçerli tüm taktikler kitapta ayrıntılarıyla ele alınmış. Sana da okumanı tavsiye ederim.

Onu Elde Tut Kitabında Neler Var?

Eğer hedefin yoksa varacağın noktayı bilemezsin ve varış noktan tesadüflere kalır. Onu Elde Tut kitabı hedefini bilenlere yönelik yol haritası niteliğinde olmuş. Aşama aşama neler yapılması gerektiği üzerinde durulmuş.

  • Erkeklerin kadınlardan uzaklaşmasının sebepleri
  • Onu anlamak
  • Elde tutmak için izlenen yöntemler
  • Bir erkeği etkilemek, tekrar ekilemek
  • Aşk’ın taze tutulması

Ve daha pek çok konu Onu Elde Tut kitabında ele alınmış. Kitap çok detaylı ve yaratıcı, gözden kaçırdığım başlıklar ve önemli açıklamalar kitabın resmi satış sayfasında mevcut. Buraya tıklayarak Onu Elde Tut kitabı hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir