eski sevgili ile barışmak

Posted by on Mayıs 29, 2012 in eski sevgili ile barışmak | 1 comment

eski sevgili ile barışmak

eski sevgili ile barışmak

eski sevgili ile barışmak, rüya tabirlerinde çok kullanılır. Benim bugün üzerinde durmak istediğim konu ise, “eski sevgili ile barışmak için özür dilemeyi bilmek” olacak. Özür dilemek gündelik hayatımızda yer alan ve tartışılan bir konudur. Kimileri “Ben asla özür dilemem” derken, kimileri “özür dilemek büyüklüktür” diye buyurmuşlardır. Esasına bakıldığında, özür dileme eylemi, kesinlikle bir sonuç doğurur. Doğru duygu, tavır ve kelimelerle yapıldığında hedefini tam 12’den vurur. Tam tersi durumda ise işleri daha da karıştırıp içinden çıkılmaz bir hale getirebilir.

Çiftler birbirlerinden nefret edip ayrılmadan önce hangisine sorarsanız sorun “Yeryüzünde yaşanan en büyük aşk onlarınkidir.” Peki nasıl oluyor da ayrılma, boşanma noktasına kadar gelip, özür dilemenin yollarını arıyorlar. Bu konu hakkında da yazılarım olacak. Ama ben şimdilik her şeyin karıştığını ve onunla barışmak için özür dileme yöntemi aradığınızı düşünerek hareket ediyorum. Ne de olsa “eski sevgili ile barışmak” için buraya geldiniz.

eski sevgili ile barışmadan önce

Barışmak için ondan özür dilemeden önce, ne için özür dileyeceğinizi bilmelisiniz. Özür dilemeniz yalvarmanız, ayaklarına kapanmanız anlamına gelmiyor. Sebepleri bilmiyorsanız ya da algılayamadıysanız, zaten o ilişkinin içinde bir yeriniz yoktur. Özür dilerken, “AMA” kelimesini kullanmayın. “AMA” kelimesi özür cümlelerinin içinde kullanıldığında şu anlamı vermektedir.

“seni dinlemedim, dinler gibi gözüktüm, ben kendi düşündüklerime odaklandım. Her ne kadar senin haklı olduğunu söyleyip özür dilesem de birazdan kendi haklılığımı sana ispatlayacağım”

Özür dilemek için;

Özür dilemek, sonuçta sizin neden olduğunuz bir davranış için karşı tarafın gönlünü almaya çalışacaksınız. O’na odaklanmalısınız. Neler hissettiğini, neler yaşadığını, neler düşündüğünü bilmeli ve anlamalısınız. Elinizde bir çiçekle “Üzgünüm” derseniz. Bende sizin adınıza üzülürüm. Bu nedenle özür dileme mekanizmasını maddelere ayırdım.

 • Empati yapmak… Kendinizi onun yerine koyun.. Neler hissederdiniz ?
 • Sebep… yaptığınız davranışa sebep olan şeyi ortaya koyun
 • Kendi duygularınızı açıklayın
 • Saldırıya ve savunmaya geçmeden özür dileyin..

Eski sevgili ile barışmak için özür dilemek

Yukarıda anlattıklarım güncel yaşantınızda da uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Ama konu eski sevgili ile barışmak olduğunda bundan fazlasına ihtiyacınız var. Konu çok daha derinlere gidiyor olabilir. Yaptığınız eylem kuru bir özür olarak kalabilir ve onu geri kazanma şansınızı elinizden alabilir. Bu konuda daha profesyonel bir çözüme ihtiyacınız olduğu kesin.

Eski sevgiliyi kazanmanın garantili yolları e-kitabı, bu konulara çok güzel bir şekilde değiniyor. Kitabın içinde neler olduğuna bakmadan önce şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Şu ana kadar bu kitabı okuyan hiç kimseden olumsuz bir geri dönüş almadım. Kitap’ta anlatılan teknikler oldukça iyi hazırlanmış ve yapmanız gerekenler çok basit sade bir dille anlatılmış.

Eski sevgili ile barışmak için neler yapılmalı?

Eski sevgiliyi geri getirmenin garantili yolları kitabında neler var?

 • Nasıl ayakta durup, başınızı öne eğmeyeceksiniz?
  Hızlı ileri sarma tekniği ile ayrılık acısı ve depresyonun önüne geçerek. Kendinizi daha iyi hissedecek ve daha sağlıklı düşünebileceksiniz.
 • Umrunda mısınız?
  Sizi hala umursadığını söyledi mi? ya da konuşmuyorsanız bile sizi umursadığını nasıl anlayacaksınız?
 • Aldatılıyor musunuz?
  Bir başka kadın mı? Bu tehlikeyi nasıl bertaraf edeceksiniz. Erkeklerin değer verdikleri en önemli şeyin seks olmadığını, kalplerine giden mideden başka bir yol olduğunu, en büyük tutkularının futbol olmadığını öğreneceksiniz. Peki Nedir bunlardan önemli olan?
 • Terk edilme sebepleri nelerdir?
 • Yeni birisiyle ilişkisi var mı?
 • Yeniden başlamak için neler yapmalısınız
 • Bilinçaltını etkileyerek hala birlikte olduğunuzu düşündürebilirsiniz
 • Eski sevgili ile barışmak, yeniden beraber olmak için ne yapmalı ve ne demelisiniz?
 • O’nu tekrar geri kazandınız. Kendinize nasıl bağlayacaksınız?
 • Sizi tekrar aramasını nasıl sağlarsınız?

Tüm bu soruların cevapları ve yöntemleri. Kısacası eski sevgili ile barışmak için gerekli her şeyi öğrenmek için buraya TIKLAYIN.

Benzer Konular:

1 Comment

 1. NASIL BARIŞIRILIR

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir