Beni Özlüyor mu Testi

Posted by on Kasım 23, 2018 in Beni Özlüyor mu Testi | 0 comments

Eski Sevgilin Seni Özlüyor mu?

Eski sevgilin seni özlüyor mu? Seni düşünüyor mu? Beni Özlüyor mu Testi cevapla ve merakını gider.

Eski Sevgilim Beni Özlüyor mu Testi Çöz

BURAYA tıklayarak Beni Özlüyor mu testini hemen yapabilirsin.

Ya da bu soruyu sadece sen mi soruyorsun öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsin. O kadar örnek ve yaşanmış hikayeler var ki. Sayfalar dolusu yazsak hepsini yine de sığdıramayız. Hikayelerin bir kısmı tekrar birlikte olmakla sonuçlanırken bir kısmı da ayrılığın kalıcı hale gelmesiyle sonlanıyor.

Farkındaysan “MUTLU” son ya da “HÜSRAN” kelimelerini kullanmadım. Çünkü ayrılıklara mutlu – hüsran gözüyle bakmak hayatın geri kalanını amaçsız yaşamakla aynı anlama geliyor. Benim edindiğim tecrübeler “Hayattaki en değerli varlığın kendimiz olduğunu” gösteriyor. Bir başkasına aşık olmak, onu çok sevmek kendimizden vazgeçtiğimiz anlamı taşımaz. Kendimizden vazgeçtiğimizde karşımızdakine de sevecek bir şey bırakmıyoruz. Dünya onun etrafında dönüyor zannediyor.

Eski Sevgili – Yeni Sevgili

Sitemize yüzlerce yorum ve mail geliyor. Genellikle süreler değişse de içerikler şu şekilde;

Eski sevgilimle ayrılalı 2 yıl oldu. O benim ilk aşkımdı, çok sevdik, çok şey paylaştık. Sevgimiz karşılıklıydı, her konuda ilkim oldu o benim. Arkadaşlarım bile kıskanır olmuştu ilişkimizi, bizden bahsederlerdi. Sinema ya da dizide aşk hikayesi görseler bize öykünürlerdi. Kimseyi onun kadar sevmedim, kimse de onu benim kadar sevmedi. Konuşmalarımızda ayrılığın ismi bile geçmezdi. Buluştuktan birlikte vakit geçirdikten sonra bile ayrıldığımızı kabul etmezdik. Bedenlerimiz ayrı bile olsa hep beraberdik biz. Neyse çok güzel günlerdi. Yan yattı çamura battı, öyle oldu böyle oldu derken kullanmadığımız, aklımızın ucundan dahi geçmeyen ayrılık bizi de buldu. Son bir yıldır yakınlaştığım 2 kişi oldu ama aşk diyemem. Uzaktan uzağa onu da takip ettim. Onun da hayatında birileri oldu. Kendi adıma söylemek gerekirse, hiç biri onun yerini tutmadı. Eski sevgilim başkaymış ya da bana şimdi öyle geliyor.

Durup durup düşünüyorum. Eski sevgilim beni unuttu mu? Beni özlüyor mu? Beni seviyor mu? Aklımda sorular dönüp duruyor. Huzursuz ve mutsuz olduğunu paylaşımlarından anlıyorum. Bunları kendime mi yormalıyım yoksa hayatın akışı içinde vardı da ben mi görmüyordum.

Eski sevgilinin yeni sevgililerinin olup olmadığını anlamaya çalışmak onu düşündüğün anlamına gelir. Eski sevgilin seni özlüyor mu? Ya da Beni özlüyor mu? diye merak ediyorsan. BURAYA tıklayarak testi hemen çözebilirsin.

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir