Etkili Flört Rehberi Hakkında

Posted by on Eylül 5, 2016 in Etkili Flört Rehberi | 0 comments

Etkili Flört Rehberi Hakkında

Etkili Flört Rehberi

Etkili Flört Rehberi karşı cins ile ilişki başlatmakta zorlanan kadınlar ve erkekler için hazırlanmış etkili bir rehber kitaptır. Kitabın yazarı Ahmet Yusuf Özbilen uzun süredir yaşam koçluğu, NLP eğitmenliği ve Beden Dili uzmanlığı yapmaktadır. Seanslarında elde ettiği tecrübeleri “Etkili Flört Rehberi” kitabında derlemiş ve resimlerle “Flört oyununu” detayları ile incelemiş.

Neden Etkili Flört Rehberi ?

Ahmet Yusuf Özbilen daha önce de “Kişisel Gelişim” alanında kitaplar hazırlamış ve okuyucuları ile paylaşmıştır. Yayınladığı kitapların isimlerini aşağıda görebilirsiniz. Yeni çıkardığı kitaptan sonra kendisine mail atıp kitabı hakkında bilgi edindim. Özetlemek gerekirse; Ahmet bey insanların flört etmeyi bilmediğini söylüyor. Flört’te beden dili sinyallerinin kullanımı son derece önemli. İlgilendiğin bir erkeğin senin farkına varmasını sağlamak ya da hoşlanmadığın birisinin senden uzak durmasını sağlamak mümkün. Eğer doğru beden dili işaretlerini gönderemezsen beğendiğin erkeği kendinden uzaklaştırmak an meselesi.

Aynı şekilde erkeklerin de kadınların beden dili işaretlerini okumayı bilmediklerinden bahsetti. Hoşlanan kadının beden dili işaretlerini okumayı bilen erkek, ilişkiyi başlatmak adına önemli adımlar atacaktır. Hatta cinsel ilişkiye hazır olup olmadığını da beden dili işaretlerine bakarak rahatlıkla görecektir. Öte yandan bakıldığında kendisinden hoşlanmayan kadının beden dili işaretlerini öğrendiğinde ise boşa zaman harcamayacak ve kaynakları israf etmiş olmayacak.

Etkili Flört Rehberi

Ahmet Yusuf Özbilen’in Diğer Kitapları

Etkili Flört Rehberi kitabının yazarı Ahmet Yusuf Özbilen’in diğer e-kitapları;

Etkili Flört Ne Demek?

Kitabın isminin Etkili Flört Rehberi olması tabi ki tesadüf değil. Hoşlandığımız insan karşısında içgüdüsel olarak bazı hareketler sergiliyoruz. Yetiştirilme tarzımız, tecrübelerimiz ve iç güdülerimiz bizi yönetiyor. Karşı cinse nasıl işaretler gönderdiğimizin farkında değilsek, flört sürecini başlatmak ve yönetmek kolay olmayacaktır. Ahmet Yusuf Özbilen’e göre flört bir oyundur. Kadın ve erkeğin duygularını aktardıkları çocuksu bir oyun. Ona başka anlamlar yüklemek “Flört’ün Amacı” ile ilgilidir.

Flört Hafiflik midir?

Flört hafiflik midir? Sorusunu Flört Nedir yazımızda paylaşmaya çalışmıştım. O yüzden kendimi tekrar etmek istemiyorum. Merak edenler yazıyı okuyabilirler. Yukarıda “Flört’ün Amacı” tanımlamasını kullandım. Flört aslında düşünceye, duyguya aracılık eder ve beden dili işaretleri ile iletilir. Görücü usulü dışında çiftlerin birbirlerini tanıması gerekir.  Tanımak için ise tanışmak gerekir. Flört oyunu tanışma sürecini başlatan oyundur. İlişki başladıktan sonra ne istendiğine bağlı olarak beden dili işaretleri kullanılır.

  • Eğlenmek için Flört
  • Evlenmek için Flört
  • Uzun süreli ilişki için Flört

İlişkinin ne yöne gideceğine FLÖRT karar vermez. Beden dili işaretlerini gönderenler flört’ün nereye varacağını belirler. Dolayısı ile flört’ü hafiflik olarak görmek yanlıştır.

Etkili Flört Rehberi’nde Neler var?

Etkili Flört Rehberi PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Ödeme sonrasında kitabı indirmek için gerekli link mail adresinize gönderilmektedir. Etkili Flört Rehberi link üzerinden indirilerek cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan okunabilir.

Etkili Flört Rehberi 200’e yakın fotoğrala desteklenmiş bir kitaptır. Flört eden kadın ve erkeğin beden dili işaretlerini resimler üzerinden anlatır. Hoşlandığın birisinin sana ilgi duyup duymadığını, senin farkında olup olmadığını, seninle ilgili ne tür planlarının olduğunu beden dili işaretlerine bakarak kısa sürede ortaya çıkarabilirsin. Hoşlandığın bir erkeğe kendi duygularını nasıl aktaracağını keşfedersen peşinden gelmesini sağlayabilir ve flört oyununda kozlarınızı paylaşabilirsiniz. Erkekler ise kadınların flört beden dili işaretlerini okuyarak başarıya ulaşabilirler.

Etkili Flört Rehberi iki adet hediye kitapla birlikte mail adresine gönderiliyor. Erkekler için hazırlanmış olan “Atılgan Bir Erkek Olmak / Alfa Erkeği Olmaya Doğru” isimli kitap ilişkide başarıyı yakalamanın yöntemlerini gösteriyor. “Özdeğeri Güçlendirmek” ise her iki cins içinde hazırlanmış son derece önemli bir kitap.

Etkili Flört Rehberini İndir

Ekili Flört Rehberini buraya tıklayarak indirebilirsin. Kişisel gelişim alanında “Partner ilişkisi kuramamak” oldukça yaygındır. Etkili flört rehberi ile kendi duygu ve düşüncelerini karşı cinse çok rahat bir şekilde aktarabilirsin.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir