Onu Elde Et PDF İndir

Posted by on Eylül 8, 2015 in Genel, Onu Elde Et PDF İndir | 2 comments

Onu Elde Et PDF İndir

Onu Elde Et Kitabı İndir

Sevdiğin, hoşlandığın erkeği elde etmek ve kendine bağlamak için Onu Elde Et kitabını indir. Erkekler çoğu zaman anlaşılmaz tavırlar içine girerler. Bizim için basit olanlar onlar için havuz probleminden beter hale gelir. İnce düşüncelerimiz, detaycı yaklaşımımız kafalarını karıştırmaya yeter de artar bile. Hal böyleyken erkekleri etkilemek için kendi iç dünyamızda karmaşık metotlar arayıp dururuz. Halbuki çok basit temel detayları uygulayarak hoşlandığın erkeği kendine bağlayabilirsin.

Onu Elde Et kitabını bu yüzden çok sevdim. Karmaşık, çetrefilli yollarla uğraşmak yerine sade ve basit anlatım diliyle hedefe nasıl kolay ulaşabileceğini gösteriyor. Hafta sonu aldığım kitap yüzünden cep telefonum elimden düşmedi. Aldığım e-kitap beni ekranıma bağladı. Okuduğum her satırda ıskaladığım detayları keşfettim.

Elde Etmek ve Kendine Bağlamak

Erkekleri elde etmek zor değil. Zor olan hoşlandığın, beğendiğin erkeği etkilemek ve ilişkinin ilerleyen dönemlerinde onu kendine bağlayabilmektir. Nasıl ve nereden başlayacağını bilmediğinde kendi içinde açmazlara düşersin. Beklemeye, beklemeye ve beklemeye karar verirsin. Pişman olacağın bekleme süresinden sonra onu bir başkası ile görmeye başladığın zaman beklemek konusunda ne kadar haklı olduğunu görürsün! Harekete geçmek demek kendini önüne atmak, seni paspas yapmasına izin vermek değildir. Onunla tek kelime konuşmadan, hakkında olumsuz fikirler beslemesine neden olmadan da yapabileceklerinin farkında olman yeterli.

Erkekleri etkilemeye çalışırken sadece yatak hayallerinin kahramanı olmak da var. “Onu elde et PDF” indirerek onun kalbinde nasıl vazgeçilmez olabileceğini öğreneceksin.

Onu Elde Et Kitabında Neler Var

onu elde et kitabıKitap tamamen hoşlandığın erkeği elde etmek üzerine hazırlanmış. Yazarın büyük emeği var. Bu nedenle ancak belirli başlıkları seninle paylaşabiliyorum.

 • Kendini tanımak için yapman gerekenler. Daha güçlü ve istediğini elde eden kadın olabilmek için testleri uygula ve sonuçlarına göre karar ver.
 • Erkekleri etkileyen kadın davranışları
 • Beden dili sinyallerini tanı ve kullanmayı öğren
 • Onun beden dili sinyallerini okumayı öğren ve hakkında neler düşündüğünü öğren
 • Onun bilinç altına mesaj göndererek senin farkında olmasını sağla
 • Klasik yöntemlerden vazgeçerek kendini geliştir

Onu elde Et kitabı farklı başlıkları da içeren tam bir set. Yukarıda bahsettiğim sebepten ötürü tüm detayları veremiyorum. Ancak ana sayfasını incelediğinde doyurucu bilgilere ulaşabilirsin.  Onu elde et PDF indirdiğinde sadece tek bir kitap gelmiyor. Konuyu tamamlayan yardımcı kitaplarla beraber geliyor.

 • İlk izlenim ve beni baştan yarat
 • Onunla chat
 • Kıskançlık testi

Toplamda 4 kitaptan oluşan set sayesinde hoşlandığın erkeği elde edecek ve kendine bağlayarak mutuluğun kapılarını aralayacaksın. Onu Elde Et PDF şimdi indir.

Benzer Konular:

2 Comments

 1. Harika bir kitap .içtenlikle tavsiye ederim.

  • Guzel

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir